Garmin TruSwing [010-01409-00]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 589,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

589.00
ilość szt.

Opis

Ćwicz uderzenia w oparciu o najbardziej istotne pomiary

 • Korzystaj z pomiarów czujnika uderzeń golfowych TruSwing, aby sprawdzić, jak Twoja mechanika uderzenia wpływa na tor lotu piłki i wyniki uderzeń
 • Ciesz się nowym udogodnieniem podczas trenowania uderzeń — szybkim podglądem danych dotyczących uderzenia wyświetlanym w zgodnych zegarkach Approach
 • Pomiary obejmują tempo i prędkość uderzenia, ścieżkę kija, najważniejsze kąty ustawienia kija i wiele innych parametrów
 • W prosty sposób przesyłaj dane do serwisu Garmin Connect™, aby obejrzeć powtórki uderzeń w 3D i porównać je ze sobą
 • Lekka i dyskretna konstrukcja pozwala na bezpieczny montaż pod kijem

Czujnik uderzenia TruSwing™ dokonuje licznych pomiarów dotyczących uderzeń, których wyniki można wyświetlać bezpośrednio w zgodnych zegarkach Approach® i zgodnych urządzeniach ręcznych Approach lub w aplikacji mobilnej Garmin Connect Mobile. 


Prawdziwe udogodnienie

TruSwing™ to czujnik uderzeń, który pozwala na całkowite skupienie się technice uderzenia — nie musisz wyciągać smartfonu lub tabletu, aby sprawdzić istotne dane. Korzystając z tego czujnika, możesz pozostać w pozycji i w wygodny sposób sprawdzić pomiary uderzenia, spoglądając na zgodny zegarek Approach® na nadgarstku. TruSwing jest jedynym urządzeniem do analizy uderzeń, które współdziała z urządzeniami golfowymi GPS firmy Garmin. Zapewnia ono podgląd danych w urządzeniach Approach S4, S5, S6 i w zegarkach z serii S20, jak również w urządzeniach ręcznych Approach G7 i G8. Oznacza to, że z czujnika można korzystać podczas treningu nawet wtedy, gdy nie masz ze sobą smartfonu. Ponadto czujnik TruSwing łączy się z zegarkiem golfowym Approach S6, aby dostarczyć dodatkowych danych o ścieżce nadgarstka. Dane te są rejestrowane podczas korzystania z zegarka Approach S6 razem z TruSwing, a następnie wyświetlane w postaci animacji 3D (dostępne w aplikacji Garmin Connect Mobile). Przedstawiają one drogę, jaką pokonuje nadgarstek podczas wykonywania uderzenia w stosunku do ścieżki kija. 

 

Doskonalenie gry przez analizę wyników

Dołącz do internetowego serwisu Garmin Connect, aby przekonać się o przydatności pomiarów w doskonaleniu techniki gry. Serwis umożliwia przesyłanie i analizowanie swoich wyników, a także porównywanie ich z poprzednimi sesjami treningowymi. Za pomocą aplikacji mobilnej Garmin Connect™ i zgodnego smartfona można na bieżąco dzielić się danymi i omawiać je online z profesjonalnymi golfistami, ze znajomymi i innymi doradcami.

Czujnik TruSwing natychmiast przesyła zarejestrowane dane do aplikacji, która tworzy trójwymiarowe animacje uderzeń, w tym porównania dwóch nałożonych na siebie uderzeń. Analiza w serwisie Garmin Connect pozwala ustalić obszary wymagające pracy. Na przykład, zmieniając kąt lica i kąt ścieżki główki, można znacząco zmienić trajektorię lotu piłki.

 

Lekki i kompaktowy

Czujnik TruSwing jest bardzo poręczny dzięki swojej niewielkiej i dyskretnej konstrukcji. Można go zamontować pod rączką dowolnego kija za pomocą zwykłej, wytrzymałej nasadki zaciskowej, która trzyma urządzenie w jednym miejscu — nic nie będzie Cię rozpraszać w trakcie gry.

¹ Zgodność z urządzeniami Approach S4, S5 i S6, zegarkami z serii S20 oraz urządzeniami podręcznymi Approach G7 i G8.

Tempo uderzenia

Jest to stosunek czasu backswingu do czasu downswingu i został oparty na analizie gry profesjonalnych golfistów. Idealne tempo uderzenia charakteryzuje się stosunkiem 3 do 1 lub 3,0. Wynik 3,0 można uzyskać zarówno w przypadku dłuższych, jak i krótszych czasów uderzenia. Na przykład, czasy 0,7/0,23 s lub 1,2 s/0,4 s dają ten sam wynik 3,0.

 

Prędkość uderzenia

Prędkość główki kija przy uderzeniu piłki.

Ścieżka kija.

Pomiar ruchu kija w poziomie (patrząc z góry) w stosunku do linii celu w momencie uderzenia piłki. Ścieżka uderzenia określa, czy piłka zostanie uderzona „na zewnątrz” lub „do wewnątrz”.

Kąt lico–cel

Kąt, pod jakim ustawione jest lico kija w stosunku do linii celu w punkcie uderzenia piłki.

Loft dynamiczny

Kąt między trzonkiem a podłożem, mierzony od linii środkowej trzonka. Pomiar ten jest wykonywany w pozycji adresowania piłki i ponownie przy uderzeniu. Kąt nachylenia trzonka do podłoża przy uderzeniu powinien być zbliżony do kąta przy adresowaniu.

Kąt do podłoża

Kąt, pod jakim ustawione jest lico kija w stosunku do linii celu w punkcie uderzenia piłki.

Pochylenie trzonka

Kąt odchylenia trzonka do tyłu lub do przodu względem ramienia, pod którym znajduje się kij podczas uderzenia piłki, mierzony względem 90-stopniowego kąta pionowego. Pomiar ten jest wykonywany w pozycji adresowania piłki i ponownie przy uderzeniu. Wartość pochylenia trzonka przy uderzeniu wpływa na kąt nachylenia lica.

 

Produkty powiązane

Opinie (1)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:

Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób które używały produktu lub go nabyły.

9 kwietnia 2020

analiza uderzenia staje się przyjemniejsza

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl