100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 13 lat doświadczenia

Garmin Zestaw GNX Wireless Sail Pack 43

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: -
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 6 099,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

6099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Niezbędny zestaw żeglarski z przetwornikami 43 mm

 • Zawiera przyrządy morskie Garmin GNX™ Wind i GNX 20, przetwornik bezprzewodowy gWind&trader Wireless 2 oraz przetworniki GDT 43 i GST 43 z mocowaniami 43 mm, a także adaptery umożliwiające udostępnianie danych w sieci NMEA 2000®
 • Przyrządy GNX Wind i GNX 20 mają bardzo czytelne monochromatyczne wyświetlacze LCD
 • Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2 eliminuje konieczność prowadzenia kabli wewnątrz masztów o wysokości do 15 m
 • Dokładne odczyty głębokości wody, prędkości po wodzie, temperatury wody i innych parametrów
 • Łatwe połączenie typu plug-and-play z siecią NMEA 2000

Unowocześnij swoją elektronikę pokładową dzięki praktycznemu zestawowi GNX Wireless Sail Pack 43, który zawiera m.in. mocowania do przetworników głębokości, temperatury i prędkości po wodzie o rozmiarze 43 mm.

Przyrząd do pomiaru wiatru GNX Wind

Przyrząd GNX Wind zapewnia informacje o wietrze niezbędne do podejmowania trafnych decyzji. Przyrząd GNX Wind jest wyposażony w bardzo czytelny, podświetlany monochromatyczny wyświetlacz LCD ze szklanym wykończeniem i możliwością dostosowania kolorów podświetlenia. Ponadto po podłączeniu przez sieć NMEA 2000 może wyświetlać jednocześnie 2 pola danych i cyfrową różę wiatrów, by prezentować dane wiatru rzeczywistego i pozornego, wskazówki dotyczące sterowania, prędkość łodzi i wiele innych danych. Niskie zużycie energii na poziomie 350 mW w ciągu dnia (bez podświetlenia) oraz na poziomie 400 mW w nocy (średni poziom podświetlenia) sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się na łodziach żaglowych. Dostosowywane ustawienia użytkownika pozwalają skonfigurować układ ekranu zgodnie z preferencjami użytkownika. Konfiguracje wyświetlania obejmują ponad 15 ważnych parametrów morskich dotyczących wiatru, prędkości i nawigacji. Urządzenie GNX Wind łączy się bezprzewodowo z przetwornikiem gWind Wireless 2 i morskim smartwatchem GPS quatix® 3 za pośrednictwem technologii ANT®, która umożliwia przesyłanie danych z tych przyrządów bezpośrednio do zegarka.

Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2

Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2 to łatwe w montażu rozwiązanie, które eliminuje konieczność mocowania kabli na maszcie o wysokości do 15 m. Dokładne sygnały dotyczące wiatru są przesyłane bezprzewodowo za pośrednictwem połączenia ANT bezpośrednio do przyrządu do pomiaru wiatru GNX Wind lub zgodnego plotera nawigacyjnego GPSMAP® firmy Garmin. W konstrukcji przetwornika zastosowano znaną technologię dwustatecznikową Nexus i trzyłopatowe śmigło zapewniające dokładny pomiar prędkości i kąta wiatru przy słabszym wietrze.

Przyrząd morski GNX 20

Czytelny wyświetlacz przyrządu GNX 20 z czarnymi cyframi na białym lub kolorowym tle daje wyraźny podgląd odczytów głębokości i temperatury wody, prędkości łodzi po wodzie oraz ponad 50 parametrów morskich i związanych z łodzią za pośrednictwem sieci NMEA 2000. Ustawienia użytkownika pozwalają wybrać jedną spośród 5 dostępnych konfiguracji wyświetlacza (jedna, dwie lub trzy funkcje plus tryby wskaźnika i wykresu) dla profilu łodzi żaglowej i łodzi motorowej. Konfiguracje te umożliwiają wyświetlanie danych o wietrze, głębokości i prędkości, jak również dostosowanie stron z informacjami w celu wyświetlania najistotniejszych danych morskich i danych dotyczących łodzi. Wyświetlacz ma szklane wykończenie i powłokę antyrefleksyjną, które zapewniają doskonałą czytelność tak w dzień, jak i w nocy, dzięki wyświetlaniu cyfr o wysokim kontraście i możliwości regulacji ich wysokości do 36 mm. W dzień urządzenie nie wymaga stosowania podświetlenia, co zapewnia zużycie energii na poziomie 350 mW (25 mA) w dzień i 400 mW w nocy.

Przetworniki GDT 43 i GST 43 z mocowaniami 43 mm

Jeśli posiadasz już mocowania o rozmiarze 43 mm do przetwornika kadłubowego, nie ma potrzeby wiercenia nowych otworów. Pakiet zawiera przetworniki kadłubowe 43 mm, które mogą posłużyć do zmodernizowania łodzi wyposażonych w przetworniki Nexus TH43. GST 43 to przetwornik prędkości i temperatury, natomiast GDT 43 to przetwornik głębokości. Do każdego przetwornika jest dołączony adapter umożliwiający przekazywanie danych przez sieci NMEA 2000 na wyświetlacz zgodnego plotera nawigacyjnego lub innego przyrządu firmy Garmin.

W pudełku:

 • Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2 z uchwytem masztowym
 • GNX™ Wind
 • GNX™ 20
 • Kadłubowy przetwornik prędkości i temperatury GST™ 43
 • Kabel adaptacyjny GST 10
 • Kadłubowy czujnik głębokości GDT™ 43
 • Adapter NMEA 2000®
 • Przewód zasilający NMEA 2000
 • Terminatory NMEA 2000
 • Kabel podłączeniowy NMEA 2000 (2 m)
 • 3 trójniki NMEA 2000
 • Elementy montażowe
 • Bateria NiMH
 • Dokumentacja

Opinie (0)

Brak opinii dla produktu
Oceń:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl