Garmin Radar otwarty GMR 1224 xHD2 z podstawką

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: -
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 32 899,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

32899.00
ilość szt.

Opis

Radar otwarty o długości 1,2 m i mocy 12 kW

 • Radar wysokiej rozdzielczości 12 kW z otwartą anteną o długości 1,2 m

 • Wysoka czułość w połączeniu z wiązką poziomą o szerokości 1,8° zapewnia wyświetlanie stałych pozycji obiektów i ich doskonałe rozróżnianie, a także stabilne działanie
 • Radar dwuzakresowy z obsługą dwóch radarów
 • Żadnych skomplikowanych ustawień do dostosowania przez użytkownika — łatwa instalacja i proste użytkowanie
 • Cicha rotacja i stabilne działanie

Model GMR 1224 xHD2 12 kW to nasz najskuteczniejszy radar o wysokiej rozdzielczości wyposażony w antenę otwartą mierzącą 4 stopy długości. Jest on przeznaczony dla doświadczonych żeglarzy pływających na większych jachtach i na sportowych łodziach rybackich, na których jest ograniczone miejsce na radar. Jest to nasz najskuteczniejszy radar z anteną o długości 1,2 m, który zapewnia większą czułość, bardziej szczegółowe odwzorowanie obiektów i lepsze wyświetlania stałych pozycji obiektów niż nasze pozostałe radary z tego segmentu. Jego wysoka czułość i zdolność wyświetlania stałych pozycji obiektów sprawiają, że idealnie sprawdza się podczas pływania rekreacyjnego i wędkowania z dala od brzegu, tak samo w nocy, jak i we mgle oraz w warunkach ograniczonej widoczności bądź przy jej braku.

Wysokiej mocy radar xHD2 z wiązką o szerokości 1,8°

Ten wysokiej rozdzielczości radar o mocy 12 kW zapewnia świetny zasięg do 72 mil morskich, nawet we mgle i deszczu. Jego wąska wiązka pozioma o szerokości 1,8° pozwala mu skuteczniej wyłapywać mniejsze, oddalone obiekty niż miałoby to miejsce w przypadku szerszych wiązek. W rezultacie radar ten rysuje wyraźne i czytelne obrazy linii brzegowej, innych jednostek oraz nadciągających zmian w pogodzie na ploterze nawigacyjnym Garmin. Zapewnia ono wyświetlanie stałych pozycji obiektów i ich doskonałe rozróżnianie, a także stabilne działanie. Jego 8-bitowy kolorowy obraz ułatwia również odróżnianie dużych obiektów od małych oraz zwiększa skuteczność ich rozróżniania. Antena obraca się z prędkością od 24 do 48 obr/min oraz zapewnia maksymalny zasięg 72 mil morskich.

Tryb ptaków

Wędkarze wiedzą, że tam, gdzie przy powierzchni wody są ptaki, tam są i ryby.

By lepiej trafić w odpowiednie miejsce na połów, najlepiej skorzystać z trybu ptaków, który pomaga zlokalizować ptaki polujące przy powierzchni wody na mniejszą rybę. 

Ślady echa

Na ekranie pozostają stare „ślady” ech, co umożliwia na szybkie i łatwe określenie poruszających się obiektów oraz zagrożeń kolizji.

Dwa zakresy

Pojedyncza antena radaru może zapewniać obrazy na podzielonym ekranie plotera nawigacyjnego przedstawiające obiekty znajdujące się w bliskim i w dalekim zasięgu.

Obsługa radaru dwuwiązkowego              

Zapewnia nadmiarowość oraz możliwość wyświetlania danych — pochodzących z jednego z dwóch różnych radarów — na każdym wyświetlaczu na łodzi.

Dynamiczna autoczułość

Funkcja dynamicznej autoczułości w sposób automatyczny reguluje wzmocnienie sygnału do optymalnego poziomu na potrzeby nawigacji w portach, blisko brzegu i na pełnych wodach.

Dynamiczny filtr morski

Funkcja dynamicznego filtra morskiego automatycznie dostosowuje wzmocnienie do warunków spokojnego, umiarkowanego i wzburzonego morza.

Nakładka radaru

Z nakładek na obraz radaru można korzystać na stronie mapy plotera nawigacyjnego.

Śledzenie celów MARPA

Wbudowany w radar komputer prowadzący automatycznie nakres radarowy (MARPA) może śledzić maksymalnie 10 wybranych obiektów, co pomaga obserwować ruchy innych jednostek w celu uniknięcia kolizji z nimi.

Strefa strzeżona

Po ustawieniu strefy strzeżonej każde pojawienie się w niej jakiegoś obiektu będzie sygnalizowane alarmem.

VRM i EBL

Ruchomy znacznik odległości (VRM) i elektroniczna linia namiarowa (EBL) umożliwiają szybki pomiar dystansu i namiaru do wybranej jednostki pływającej lub lądu.

Potęga prostoty... radaru

Ten radar jest łatwy zarówno w instalacji, jak i w użyciu. Nie wymaga żadnej skomplikowanej konfiguracji — wystarczy go zainstalować i już można go używać. Model GMR xHD2 charakteryzuje stabilne działanie i optymalna wydajność we wszystkich warunkach.

W pudełku:

 • GMR 1224 xHD2
 • Zestaw do montażu z szablonem
 • Przewód zasilający (15 m)
 • Przewód sieciowy (15 m)
 • Pierścień wzmacniający do kabla
 • Przetwornica napięcia
 • Dokumentacja produktu

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:

Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób które używały produktu lub go nabyły.

Brak opinii dla produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl