Garmin zestaw GMI/GNX Wired Sail Pack 52 - zestaw wiatromierza [010-01248-90]

Zestaw-GMI-GNX-Wired-Sail-Pack-52.jpg
 • nowość
Dostępność: dostępny na zamówienie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 7 449,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

7449.00
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01248-90

Opis

Informacje niezbędne do podejmowania trafnych decyzji

 • Pakiet zawiera przyrządy morskie GMI™ 20 i GNX™ 20, przetworniki gWind™ i Airmar® DST810
 • Przyrząd GMI 20 jest wyposażony w bardzo czytelny, jasny o wyświetlacz o przekątnej 4 cali ze szklanym wykończeniem i powłoką antyrefleksyjną
 • Przyrząd GNX 20 ma bardzo czytelny monochromatyczny monitor LCD
 • W konstrukcji przetwornika gWind zastosowano dwa stateczniki oraz trzyłopatowe śmigło
 • Inteligentny przetwornik kadłubowy DST810 przesyła dane dotyczące głębokości, temperatury i prędkości po wodzie, a także wykonuje pomiary wysokości nad powierzchnią wody w celu monitorowania przechyłu/przegłębienia i kiwania/kołysania jednostki.
 • Bezprzewodowa łączność z urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth® umożliwia kalibrację przetwornika DST810 bezpośrednio przez aplikację Airmar Cast

Poznaj wiatr i wodę

Zestaw GMI/GNX Wired Sail Pack 52 zawiera wszystko, co niezbędne, by zyskać wiedzę o wietrze i sytuacji na wodzie.

Przyrząd morski GMI 20

Cyfrowy morski instrument nawigacyjny GMI 20 doskonale nadaje się do stosowania na łodziach motorowych i żaglowych. Jasny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 4 cali zapewnia wyraźne wskazania głębokości, prędkości i wiatru oraz przeszło sto parametrów morskich i wskazań dotyczących łodzi. Jego spory rozmiar i kąt widzenia wynoszący 170 stopni sprawiają, że może wyświetlać bardzo duże cyfry, stając się czytelnym z większej odległości i pod kątem.

Szklane wykończenie przyrządu GMI 20 zapobiega zaparowywaniu i zwiększa kontrast obrazu. Większą czytelność w dzień zapewnia schemat kolorów o wysokim kontraście. Natomiast w porze nocnej lepszą czytelność można uzyskać, wybierając czerwono-czarny, zielono-czarny lub normalny nocny schemat kolorów bądź korzystając z regulacji przygaszenia podświetlenia. Istnieje również możliwość włączenia opcji automatycznego przewijania stron ekranów bez konieczności jakiejkolwiek interwencji użytkownika. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla żeglarzy, gdyż umożliwia zainstalowanie urządzeń w przeróżnych miejscach na łodzi. Domyślne profile można odpowiednio dostosować dla łodzi motorowych i żaglowych, dla wędkowania, silnika i paliwa oraz dla innych aspektów określanych przez użytkownika. Zasilane jest doprowadzane poprzez sieć NMEA 2000®.

Przyrząd morski GNX 20

Czytelny wyświetlacz przyrządu morskiego GNX 20 z czarnymi cyframi na białym lub kolorowym tle. Daje wyraźny podgląd odczytów głębokości i temperatury wody, prędkości łodzi po wodzie oraz ponad 50 parametrów morskich i związanych z łodzią. Wyświetlacz ma szklane wykończenie i powłokę antyrefleksyjną, które zapewniają doskonałą czytelność tak w dzień, jak i w nocy, dzięki wyświetlaniu cyfr o wysokim kontraście i możliwości regulacji ich wysokości do 36 mm.

Przetwornik gWind

W konstrukcji przetwornika wiatru gWind zastosowano technologię dwustatecznikową i trzyłopatowe śmigło zapewniające dokładniejszy pomiar prędkości wiatru rzeczywistego (TWS) i kąta wiatru rzeczywistego (TWA). W przeciwieństwie do konstrukcji kubkowej, trzyłopatowe śmigło jest zawsze wydajne. W połączeniu z możliwością odczytu optycznego ten przetwornik zapewnia najwyższą dokładność przy małej prędkości wiatru i gwarantuje doskonałą liniowość.

Inteligentny przetwornik Airmar DST810 do montażu na kadłubie

Przetwornik DST810 łączy dokładne dane dotyczące głębokości, temperatury i prędkości na wodzie z funkcją pomiaru wysokości nad poziomem wody w celu monitorowania przechyłu/przegłębienia i kiwania/kołysania jednostki — które są przesyłane do sieci NMEA 2000® i przyrządu GNX 20. Ten wieloczujnikowy przetwornik może odczytywać sygnały o głębokości do 100 metrów (330 stóp), zapewnia szybkie przesyłanie sygnału po wodzie o częstotliwości 5 Hz i częstotliwości roboczej 235 kHz z szerokością wiązki wachlarzowej 10 x 44 stopni. Bezprzewodowa łączność z urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth® umożliwia kalibrację przetwornika DST810 bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji Airmar Cast. Zaawansowana kalibracja prędkości umożliwia kalibrację przy różnych kątach przechyłu i prędkościach.

1 Wymaga dodatkowego czujnika kursu.

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (0)

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to ponad 14 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl