Garmin Zestaw GMI Wired Start Pack 52 - czujnik wiatru [010-01248-80]

Zestaw-GMI-Wired-Start-Pack-52.jpg
 • nowość
Dostępność: dostępny na zamówienie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 6 999,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

6999.00
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01248-80

Opis

Czujnik wiatru, wyświetlacz GMI 20 oraz Airmar DST810 w komplecie

Idealny sposób na zbudowanie sieci na pokładzie

 • Zawiera urządzenie morskie GMI 20, przetwornik gWind™ oraz Airmar® DST810
 • Przyrząd GMI 20 jest wyposażony w bardzo czytelny, jasny o wyświetlacz o przekątnej 4 cali ze szklanym wykończeniem i powłoką antyrefleksyjną
 • W konstrukcji przetwornika gWind zastosowano dwa stateczniki oraz trzyłopatowe śmigło
 • Inteligentny przetwornik kadłubowy DST810 przesyła dane dotyczące głębokości, temperatury i prędkości po wodzie, a także wykonuje pomiary wysokości nad powierzchnią wody w celu monitorowania przechyłu/przegłębienia i kiwania/kołysania jednostki.
 • Bezprzewodowa łączność z urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth® umożliwia kalibrację przetwornika DST810 bezpośrednio przez aplikację Airmar Cast
 • Łatwe połączenie typu plug-and-play oraz integracja z ploterami nawigacyjnymi Garmin za pośrednictwem sieci NMEA 2000®

Zestaw startowy lub pełny pakiet

Zestaw GMI Wired Start Pack 52 zawiera wszystko, co niezbędne, by zyskać wiedzę o wietrze i sytuacji na wodzie. Jeśli zamierzasz zainstalować w sieci więcej niż jeden przyrząd, ten zestaw startowy jest idealnym rozwiązaniem. Sieć NMEA 2000 można w łatwy sposób rozbudowywać o pożądaną liczbę przyrządów.

Przyrząd morski GMI 20

Cyfrowy morski instrument nawigacyjny GMI 20 doskonale nadaje się do stosowania na łodziach motorowych i żaglowych. Jasny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 4 cali zapewnia wyraźne wskazania głębokości, prędkości i wiatru oraz przeszło sto parametrów morskich i wskazań dotyczących łodzi. Jego spory rozmiar i kąt widzenia wynoszący 170 stopni sprawiają, że może wyświetlać bardzo duże cyfry, stając się czytelnym z większej odległości i pod kątem.

Szklane wykończenie przyrządu GMI 20 zapobiega zaparowywaniu i zwiększa kontrast obrazu. Większą czytelność w dzień zapewnia schemat kolorów o wysokim kontraście. Natomiast w porze nocnej lepszą czytelność można uzyskać, wybierając czerwono-czarny, zielono-czarny lub normalny nocny schemat kolorów bądź korzystając z regulacji przygaszenia podświetlenia. Istnieje również możliwość włączenia opcji automatycznego przewijania stron ekranów bez konieczności jakiejkolwiek interwencji użytkownika. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla żeglarzy, gdyż umożliwia zainstalowanie urządzeń w przeróżnych miejscach na łodzi. Domyślne profile można odpowiednio dostosować dla łodzi motorowych i żaglowych, dla wędkowania, silnika i paliwa oraz dla innych aspektów określanych przez użytkownika. Zasilanie jest doprowadzane przez sieć NMEA 2000.

Przetwornik gWind

W konstrukcji przetwornika gWind zastosowano technologię dwustatecznikową i trzyłopatowe śmigło zapewniające dokładniejszy pomiar prędkości wiatru rzeczywistego (TWS) i kąta wiatru rzeczywistego (TWA). W przeciwieństwie do konstrukcji kubkowej, trzyłopatowe śmigło jest zawsze wydajne. W połączeniu z możliwością odczytu optycznego ten przetwornik zapewnia najwyższą dokładność przy małej prędkości wiatru i gwarantuje doskonałą liniowość.

Inteligentny przetwornik Airmar DST810 do montażu na kadłubie

Przetwornik DST810 łączy precyzyjne dane głębokości, szybkości i temperatury z danymi wysokości nad powierzchnią wody w celu monitorowania przechyłu/przegłębienia i kiwania/kołysania jednostki — które są przesyłane do sieci NMEA 2000 i przyrządu GNX™ 20. Ten wieloczujnikowy przetwornik może odczytywać sygnały o głębokości do 100 metrów (330 stóp), zapewnia szybkie przesyłanie sygnału po wodzie o częstotliwości 5 Hz i częstotliwości roboczej 235 kHz z szerokością wiązki wachlarzowej 10 x 44 stopni. Bezprzewodowa łączność z urządzeniami za pomocą technologii BLUETOOTH umożliwia kalibrację przetwornika DST810 bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji Airmar Cast. Zaawansowana kalibracja prędkości umożliwia kalibrację przy różnych kątach przechyłu i prędkościach.

1 Wymaga dodatkowego czujnika kursu.

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Akcesoria

Opinie (0)

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to ponad 14 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl