Garmin Nuvi 2597 LMT [010-01123-37, 020-00033-76]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 699,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

699.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-01123-37, 020-00033-76

Opis

opinia o garmin24 InstrukcjaOprogramowanieMapaFotoradary

 

Nowość. Garmin Nuvi 2597LMT już dostępny.  

 • 5 "wyświetlacz
 • Szczegółowe mapy całej Europy z dożywotnimi aktualizacjami
 • Dożywotnia, bezpłatna subskrybcja na odbiór informacji o utrudnieniach na drodze (TMC)
 • Garmin Real Directions with Garmin Real Voice 
 • Zestaw głośnomówiący bluetooth
 • Możliwość pracy w pionie lub poziomie 
 • Nawigacja sterowana głosem (opcja niedostępna w języku polskim), Bluetooth i Smartphone link 
 

Szczegółowe mapy całej Europy z darmowymi aktualizacjami

Nawigacja samochodowa Garmin nüvi 2597LMT została wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5". W pamięci wewnętrznej zainstalowano szczegółową mapę Europy Garmin City Navigator. Dożywotnie uaktualnienia map stanowią gwarancję, że zawsze będziesz na bieżąco z nowymi odcinkami dróg, nowymi adresami oraz milionami punktów POI (points of interest). New mapy są dostępne do pobrania do czterech razy w roku, przez cały okres eksploatacji urządzenia, bez żadnych opłat. 

 

 

Garmin Traffic

Urządzenie nüvi 2597LMT jest wyposażone w nową usługę komunikatów drogowych firmy Garmin, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a raporty o ruchu drogowym są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic może też podać szczegółowe informacje na temat danej sytuacji, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Usługa Garmin Traffic jest sterowana głosem, co oznacza, że reaguje na wymawiane polecenia. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych uprawnia do otrzymywania w urządzeniu nüvi 2597LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia.

Inteligentna klawiatura

Garmin Nuvi 2597LMT posiada inteligentną klawiaturę ułatwiającą wprowadzanie adresów. W trakcie wprowadzania nazwy miejscowości czy ulicy, na ekranie pozostają tylko te litery z których można utworzyć istniejącą frazę:

 

Garmin Nuvi 2797LMT

 

Planowanie tras z wieloma punktami pośrednimi

Najnowsza nawigacja samochodowa Garmin Nuvi 2597 LMT umożliwia planowanie tras z wieloma punktami pośrednimi. Oznacza to, że przygotowując się np. do wakacyjnej podróży możemy sami zaprogramować trasę. Planowanie trasy wykonujemy z poziomu nawigacji lub za pośrednictwem komputera. Aby móc programować trasy na komputerze w trakcie aktualizacji map należy wybrać opcję: Zainstaluj nową mapę urządzeniu i na komputerze.

 

Garmin Nuvi 2797

 

Funkcja trasy

Poza wyżej opisaną możliwością planowania własnych tras, Garmin Nuvi 2597 LMT sam zaproponuje kilka alternatywnych tras dojazdu z miejscowości do miejscowości.   

 

Garmin Nuvi 2797lmt

 

Funkcja Voice Activated - wybieranie głosowe

nüvi 2597LMT posiada innowacyjną funkcję rozpoznawania mowy. Trzymając ręce na kierownicy, użytkownik może wydać polecenie głosowe, np. wskazać konkretny adres docelowy podróży. Nuvi zrozumie Twoje polecenia, po czym rozpocznie nawigowanie. Niestety funkcja voice activated nadal nie jest dostępna w języku polskim.

Funkcja Bluetooth ®

Wbudowany bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie nawigacji Garmin Nuvi 2597 LMT z większością telefonów komórkowych. Po sparowaniu obu urządzeń Nuvi w pełni zastąpi zestaw głośnomówiący, dzięki czemu można uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze oraz straty finansowej w postaci mandatu za rozmowę przez komórkę w trakcie prowadzenia pojazdu.    

 

 

Garmin Real Directions ™ z Garmin Realu Voice ™

nüvi 2597LMT posiada nowy rodzaj lektora, który poza wypowiadaniem nazw ulic do opisu sytuacji na drodze wykorzystuje m.in zabytki, charakterystyczne budynki czy sygnalizację świetlną. Przykładowy zwrot lektora będzie wyglądał następująco: Na najbliższych światłach skręć w lewo. Za Pałacem Kultury skręć w prawo  itp.

Dodatkowo wypowiedź lektora będzie potwierdzona wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

 

Edytowanie pól ekranu 

 

Garmin Nuvi 2797

Nüvi 2597LM wyświetla m.in ograniczenie prędkości, aktualną prędkość i dokładny czas przyjazdu. W mgnieniu oka można odczytać nazwę ulicy na której się znajdujemy.  

Szybki wybór punktów na trasie

Nuvi 2597LMT pozwala na szybie wybieranie punktów szczególnych wyświetlanych na mapie. Wystarczy wskazać konkretny punkt na ekranie i dodać go do aktywnej trasy. Nowość stanowi funkcja: Przed Tobą, po uruchomieniu której w prawej części ekranu Nuvi 2597LMT zaprezentuje najbliższe punkty szczególne. 

Garmin Nuvi 2797lmt

Garmin Nuvi 2797lmt

 

Asystent pasa ruchu: miejski, autostradowy i aktywny

Miejski asystent pasa ruchu podpowie, który pas należy zająć. Dzięki takiej informacji można uniknąć wielu stresujących sytuacji związanych z nagła koniecznością zmiany pasa:     

 

Garmin Nuvi 2797lmt

 

W trakcie zjazdów z autostrad Garmin Nuvi 2597LMT automatycznie dzieli ekran i w prawej części ekranu prezentuje obrazek zjazdu z jednoznacznie wskazanym pasem który należy zająć.   

Garmin Nuvi 2797lmt

Garmin Nuvi 2797

 

Bezpieczeństwo i kamery monitorujące

Urządzenie nüvi 2597LMT wyświetla ograniczenia prędkości, ostrzeżenia o kamerach monitorujących, aktualną prędkość, dokładny czas przyjazdu oraz strefy wokół szkół. Wszystkie urządzenia nüvi mają załadowane pełne bazy danych kamer monitorujących Cyclops, dzięki czemu zapewniają bezpieczną i bezwypadkową jazdę.

 

Zawartość pudełka:

 • nüvi 2597LMT
 • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT całej Europy
 • Bezterminowa subskrypcja map (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Ładowarka samochodowa z przewodem zasilającym z gniazda zapalniczki z anteną do odbioru informacji o ruchu (TMC)
 • Uchwyt z przyssawką do szyby
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika
 

 

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl