Garmin Nuvi 55 LT Europa Centralna [010-01198-50]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 599,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

599.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-01198-50

Opis

Nawigacja samochodowa z serii Essential

 • Jasny wyświetlacz o przekątnej 5" działający w dwóch położeniach
 • Łatwe w użyciu, dedykowane urządzenie nawigacyjne GPS
 • Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja usługi unikania utrudnień drogowych²
 • Fabrycznie załadowane szczegółowe mapy regionów
 • Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania dzięki asystentowi pasa ruchu z widokiem skrzyżowań
 • Łatwe wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych
 • RealVoice™: szczegółowe wskazówki z wymawianymi nazwami ulic i informacjami o ruchu drogowym
 • Wyświetla aktualną ulicę, prędkość, ograniczenia prędkości i czas przybycia
 • Łatwe wyszukiwanie miejsc na trasie, takich jak gastronomia i stacje benzynowe, bez konieczności opuszczania ekranu mapy
 • Fabrycznie załadowane informacje o kamerach monitorujących
 • Alerty o strefach wokół szkół

Specjalne, łatwe w użyciu wskazówki nawigacyjne GPS

Jasny wyświetlacz o przekątnej 5" działający w dwóch położeniach i szczegółowe wskazówki głosowe sprawiają, że urządzenie nüvi 55LT jest łatwym w użyciu, dedykowanym urządzeniem nawigacyjnym GPS, które pomaga dotrzeć z punktu A do punktu B.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Urządzenie nüvi 55LT jest wyposażone w funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, która wyświetla widok zbliżających się skrzyżowań i za pomocą strzałek w jasnych kolorach wskazuje prawidłowy pas ruchu.

Bezterminowa subskrypcja usługi unikania utrudnień drogowych

Urządzenie nüvi 55LT oferuje bezpłatną, bezterminową subskrypcję usługi unikania utrudnień drogowych² przez cały okres użytkowania urządzenia firmy Garmin. Otrzymuj powiadomienia o opóźnieniach, szacowanym czasie opóźnienia i możliwych objazdach, które mogą pomóc oszczędzić czas oraz umożliwić dalszą podróż. Możesz nawet otrzymać potwierdzenie, czy jedziesz najszybszą trasą — tak dużo przydatnych informacji podróżnych bez reklam i opłat subskrypcyjnych.

Łatwiejsze i szybsze wyszukiwanie

Urządzenie nüvi 55LT ma pole wyszukiwania, które umożliwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych w jednym miejscu. Wystarczy wprowadzić kategorię (np. „pizza”), cały adres („ul. Polna 123, Katowice”) lub nazwę („Starbucks”), a urządzenie nüvi 55LT szybko wyświetli rezultaty wyszukiwania.

Więcej informacji bezpośrednio na mapie

Nie trzeba już szukać trudnych do odczytania bądź nieistniejących tablic — wystarczy spojrzeć na urządzenie nüvi 55LT, aby przeczytać nazwę aktualnej ulicy. Urządzenie nüvi wyświetla też ograniczenie prędkości, aktualną prędkość i szacunkowy czas przybycia.

Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe wyszukiwanie różnych miejsc, takich jak restauracje, stacje benzynowe, bankomaty i sklepy — bez konieczności opuszczania ekranu mapy. Co najważniejsze, funkcję „Przed tobą” można dostosować, aby zawsze wyświetlała pozycje ulubionych miejsc na trasie.

Dostęp do funkcji „Przed tobą” oraz innych przydatnych informacji można uzyskać z panelu narzędzi mapy. Nie opuszczając ekranu mapy, można w wygodny sposób wyszukiwać miejsca za pomocą funkcji „Przed tobą”, regulować głośność i wykonywać inne czynności.

Ostrzeżenia o strefach wokół szkół

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa urządzenie nüvi 55LT za każdym razem emituje alert dźwiękowy i wyświetla na ekranie ostrzeżenie w przypadku zbliżania się do strefy wokół szkoły.

Monitoruj najnowsze dane dotyczące fotoradarów

Urządzenie nüvi 55LT jest wyposażone w unikalny system ostrzegania o kamerach monitorujących Cyclops, który umożliwia odbieranie w czasie rzeczywistym dokładnych, dostosowanych do wybranej trasy alertów. Pełna baza danych kamer monitorujących jest już fabrycznie załadowana w urządzeniu nawigacyjnym. Niemniej istnieje możliwość korzystania z jednorazowych lub regularnych aktualizacji, które dają pewność, że posiadane dane o położeniu kamer są zawsze aktualne, co z kolei pozwala cieszyć się bezpieczną i zgodną z przepisami jazdą.

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia nüvi. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów.

Modele bez pakietu komunikatów drogowych nie są zgodne.

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl