Garmin Nuvi 3597 LMT [010-01118-12, 020-00033-40]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 050,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1050.00
ilość szt.
3.13038 3.13 158 ocen / 0 opinii
Producent: -
Kod produktu: 010-01118-12, 020-00033-40

Opis

 

 

Seria Prestige — nasza najlepsza nawigacja

 • Działający w dwóch położeniach, 5-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z funkcją zoomu przez rozciąganie
 • Szczegółowe mapy z bezpłatną, bezterminową subskrypcją komunikatów drogowych
 • Technologia Garmin Real Directions z funkcją Garmin Real Voice
 • Darmowa bezterminowa subskrypcja alertów o utrudnieniach drogowych
 • Zgodność z funkcją nawigacji sterowanej głosem i Bluetooth oraz z aplikacją Smartphone Link
 Wyraźny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości

Urządzenie nüvi 3597LMT ma 5-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z funkcją zoomu przez rozciąganie, dzięki czemu można dokładnie przyjrzeć się wszelkim informacjom wyświetlanym na ekranie. Ekran działa w dwóch położeniach, zatem można ustawić go poziomo lub pionowo, a obraz automatycznie dostosuje się do wybranego położenia.

Szczegółowe mapy z bezpłatnymi aktualizacjami

Urządzenie nüvi 3597LMT ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy całej Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne informacje, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy są dostępne do pobrania bez żadnych opłat do 4 razy w roku przez cały okres użytkowania urządzenia.

Przy tak wielkiej ilości danych urządzenie nüvi 3597LMT ułatwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. Urządzenie nüvi 3597LMT ma fabrycznie załadowane punkty szczególne, więc nie ma potrzeby wprowadzania tych informacji. Po prostu wybierz jeden punkt szczególny (lub wiele) i podróżuj do niego szybko i bez problemów. Można również dodawać własne punkty szczególne do urządzenia nüvi 3597LMT.

 

Garmin Traffic

Urządzenie nüvi 3597LMT jest wyposażone w nową usługę komunikatów drogowych firmy Garmin, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a raporty o ruchu drogowym są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic może też podać szczegółowe informacje na temat danej sytuacji, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Usługa Garmin Traffic jest sterowana głosem, co oznacza, że reaguje na wymawiane polecenia. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych uprawnia do otrzymywania w urządzeniu nüvi 3597LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia.

Potęga głosu (Uwaga - funkcja Voice Command nie jest dostępna w polskim języku) 

Urządzenie nüvi 3597LMT jest wyposażone w luksusową funkcję nawigacji sterowanej głosem. Urządzenie inteligentnie zareaguje na nasze komendy głosowe, a ręce będą mogły pozostać bezpiecznie na kierownicy. Oczywiście nawigację można również obsługiwać za pomocą interfejsu dotykowego.

Technologia Garmin Real Directions™ z funkcją Garmin Real Voice™

Urządzenie nüvi 3597LMT zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Garmin Real Voice jest zaawansowaną technologią mowy, która brzmi bardziej jak naturalny, przyjemny głos. Garmin Real Directions i Garmin Real Voice są funkcjami, które są dostępne wyłącznie w naszych urządzeniach nawigacyjnych GPS.

Rozmowy przez zestaw głośnomówiący dzięki technologii Bluetooth®

Zsynchronizuj telefon obsługujący funkcję Bluetooth z urządzeniem nüvi 3597LMT, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Włóż telefon bezpiecznie do schowka, kieszeni lub torebki i wykonuj oraz odbieraj połączenia bez odrywania rąk od kierownicy i wzroku od drogi.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link to bezpłatna aplikacja, która sprawia, że urządzenie GPS może otrzymywać w czasie rzeczywistym informacje, np. o utrudnieniach w ruchu, mobilnych kamerach monitorujących, pogodzie i wiele innych. Aplikacja udostępnia też pozycje smartfonowi, dzięki czemu można nawigować ostatnią milę do celu podróży (i z powrotem), aby odszukać zaparkowany samochód.

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live⁴, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu i pogodzie. Usługi Garmin Live dostępne są bezpłatnie oraz w ramach subskrypcji.

Kompleksowa nawigacja samochodowa, którą można zobaczyć i usłyszeć

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje kierowcę do bezpiecznego korzystania ze zjazdów i przejeżdżania przez skrzyżowania. Gdy zbliżasz się do zjazdu lub skrzyżowania, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla twojej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok skrzyżowań, jakby patrzyło się na nie z góry. Widok skrzyżowań PhotoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i zjazdy z dróg wraz z otaczającym krajobrazem. Strzałki w jasnych kolorach wskazują odpowiedni pas ruchu. Urządzenie nüvi 3597LMT wyświetla też prawdziwe znaki drogowe, tak jak je widać na trasie.

Wyrafinowane wzornictwo

Eleganckie, super cienkie urządzenie nüvi 3597LMT ma wyrafinowany wygląd, który komponuje się z wnętrzem każdego pojazdu. Uchwyt magnetyczny umożliwia proste montowanie i zdejmowanie, a także bezpiecznie trzyma urządzenie nüvi 3597LMT podczas jazdy.

Więcej informacji

Urządzenie nüvi 3597LMT cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Aby uzyskać szczegółowe informacje, wystarczy zapytać lub dotknąć ekranu. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja Przed tobą stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak restauracje, stacje benzynowe, szpitale i hotele.

Urządzenie nüvi 3597LMT wyświetla informacje o ograniczeniach prędkości, aktualnej prędkości i dokładnym czasie przyjazdu. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy. Urządzenie nüvi 3597LMT wyświetla także ostrzeżenia o strefach wokół szkół oraz zapewnia trójwymiarowy widok terenu i budynków, dzięki czemu wiadomo, czego się spodziewać podczas jazdy.

Zawartość pudełka:

 • nüvi 3597LMT
 • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Europy
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ i komunikatów drogowych² (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Antena komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Uchwyt magnetyczny z przyssawką
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika
 

Obszar pokrycia mapy

 
 
Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl