Kategorie blog

Wspólne Harce Rowerowe

0
Wspólne Harce Rowerowe

W przeciwieństwie do wiosny, która w tym roku rozkręca się bardzo powoli, my działamy już na pełnych obrotach. Po dwóch bardzo udanych imprezach, w których uczestniczyliśmy przyszedł czas na kolejną.

Tym razem zapraszamy do Warszawy, gdzie wspólnie z Wytwórnią Rozrywki urządzimy Rowerowe Harce! Będzie to rozpoczęcie cyklu eventów rowerowych, realizowanych w prestiżowych biurowcach stolicy i adresowanych do wszystkich pracujących tam osób.

Od początku roku życie w biurowcach wraca coraz szybciej do stanu sprzed pandemii, a firmom zależy na tym, aby pracownicy znowu dobrze się czuli w miejscu pracy i chętniej przychodzili do biur. Z punktu widzenia pracodawców najważniejsze jest obecnie utrzymanie pracowników w jak najlepszym zdrowiu fizycznym i psychicznym i dbanie o ich dobre samopoczucie. Swoistą odpowiedzią na potrzeby, zarówno pracodawców jak i pracowników jest Zdrowo Zakręcony Dzień Ziemi.

Chcemy przyciągnąć atrakcjami nie tylko zapalonych rowerzystów, wielbicieli nowoczesnych technologii i sportu, ale przede wszystkim stworzyć format integrujący pracowników różnych firm wokół tematyki rowerów, zdrowia i bezpieczeństwa.

Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia w Kompleksie biurowym SPARK (al. Solidarności 173). Od godziny 9:00 do 17:00 zapraszamy wszystkich pracowników na patio, do wspólnego świętowania i korzystania z przygotowanych przez kompleks Spark atrakcji. Poniżej prezentujemy plan tego wyjątkowego dnia. Dla zdrowia i dla Ziemi warto rozpocząć go od przyjazdu do pracy na rowerze!

Na miejscu czekać będą super serwisanci, którzy wykonają bezpłatny przegląd rowerów, przygotują wskazówki dotyczące zalecanych napraw i udzielą fachowym porad. Ilość serwisowanych rowerów będzie ograniczona dlatego stoisko warto odwiedzić w pierwszej kolejności. Z okazji inauguracji sezonu rowerowego przygotowano pulę specjalnych rabatów dla ZDROWO ZAKRĘCONYCH rowerzystów. W tym przypadku będzie to 20% upustu na naprawy rowerów i kolejne usługi serwisowe w profesjonalnej stajni rowerowej.

Las niespodzianek od Dyrekcji Lasów Państwowych, rozrastające się upominki i doskonale prezentujące się podarunki od SPARK i "eko" partnerów dla wszystkich zdrowo zakręconych na punkcie ekologii. Spróbujcie swoich sił w zaskakujących quizach i zgarnijcie nagrody!

Pamiątkowa zakręcona FOTA dla wszystkich, którzy zdecydują się przyjechać tego dnia na rowerze. Spotykamy się o 13:00 na patio. Każdy otrzyma zdjęcie na swój e-mail. Zapraszamy również do zdjęć firmowych, które dostarczymy w formie cyfrowej i drukowanej. UWAGA! Wybrane i nagrodzone zostaną najlepsze rowerowe stylizacje!

Aby podkręcić tempo wydarzenia, jako TRIGAR przygotowaliśmy, wyjątkowo nagradzane zmagania na super-nowoczesnym trenażerze TACX NEO BIKE! Dla zawodniczki i zawodnika z najlepszym wynikiem dnia mamy super nagrody - Słuchawki SHOKZ OpenMove, wykorzystujące najnowszą technologię przewodnictwa kostnego, aby bezpiecznie cieszyć się muzyką na drodze. Nie będzie to wyścig ponieważ 10 zawodników z najsłabszymi czasami również otrzyma upominki.

Cały czas uczestnikom towarzyszyć będzie food truck z burgerami więc dzień zapowiada się naprawdę pysznie!

Wraz z organizatorami, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i aktywnym rozpoczęciu sezonu rowerowego. Do zobaczenia! 

Dziękujemy za podjęcie wyzwania i wzięcie udziału w naszej zabawie! Twój kod rabatowy na pierwsze zakupy w naszym sklepie to:

HARCEROWEROWE

Komentarze do wpisu (0)

Popularne kategorie
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl