Mapa morska Garmin BlueChart g3 Vision Italy, Adriatic Sea - VEU014R [010-C0772-00]

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: -
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 1 199,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

  • Najlepszy w branży zasięg, przejrzystość i szczegóły dzięki nowym mapom morskim ze zintegrowanymi danymi firm Garmin i Navionics®
  • Nawigacja automatyczna1 szybko wyznacza sugerowaną trasę, używając wymaganej głębokości i wysokości łodzi
  • Funkcja cieniowania zakresu głębokości zapewnia maksymalnie 10 zakresów głębokości, które umożliwiają szybkie określenie, na jakiej głębokości znajduje się wybrany obiekt
  • Kontury z izobatami co 30 cm (1 stopa) zapewniają bardziej precyzyjne odwzorowanie dolnej struktury, poprawiając dokładność mapy połowowej
  • Funkcja cieniowania płycizn umożliwia korzystanie z głębokości określanej przez użytkownika, co zapewnia przejrzysty obraz płytkich wód, których należy unikać

Korzystaj z niezrównanego zasięgu i doskonałego odwzorowania szczegółów podczas sterowania łodzią. Mapy morskie BlueChart® g3 Vision zapewniają najlepszy w branży zasięg, przejrzystość i szczegóły dzięki zintegrowanym materiałom firm Garmin i Navionics.

Nawigacja automatyczna

Niezależnie od tego, czy wypływasz w rejs czy łowisz, wystarczy wybrać punkt na mapie, aby wyznaczyć do niego trasę z ogólnym zarysem drogi i pobliskich przeszkód oraz z uwzględnieniem bezpiecznej głębokości1.

Nawigacja automatyczna

Cieniowanie zakresu głębokości

Funkcja ta wyświetla wysokiej rozdzielczości cieniowanie dla maksymalnie 10 zakresów głębokości, co pozwala uzyskać podgląd wyznaczonej głębokości docelowej.

Cieniowanie zakresu głębokości

Cieniowanie płycizn

Funkcja ta umożliwia korzystanie z głębokości określanej przez użytkownika, co zapewnia przejrzysty obraz płytkich wód, których należy unikać.

Cieniowanie płycizn

Szczegółowe izobaty

Mapy morskie BlueChart g3 z izobatami co 30 cm (1 stopa) zapewniają bardziej precyzyjne odwzorowanie struktury dna, poprawiając dokładność map wędkarskich i szczegółowość planów bagien, kanałów i portów.

Szczegółowe izobaty

Zdjęcia satelitarne o wysokiej rozdzielczości

Uzyskaj realistyczny obraz otoczenia, nakładając zdjęcia satelitarne o wysokiej rozdzielczości na mapy nawigacyjne. To nasz najbardziej realistyczny obraz map dostępny w ploterze nawigacyjnym — idealny podczas odwiedzania nieznanych przystani i portów.

Zdjęcia satelitarne o wysokiej rozdzielczości

Widok FishEye

Ten podwodny widok przedstawia trójwymiarowe odwzorowanie dna i obrysów obiektów widocznych poniżej lustra wody. Widok można dostosować za pomocą interfejsu z danymi echosondy.

Widok FishEye

Widok MarinerEye

Ten widok zapewnia trójwymiarowy widok otoczenia zarówno nad, jak i pod lustrem wody.

Widok MarinerEye

Zdjęcia lotnicze

Niezwykle wyraźne zdjęcia lotnicze zapewniają wyjątkowo szczegółowy obraz portów, przystani i marin, co sprawia, że są wyjątkowo przydatne podczas odwiedzin nieznanych portów.

 
Zdjęcia lotnicze
 
Zasięg mapy:
 

1Funkcja nawigacji automatycznej służy wyłącznie do celów planowania i nie zastępuje bezpiecznych czynności nawigacyjnych.

DigitalGlobe

Opinie (0)

Brak opinii dla produktu
Oceń:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl