Garmin Approach G80 [010-01914-01]

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: -
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 2 199,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

2199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Przejdź z range'a na pole golfowe

  • Zintegrowany monitor uderzeń śledzi takie parametry, jak prędkość główki kija, prędkość piłki, efektywność i tempo uderzenia oraz szacowaną odległość.
  • Cztery tryby ćwiczeń i gry pomogą Ci poprawić powtarzalność uderzeń.
  • Urządzenie ma czytelny w świetle słonecznym kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala oraz płaską konstrukcję z przyciskiem umożliwiającym szybki dostęp do radaru.
  • W pamięci urządzenia znajduje się ponad 41 000 szczegółowych kolorowych map pól golfowych z całego świata.
  • Bateria pozwala na grę do 15 godzin w trybie GPS.

Po co kupować osobno radar i golfowe urządzenie podręczne, skoro można mieć je oba w jednym wygodnym urządzeniu? Wielofunkcyjny Approach G80 jest pierwszym wysokiej klasy podręcznym urządzeniem GPS do gry w golfa ze zintegrowanym monitorem uderzeń. Dzięki technologii radarowej firmy Garmin możesz z łatwością monitorować prędkość główki kija, prędkość piłki, efektywność i prędkość uderzenia oraz szacowaną odległość, aby poprawić powtarzalność uderzeń i taktykę gry.

Używaj go na range'u

Approach G80 ma wiele trybów gry i ćwiczeń. Umożliwia rozegranie wirtualnej rundy golfa na dowolnym z ponad 41 000 wgranych pól dzięki kolorowym mapom CourseView.

W trybie rozgrzewki otrzymasz informacje o takich parametrach, jak prędkość piłki, prędkość główki kija, efektywność i tempo uderzenia oraz szacowana odległość. Funkcja TempoTraining zapewnia natychmiastowe informacje zwrotne, które pozwalają ocenić, jaki czas backswingu i downswingu jest dla Ciebie najlepszy. Możesz zmierzyć się z przyjacielem na golfowym range'u, wziąć udział w turnieju z innymi użytkownikami z całego świata lub spróbować pobić swój rekord życiowy. Trening celności pomoże Ci zwiększyć celność i powtarzalność uderzeń podczas wykonywania drive’ów i rozgrywania krótkich lub pełnych rund.

Używaj go na range'u

Używaj go podczas grania

Na polu golfowym monitor uderzeń mierzy odległość uderzeń. Naciśnij przycisk szybkiego dostępu na radarze, aby otworzyć monitor uderzeń i cieszyć się łatwym dostępem podczas gry. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja wyboru celu przez dotknięcie na kolorowych mapach. Dotknij dowolnego miejsca na czytelnym nawet w pełnym słońcu wyświetlaczu, a urządzenie wyświetli dokładną odległość do tego miejsca — fairwaya, naturalnej przeszkody, obszaru lądowania piłki bądź przedniej, środkowej lub tylnej części greena. Urządzenie może też pełnić funkcję cyfrowej tablicy wyników dzięki wielu opcjom punktacji, takim jak Stroke Play, Stableford, Skins oraz Match Play z regulowaną wartością handicapu. Okresowe aktualizacje map są automatycznie przesyłane do urządzenia.

Używaj go podczas grania

Funkcja dystansu PlaysLike wskazuje odległość do celu z uwzględnieniem różnic w wysokości. Można ją łatwo wyłączyć podczas turnieju. Funkcja PinPointer wskazuje umiejscowienie greenu przy uderzeniach z zasłoniętym widokiem. Widok greena pozwala przybliżyć green, by uzyskać dokładniejszy pomiar odległości do aktualnej pozycji chorągiewki. Tryb z dużymi cyframi zwiększa czcionkę, dzięki czemu łatwiej jest odczytać odległość do przedniej, środkowej i tylnej części greena.

Używaj go podczas grania

Zgodność z aplikacją Garmin Golf™

Approach G80 umożliwia korzystanie z bezpłatnej aplikacji Garmin Golf1, która pozwoli Ci rywalizować, porównywać się i nawiązywać kontakt z innymi golfistami grającymi na ponad 41 000 polach na całym świecie. Gracze mogą publikować swoje wyniki oraz porównywać dane, miejsca w rankingu i statystyki w aplikacji.

Zgodność z aplikacją Garmin Golf™

1 Więcej informacji o zgodności znajdziesz na stronie Garmin.com/golf.

Akcesoria

Opinie (1)

9 kwietnia 2020

nieząstąpiony na polu

Oceń:

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 13 lat doświadczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl