Garmin Nuvi 2689LM [010-01188-25]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 859,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

859.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-01188-25

Opis

Zaawansowana nawigacja samochodowa GPS

 • 6-calowy wyświetlacz działający w dwóch położeniach z funkcją zoomu przez rozciąganie
 • Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi i bezterminowymi¹ aktualizacjami
 • Wyszukuj nowe i popularne restauracje, sklepy i wiele innych miejsc z serwisem Foursquare®
 • Bezprzewodowa technologia Bluetooth® do rozmów przez zestaw głośnomówiący²
 • Nawigacja sterowana głosem zapobiega odrywaniu rąk od kierownicy

Jasny wyświetlacz

Urządzenie nüvi 2689LM ma jasny, 6'' wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z funkcją zoomu przez rozciąganie, dzięki czemu można dokładnie przyjrzeć się wszelkim informacjom wyświetlanym na ekranie. Z urządzenia można korzystać w dwóch położeniach: w poziomie i w pionie.

Szczegółowe mapy z bezpłatnymi aktualizacjami

Urządzenie nüvi 2689LM zawiera fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym¹ aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne (POI) oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

Mnóstwo punktów szczególnych z Foursquare

Przy tak wielkiej ilości danych urządzenie nüvi 2689LM ułatwia wyszukiwanie adresów i mnóstwa punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dokładne i przydatne informacje pochodzące z serwisu Foursquare. Dzięki temu podczas wyszukiwania, na górze listy wyników pojawiają się najlepsze trafienia z bazy danych Foursquare. To wspaniały sposób na odkrywanie nowych i popularnych restauracji, sklepów i wielu innych miejsc.

Aplikacja Smartphone Link w urządzeniu nüvi 2689LM pozwala także zgłosić swoją pozycję w serwisie Foursquare i sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące konkretnego punktu szczególnego, takie jak oceny innych osób, zakresy cenowe i godziny pracy.

Technologia Garmin Real Directions™

Jedź bezpiecznie, nawet gdy telefon straci zasięg sieci. 

Urządzenie nüvi 2689LM zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Zamiast tego słuchaj wyraźnie wymawianych wskazówek, na przykład „Skręć w lewo za stacją benzynową”.

Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Jeśli szukasz kwiaciarni w galerii handlowej, funkcja wskaże Ci ją na przykład na górnym poziomie obiektu.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje kierowcę do bezpiecznego korzystania ze zjazdów i rozjazdów. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjazny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry. Widok skrzyżowań PhotoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wraz z otaczającym krajobrazem. Strzałki w jasnych kolorach wskazują odpowiedni pas ruchu. Urządzenie nüvi 2689LM wyświetla też prawdziwe znaki drogowe, tak jak je widać na trasie.

Zgodność z Bluetooth®

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem nüvi 2689LM, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Możesz wtedy schować telefon do kieszeni, torebki lub schowka i nadal wykonywać oraz odbierać połączenia.

Potęga głosu

Urządzenie nüvi 2689LM jest wyposażone w bardzo wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wymów polecenie, aby urządzenie odpowiednio zareagowało, nie odrywając nawet rąk od kierownicy. Oczywiście nawigację można również obsługiwać za pomocą interfejsu dotykowego.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między zgodnym urządzeniem nüvi 2689LM a smartfonem z smartfonem iPhone® lub systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie nüvi może korzystać z pakietu transferu danych telefonu², aby udostępniać informacje, takie jak miejsce zaparkowania samochodu, punkty szczególne oraz miejsce docelowe. Dzięki aplikacji Smartphone Link możesz w łatwy sposób wysyłać pozycje i adresy z telefonu wprost do urządzenia nüvi.

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live³, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu czy o pogodzie. Aplikacja współpracuje ze smartfonami iPhone 4S i nowszymi oraz z niektórymi urządzeniami z systemem Android.

Więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka

Urządzenie nüvi 2689LM cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Aby wyświetlić szczegółowe informacje, wystarczy dotknąć ekranu. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja Przed tobą stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty.

Urządzenie nüvi 2689LM wyświetla informacje o ograniczeniach prędkości, aktualnej prędkości i szacowanym czasie przyjazdu. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy. Urządzenie nüvi 2689LM wyświetla też ostrzeżenia o strefach wokół szkół.

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Aplikacja Garmin Express służy do aktualizacji urządzeń nüvi. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów.

Zawartość opakowania:

 • nüvi® 2689LM
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ (informuje o niej oznaczenie „LM” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Przewód anteny/zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Dokumentacja produktu

 

¹ Warunki bezterminowej subskrypcji map
² Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem.
³ Może być wymagana subskrypcja.

Znak i logo Bluetooth® są własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. Foursquare® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Foursquare Labs, Inc.

HEREFoursquare

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl