Uwaga! Ten produkt jest dostępny wyłącznie na zamówienie, co oznacza że nie mamy go na magazynie TRIGAR. Czas realizacji potwierdzimy po złożeniu zamówienia. Średnio wynosi on 7-10 dni, ale dokładny czas wysyłki jest uzależniony od dostępności produktu w magazynie firmy Garmin.

Radar otwarty GMR™ 424 xHD2 z podstawką

Dostępność w sklepie internetowym: Dostępny na zamówienie Czas dostawy ustalany indywidualnie
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostępność w salonach firmowych: Sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 24 699,00 zł 24699.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: K10-00012-08

Opis

Radar otwarty o długości 1,2 m i mocy 4 kW

 • Radar wysokiej rozdzielczości 4 kW z otwartą anteną o długości 1,2 m

 • Wysoka czułość w połączeniu z wiązką poziomą o szerokości 1,8° zapewnia wyświetlanie stałych pozycji obiektów i ich doskonałe rozróżnianie, a także stabilne działanie
 • Radar dwuzakresowy z obsługą dwóch radarów
 • Żadnych skomplikowanych ustawień do dostosowania przez użytkownika — łatwa instalacja i proste użytkowanie
 • Cicha rotacja i stabilne działanie

Model GMR 424 xHD2 4 kW to wysokiej rozdzielczości radar z anteną otwartą mierzącą 4 stopy długości przeznaczony dla doświadczonych żeglarzy pływających na większych jachtach i na sportowych łodziach rybackich nieprzekraczających 40 stóp długości. Radar GMR 424 xHD2 zapewni Ci funkcje, których potrzebujesz. Jego wysoka czułość i zdolność wyświetlania stałych pozycji obiektów sprawiają, że idealnie sprawdza się podczas pływania rekreacyjnego i wędkowania z dala od brzegu, tak samo w nocy, jak i we mgle oraz w warunkach ograniczonej widoczności bądź przy jej braku.

Wysokiej mocy radar xHD2 z wiązką o szerokości 1,8°

Ten wysokiej rozdzielczości radar o mocy 4 kW zapewnia świetny zasięg do 72 mil morskich, nawet we mgle i deszczu. Jego wąska wiązka pozioma o szerokości 1,8° skutecznie wyłapuje oddalone obiekty. Urządzenie rysuje wyraźne obrazy linii brzegowej, innych jednostek oraz nadciągających zmian w pogodzie na ploterze nawigacyjnym Garmin. Zapewnia ono wyświetlanie stałych pozycji obiektów i ich doskonałe rozróżnianie, a także stabilne działanie. Jego 8-bitowy kolorowy obraz ułatwia również odróżnianie dużych obiektów od małych oraz zwiększa skuteczność ich rozróżniania. Antena obraca się z prędkością od 24 do 48 obr/min oraz zapewnia maksymalny zasięg 72 mil morskich.

Tryb ptaków

Wędkarze wiedzą, że tam, gdzie przy powierzchni wody są ptaki, tam są i ryby.

By lepiej trafić w odpowiednie miejsce na połów, najlepiej skorzystać z trybu ptaków, który pomaga zlokalizować ptaki polujące przy powierzchni wody na mniejszą rybę. 

Ślady echa

Na ekranie pozostają stare „ślady” ech, co umożliwia na szybkie i łatwe określenie poruszających się obiektów oraz zagrożeń kolizji.

Dwa zakresy

Pojedyncza antena radaru może zapewniać obrazy na podzielonym ekranie plotera nawigacyjnego przedstawiające obiekty znajdujące się w bliskim i w dalekim zasięgu.

Obsługa radaru dwuwiązkowego              

Zapewnia nadmiarowość oraz możliwość wyświetlania danych — pochodzących z jednego z dwóch różnych radarów — na każdym wyświetlaczu na łodzi.

Dynamiczna autoczułość

Funkcja dynamicznej autoczułości w sposób automatyczny reguluje wzmocnienie sygnału do optymalnego poziomu na potrzeby nawigacji w portach, blisko brzegu i na pełnych wodach.

Dynamiczny filtr morski

Funkcja dynamicznego filtra morskiego automatycznie dostosowuje wzmocnienie do warunków spokojnego, umiarkowanego i wzburzonego morza.

Nakładka radaru

Z nakładek na obraz radaru można korzystać na stronie mapy plotera nawigacyjnego.

Śledzenie celów MARPA

Wbudowany w radar komputer prowadzący automatycznie nakres radarowy (MARPA) może śledzić maksymalnie 10 wybranych obiektów, co pomaga obserwować ruchy innych jednostek w celu uniknięcia kolizji z nimi.

Strefa strzeżona

Po ustawieniu strefy strzeżonej każde pojawienie się w niej jakiegoś obiektu będzie sygnalizowane alarmem.

VRM i EBL

Ruchomy znacznik odległości (VRM) i elektroniczna linia namiarowa (EBL) umożliwiają szybki pomiar dystansu i namiaru do wybranej jednostki pływającej lub lądu.

Potęga prostoty... radaru

Ten radar jest łatwy zarówno w instalacji, jak i w użyciu. Nie wymaga żadnej skomplikowanej konfiguracji — wystarczy go zainstalować i już można go używać. Model GMR xHD2 charakteryzuje stabilne działanie i optymalna wydajność we wszystkich warunkach.

W pudełku:

 • GMR 424 xHD2
 • Zestaw do montażu z szablonem
 • Przewód zasilający (15 m)
 • Przewód sieciowy (15 m)
 • Pierścień wzmacniający do kabla
 • Dokumentacja produktu

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium