Rejestrator Garmin Dash Cam 45 - 1080p - [010-01750-01]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.

Opis

Niewielka i dyskretna kamera samochodowa z funkcją GPS Garmin Dash Cam 45

 • Mała i nierzucająca się w oczy po zamontowaniu na przedniej szybie
 • Wysokiej jakości 2.1-megapikselowa kamera rejestruje nagrania w rozdzielczości 1080p nawet przy słabym oświetleniu
 • Ostrzeżenia przed kolizją i o opuszczeniu pasa ruchu1 oraz ostrzeżenia przed kamerami na monitorującymi przejazd na czerwonym świetle i fotoradarami2
 • Funkcja GPS i automatyczne wykrywanie zdarzeń (czujnik G) pozwalają na zapisanie pliku z nagraniem pokazującego czas i miejsce zdarzenia w przypadku kolizji

At a Glance

Zapisuje wysokiej jakości filmy w jakości HD o rozdzielczości 1080p

Garmin Dash Cam 45 to łatwa w obsłudze kamera samochodowa z wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,0” umożliwiająca nagrywanie filmów w jakości HD. Dzięki obiektywowi szerokokątnemu urządzenie pozwala uchwycić w kadrze całą drogę. Ponadto jest wyposażone w moduł GPS, dzięki czemu rejestruje dokładny czas i miejsce zdarzenia. Dzięki urządzeniu Garmin Dash Cam 45 nie umknie Ci żaden szczegół — nawet w warunkach intensywnego lub słabego oświetlenia. Zamontuj kamerę na przedniej szybie i nagrywaj jazdę w rozdzielczości 108op. Urządzenie Dash Cam nieustannie rejestruje nagrania w trybie pętli, korzystając z dołączonej do zestawu karty microSD. Aby zapewnić sobie więcej miejsca, skorzystaj z większej karty pamięci microSD (do 64 GB, do nabycia osobno; wymagana karta klasy 10). Odtwarzaj nagrania bezpośrednio na wyświetlaczu lub przeglądaj je później w komputerze.

Naoczny świadek, który nigdy nie mruga

Nie trzeba się martwić o uruchamianie i wyłączanie kamery. Jeśli kamera Garmin Dash Cam 45 jest podłączona do źródła zasilania, w razie wypadku automatycznie zaczyna nagrywać i zapisuje nagranie.

Wszystkie nagrania zawierają informacje o czasie i miejscu jego wykonania, dzięki czemu można dokładnie określić miejsca zdarzeń. Podczas przeglądania nagrania w komputerze dostępne są informacje, takie jak szerokość i długość geograficzna, data, godzina, prędkość i kierunek podróży.

Urządzenie Garmin Dash Cam 45 jest wyposażone w funkcję automatycznego wykrywania zdarzeń (czujnik G), która automatycznie zapisuje nagranie ze zdarzeniem, a także nagranie poprzedzające je i następujące po nim, co zapewnia pełny obraz wydarzenia. Wszystkie te informacje są zapisywane na dołączonej wymiennej karcie pamięci microSD klasy 10.

Aby uzyskać dokładniejszy obraz pojazdu lub zniszczeń, kamerę Garmin Dash Cam 45 można zdjąć z deski rozdzielczej i zrobić zdjęcia.

Podziel się wrażeniami z jazdy dzięki aplikacji Travelapse

Funkcja rejestrowania filmów Travelapse to łatwe i przyjemne rozwiązanie do rejestrowania i udostępniania przygód pozwalające zmienić wiele godzin jazdy w ciekawy, krótki film.

Bezprzewodowa synchronizacja filmów ze smartfonem

Garmin Dash Cam 45 ma wbudowany moduł Wi-Fi®, więc możesz bezprzewodowo synchronizować filmy ze zgodnym smartfonem po pobraniu bezpłatnej aplikacji VIRB®. Ułatwia to udostępnianie filmów znajomym, firmom ubezpieczeniowym i władzom.

Jedź z większą świadomością

Urządzenie Garmin Dash Cam 45 jest wyposażone w przydatne funkcje ostrzeżeń, aby zachęcać do bezpieczniejszej jazdy. Funkcja ostrzegania przed kolizją1 informuje kierowcę o zbyt małej odległości od poprzedzającego pojazdu. Ostrzeżenia o opuszczeniu pasa ruchu1ostrzegają o zboczeniu z kursu. Ostrzeżenia przed kamerami na światłach i fotoradarami2 informują o zbliżaniu się do kamery rejestrującej przejazdy na czerwonym świetle lub fotoradaru. Gdy pojazd zatrzyma się na skrzyżowaniu  lub stanie w korku, ostrzeżenie “Jedź” informuje o tym, że pojazdy z przodu znów się poruszają.

Monitorowanie zaparkowanego pojazdu

Tryb parkowania monitoruje otoczenie pojazdu, gdy pojazd jest zaparkowany i silnik jest wyłączony. Tryb automatycznie rozpoczyna rejestrację po wykryciu ruchu. (wymaga podłączenia przewodu trybu parkowania firmy Garmin, do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście).

Specyfikacja fizyczna

 • Wymiary (szer. × wys. × gł.): 5,62 cm × 4,05 cm × 3,53 cm
 • Waga: 59,5 g
 • GPS: tak
 • Ekran: LCD, przekątna 2,0"
 • Szybkość klatek: 30 kl./s
 • Wykrywanie zdarzeń (czujnik G): tak
 • Czas działania baterii: do 30 minut

Zawartość opakowania

 • Garmin Dash Cam 45
 • Niskoprofilowy uchwyt magnetyczny
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Przewód USB
 • Karta microSD
 • Skrócony podręcznik użytkownika

1Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji. Odwiedź stronę Garmin.com/warnings, aby uzyskać więcej informacji. 
2Funkcja ostrzegania o kamerach na światłach i fotoradarach nie jest dostępna na wszystkich obszarach.

Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium