Garmin BarkLimiter 2VT [010-01860-03]

Dostępność w sklepie internetowym: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 429,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

429.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Montowane na obroży urządzenie wykrywa niepożądane szczekanie i zniechęca do niego. Korygowanie za pomocą dźwięku i wibracji.

  • Urządzenie pozwala ograniczyć natrętne szczekanie zaraz po wyjęciu z pudełka — czas działania baterii wynosi 30 dni1
  • Urządzenie koryguje zachowanie za pomocą wibracji lub sygnału dźwiękowego. Możesz wybrać jedną z opcji lub obie
  • Urządzenie na obrożę jest płaskie i wygodne, dzięki czemu pasuje do psa o dowolnym rozmiarze
  • Urządzenie jest zgodne z aplikacją Garmin Canine™ na smartfon2, więc możesz zmieniać ustawienia i przeglądać dane związane z korygowaniem szczekania
  • Możesz go używać z czarnym paskiem dołączonym do zestawu lub z łatwością przyczepić do obroży psa (o szerokości do 25,4 mm i grubości do 3 mm)

Psy szczekają. Każdy to wie. Aby ograniczyć i korygować uciążliwe szczekanie Twojego pupila, firma Garmin opracowała nowe i ulepszone urządzenie — BarkLimiter 2VT. Urządzenie wykorzystuje akcelerometr do identyfikacji szczekania, dzięki czemu rozróżnia powtarzające się szczekanie od innych odgłosów. Następnie koryguje natrętne szczekanie za pomocą wibracji i/lub sygnałów dźwiękowych.

At a Glance 

Tresura za pomocą obroży

Niewielkie i lekkie urządzenie BarkLimiter 2VT można wygodnie przymocować do obroży. Urządzenie wykrywa drgania gardła i całkowicie eliminuje możliwość nieuzasadnionego stosowania korekty spowodowanej odgłosami z otoczenia, np. szczekaniem innych psów. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu urządzenie może działać przez wiele tygodni.

Sterowanie za pomocą smartfona

Urządzenie BarkLimiter 2VT jest gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z pudełka i współpracuje z bezpłatną aplikacją Garmin Canine na zgodne smartfony lub tablety2. Korzystając z aplikacji, można skonfigurować urządzenie BarkLimiter 2VT i połączyć je bezprzewodowo z telefonem lub tabletem. Aplikacja umożliwia zdalnie włączać lub wyłączać wibracje i sygnały dźwiękowe. Możesz również przejrzeć historię szczekania i dowiedzieć się, o jakich porach dnia Twój pies najczęściej uruchamia korekty.

Korygowanie szczekania oparte na wynikach

Dzięki sygnałom, które przerywają powtarzające się zachowanie, urządzenie BarkLimiter 2VT to skuteczny i przyjazny dla pupila sposób na wyeliminowanie uciążliwego szczekania. Wibracje i sygnały dźwiękowe w niegroźny i łatwy do zrozumienia sposób zwracają uwagę psa na jego niepożądane zachowanie i go do niego zniechęcają. Wskaźnik LED na urządzeniu informuje o stanie baterii, szczekaniu i korektach.

1 Przy standardowym użytkowaniu; czas działania baterii zależy od sposobu używania.
2 Szczegółowe informacje o zgodności dostępne są na stronie Garmin.com/ble

Akcesoria

Opinie (3)

16 marca 2020

Bałam się, że bez prądu nie zadziała, ale widzę, że piec mniej szczeka

4 maja 2020

Znacznie ułatwiło mi to życie :) Polecam

7 maja 2020

Ogarnęło kundla, a ja mam święty spokój

Oceń:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl