Uwaga! Ten produkt jest dostępny wyłącznie na zamówienie, co oznacza że nie mamy go na magazynie TRIGAR. Czas realizacji potwierdzimy po złożeniu zamówienia. Średnio wynosi on 7-10 dni, ale dokładny czas wysyłki jest uzależniony od dostępności produktu w magazynie firmy Garmin.

Optymalizator jazdy po torze wyścigowym Garmin Catalyst

Dostępność w sklepie internetowym: Dostępny na zamówienie Czas dostawy ustalany indywidualnie
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-02345-10

Opis

ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ NA TORZE Z URZĄDZENIEM GARMIN CATALYST

Ten pierwszy w branży, uniwersalny trener wirtualny jest montowany w kabinie i gromadzi dane dotyczące jazdy, zapewniając dźwiękowe wskazówki w czasie rzeczywistym. Urządzenie pozwala również na natychmiastową analizę sesji, wskazując kluczowe obszary wymagające poprawy1.

Jaką linią jechać? Funkcja True Track Positioning™ wyświetla Twoją linię wyścigową.

Mów do mnie, trenerze. Dźwiękowe wskazówki są przekazywane przez słuchawki2 lub radio samochodowe w czasie rzeczywistym.

Urządzenie Garmin Catalyst śledzi i porównuje dane jazdy, wskazując, czy jedziesz szybciej czy wolniej niż w poprzednim okrążeniu.

Technologia True Optimal Lap™ bierze pod uwagę wszystkie dane dotyczące wydajności, aby pokazać najlepszy możliwy czas jazdy.

Rób postępy. Natychmiastowe dane i adaptacyjne sugestie wskazują kluczowe obszary wymagające poprawy.

Po zakończeniu sesji możesz natychmiast przejrzeć statystyki sesji na 7-calowym ekranie dotykowym. Komputer nie jest potrzebny.

Uzyskaj najlepszy czas na torze.

TECHNOLOGIA TRUE TRACK POSITIONING

Ta przełomowa technologia wykorzystuje pozycjonowanie na podstawie sygnału 10 Hz z wielu sieci GNSS do generowania linii wyścigowej na torze.

TRENER JAZDY NA TORZE

Na torze urządzenie Garmin Catalyst szybko staje się Twoim „wirtualnym trenerem”, na bieżąco udzielającym wskazówek poprzez zestaw słuchawkowy2 lub radio samochodowe przy użyciu technologii Bluetooth®.

TECHNOLOGIA TRUE OPTIMAL LAP

Ta rewolucyjna technologia łączy najlepsze czasy dla każdego segmentu toru, aby wskazywać optymalny czas jazdy w oparciu o linie, po których faktycznie powadzony był pojazd i które można powtarzać.

WYDAJNOŚĆ NA ZAKRĘTACH

Którą linię śledzić podczas pokonywania zakrętów? Zobacz na mapie, jak przedwczesne lub spóźnione decyzje o osiągnięciu wierzchołka zakrętu wpływają na ogólną szybkość przejazdu.

BIEŻĄCE DANE OKRĄŻEŃ

Urządzenie Garmin Catalyst śledzi czas najlepszego okrążenia na torze, adaptacyjny czas delta, liczbę okrążeń i czas całej sesji.

MONTAŻ W KABINIE

Zamocuj urządzenie Garmin Catalyst wewnątrz kabiny za pomocą dołączonej przyssawki o dużej wytrzymałości lub dołączonego uchwytu przykręcanego.

Zobacz, jak Ci poszło i co możesz zrobić lepiej.

OKREŚL OBSZARY DO POPRAWY

Po zakończeniu sesji możesz natychmiast przejrzeć dane wydajności w urządzeniu, aby sprawdzić, które obszary jazdy wymagają najwięcej pracy.

AUTOMATYCZNA INTERPRETACJA

Urządzenie Garmin Catalyst samo analizuje dane. Nie ma więc potrzeby pobierania danych do komputera. Nie ma też uciążliwych i skomplikowanych wykresów, które wymagają wiele czasu, aby je poprawnie przeanalizować.

TRENING ADAPTACYJNY

W prosty sposób porównuj dane wydajności z różnych sesji i natychmiast otrzymuj sugestie doczytujące obszarów, w których możesz się poprawić.

BAZA DANYCH TORÓW

Urządzenie Garmin Catalyst jest wyposażone w fabrycznie załadowaną bazę danych zawierającą tory z całego świata. Umożliwia ono również użytkownikom łatwe dodawanie torów do tej bazy danych.

ZDALNA KAMERA

Dołączona do zestawu zdalna kamera rejestruje wyraźny, ostry obraz w jakości HD, który można odtwarzać w urządzeniu dzięki zsynchronizowanym w czasie nakładkom pokazującym prędkość, dane okrążeń i wiele innych parametrów.

DANE NA ŻĄDANIE

Przejrzyj szczegółowe dane wydajności na 7-calowym urządzeniu Garmin Catalyst lub uzyskaj dostęp do podsumowania danych w urządzeniu mobilnym lub komputerze za pomocą aplikacji Garmin Connect™.

1 UWAGA: to urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku rekreacyjnego na torze wyścigowym. Urządzenia nie należy używać na drogach publicznych. Niezastosowanie się do niniejszego ostrzeżenia może doprowadzić do wypadku, a w rezultacie do uszkodzenia mienia, poważnych obrażeń ciała lub śmierci. Użytkownik jest odpowiedzialny za użytkowanie urządzenia w sposób bezpieczny i rozważny.
2 Wymaga kasku lub słuchawek (do nabycia oddzielnie) z obsługą technologii Bluetooth.
Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Dane techniczne

Ogólne

WYMIARY FIZYCZNE 19,9 × 12,2 × 2,4 cm
WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 15,2 × 8,9 cm; 6,95 cali (17,7 cm)
ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 1024 × 600 pikseli
TYP WYŚWIETLACZA Wyjątkowo szeroki ekran IPS o przekątnej 177 mm (6,95 cala), kolorowy wyświetlacz TFT z panelem dotykowym w technologii on-cell
MASA 437 g
BATERIA Bateria litowo-jonowa
CZAS DZIAŁANIA BATERII Do 2 godz.
UCHWYT MAGNETYCZNY  
1" BALL ADAPTER WITH AMPS PLATE  

Mapy i pamięć

KARTY Z DANYMI Tak (1 gniazdo kart SD pod dolną pokrywą: karta microSD klasy 10 o pojemności 32 GB w zestawie. Gniazdo karty SD z boku urządzenia: karta do nabycia osobno, obsługa kart microSD o pojemności do 256 GB).
PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA 16 GB

Czujniki

GPS  
GLONASS  
OKREŚLANIE POZYCJI NA PODSTAWIE SYGNAŁU 10 HZ Z WIELU SIECI GNSS  

Garmin Connect®

ZGODNOŚĆ Z GARMIN CONNECT™ (SPOŁECZNOŚCIĄ ONLINE UMOŻLIWIAJĄCĄ ANALIZOWANIE, SORTOWANIE I UDOSTĘPNIANIE DANYCH) Tak (dostęp do podsumowań danych z kompatybilnego telefonu lub komputera)

Funkcje aparatu

ROZDZIELCZOŚĆ KAMERY 1080p (Kamera zdalna)
POLE WIDZENIA 140 stopni
SZYBKOŚĆ KLATEK Do 30 kl./s

Funkcje zaawansowane

MOŻLIWOŚĆ AKTUALIZACJI MAP I OPROGRAMOWANIA ZA POMOCĄ WI-FI® Tak (aktualizacje oprogramowania i bazy danych śledzenia)

Łączność

WSPÓŁPRACA Z SYSTEMEM AUDIO POJAZDU  

Funkcje dla ciężarówek

GNIAZDO SŁUCHAWKOWE/WYJŚCIE AUDIO  

Funkcje sportów motorowych

TRUE TRACK POSITIONING™ (LINIA WYŚCIGOWA)  
PODPOWIEDZI DŹWIĘKOWE / FACHOWE PORADY W CZASIE RZECZYWISTYM  
TRUE OPTIMAL LAP™ Z PODGLĄDEM WIDEO  
WBUDOWANE AKCELEROMETRY  
ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH® Tak (działa z kaskiem / zestawem słuchawkowym z obsługą Bluetooth® (sprzedawane osobno))
ZASILANY UCHWYT MAGNETYCZNY  
PRZYKRĘCANY UCHWYT  
WYŚWIETLA CZAS NAJLEPSZEGO OKRĄŻENIA, ADAPTACYJNY CZAS DELTA, LICZBĘ OKRĄŻEŃ I CZAS CAŁEJ SESJI  
WGRANA BAZA DANYCH TORÓW WYŚCIGOWYCH Z CAŁEGO ŚWIATA  
PORÓWNANIA SESJI  
OCENY WYDAJNOŚCI JAZDY  
AUTOMATYCZNIE OKREŚLA OBSZARY ZYSKU CZASU  
OBSŁUGUJE WIELU UŻYTKOWNIKÓW  
OBSŁUGUJE WIELE SAMOCHODÓW  
PRZECHOWUJE HISTORIĘ WSZYSTKICH WYNIKÓW UZYSKANYCH NA TORZE  
BIEŻĄCA POGODA PLUS 5-DNIOWA PROGNOZA  
ANALIZA SEGMENTÓW (LINIA WYŚCIGOWA, PRĘDKOŚĆ I PRZYSPIESZENIE/ZWALNIANIE)

Zawartość

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

 • Garmin Catalyst™
 • Karta microSD o pojemności 32 GB zainstalowana w zamykanej komorze; dodatkowe gniazdo na kartę pamięci dostępne z boku urządzenia Catalyst
 • Zdalna kamera z polaryzacyjną osłoną obiektywu
 • 3,5-metrowy przewód do zdalnej kamery
 • Wytrzymała przyssawka do pojazdu
 • Zasilany uchwyt magnetyczny
 • Dwa 1-calowe ramiona
 • 1-calowe złącze ramion
 • Zaciski do przewodów
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Dokumentacja

Dołączone dodatkowe akcesoria

 • 1-calowy przykręcany uchwyt z adapterem kulowym
 • Przewód USB do przesyłu danych
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki 12 V (bez złączy)
 • Dodatkowa wkładka samoprzylepna do zdalnej kamery

FAQ

Co to jest True Track Positioning?

Nowa technologia wykorzystuje pozycjonowanie na podstawie sygnału 10 Hz z wielu sieci GNSS do generowania linii wyścigowej na torze. To wydajne połączenie wbudowanych czujników z urządzenia Catalyst i dołączonej zdalnej kamery stanowi wyjątkowe rozwiązanie do obliczania pozycji pojazdu na torze w odniesieniu do mapy toru. Odwiedź internetowe centrum obsługi klienta "True Track Positioning", aby dowiedzieć się więcej.

Co to są porady dźwiękowe?

Słuchaj i ucz się. Poprzez zgodny zestaw słuchawkowy lub radio samochodowe, dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth®, można korzystać podczas jazdy z dźwiękowych wskazówek szkoleniowych w czasie rzeczywistym. W przypadku niektórych samochodowych systemów stereo może występować znaczne opóźnienie w odtwarzaniu dźwięku, dlatego zalecamy korzystanie ze zgodnego zestawu słuchawkowego.

Porady dźwiękowe dotyczące wyścigu są zapewnianie, w przypadku gdy użytkownik wybierze opcję "Dodaj do porad dotyczących wyścigu" z listy przeglądanych możliwości i/lub włączy opcję "Zaawansowane porady dotyczące wyścigu" w menu porad dźwiękowych. Porady są dostarczane po 3 okrążeniach podczas jednej sesji. 3 okrążenia pozwalają na rozwinięcie odpowiedniej prędkości dla sesji. Dostępnych jest wiele porad dźwiękowych. Jedna z nich to na przykład „Następny w lewo: skręć wcześniej”. Porady dźwiękowe są również dostarczane po pokonaniu zakrętu, dzięki czemu informują kierowcę o jego stylu jazdy na bieżąco.

Jakie tory wyścigowe są wstępnie zainstalowane w urządzeniu? Co, jeśli brakuje jakiegoś toru?

Fabrycznie załadowana baza danych zawiera tory z całego świata. Możesz również dodać do niej własne. Zapoznaj się z artykułem „Jakie tory wyścigowe są dostępne w Garmin Catalyst?” w internetowym centrum obsługi klienta Jakie tory wyścigowe są wstępnie zainstalowane w urządzeniu? Co, jeśli brakuje jakiegoś toru?

Co to jest True Optimal Lap i czym różni się od innych rozwiązań typu „najszybsze okrążenie”?

Ta innowacyjna funkcja oferowana wyłącznie przez urządzenie Garmin Catalyst jest wyjątkowym rozwiązaniem dla kierowców sportowych. Ta funkcja, wykorzystując zaawansowane algorytmy, oblicza łączny, możliwy do osiągnięcia, optymalny czas przejazdu, w oparciu o faktyczny i możliwy do powtórzenia tor jazdy.

 

Co to jest Garmin Connect i jak korzystać z tego w połączeniu z Garmin Catalyst?

Użytkownicy urządzenia Catalyst mogą natychmiastowo przejrzeć szczegółowe dane dotyczące wydajności na ekranie dotykowym urządzenia, bez komputera. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do swoich danych, kiedy nie masz urządzenia Garmin Catalyst pod ręką, możesz zrobić to w zgodnym smartfonie lub na komputerze z zainstalowaną aplikacją Garmin Connect i aktywnym połączeniem z siecią Wi-Fi®.

Co to jest zdalna kamera i jak można ją zamontować w samochodzie wyścigowym?

Dołączona zdalna kamera rejestruje sesje jazdy w rozdzielczości 1080p i umożliwia odtwarzanie nagrań w urządzeniu Catalyst. Kierowca może obejrzeć nagranie ze zsynchronizowanymi czasowo nakładkami danych pokazującymi prędkość, dane okrążenia i inne informacje.

Czy mogę używać tego urządzenia w innych samochodach wyścigowych?

Tak, użytkownik może dokonać wyboru w menu profilu w urządzeniu. Umożliwia to używanie urządzenia Garmin Catalyst w różnych samochodach wyścigowych.

Jak urządzenie Catalyst pomaga ulepszyć wydajność podczas jazdy na torze?

Urządzenie Catalyst przez cały czas gromadzi dane podczas sesji i dostarcza porady dźwiękowe w czasie rzeczywistym. Oprócz tego po zakończeniu sesji urządzenie dostarcza natychmiastowe wskazówki dotyczące obszarów do poprawy. Porady te mają charakter adaptacyjny i zmieniają się, gdy urządzenie wykryje poprawę wydajności. Dzięki temu Catalyst zapewnia pomoc zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych kierowców, którzy chcą poprawiać swoje wyniki z sesji na sesję.

Jak należy zamontować urządzenie Catalyst w samochodzie wyścigowym?

W sekcji Często zadawane pytania wyjaśniono, jak bezpiecznie zamontować urządzenie Catalyst na desce rozdzielczej oraz przedstawiono krok po kroku różne opcje montażu, w tym montaż z użyciem przyssawki o dużej wytrzymałości i przykręcanego uchwytu.

Jak zaktualizować urządzenie?

Oprogramowanie urządzenia i bazę danych zawierającą tory wyścigowe można łatwo zaktualizować przez sieć Wi-Fi®.

1UWAGA: to urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku rekreacyjnego na torze wyścigowym. Urządzenia nie należy używać na drogach publicznych. Niezastosowanie się do niniejszego ostrzeżenia może doprowadzić do wypadku, a w rezultacie do uszkodzenia mienia, poważnych obrażeń ciała lub śmierci. Użytkownik jest odpowiedzialny za użytkowanie urządzenia w sposób bezpieczny i rozważny.
2Wymaga kasku lub słuchawek (do nabycia oddzielnie) z obsługą technologii BLUETOOTH

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Filmy (1)

Sklep internetowy Shoper Premium