Garmin GPSMap 62 [010-00868-00, 020-00031-15]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 850,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

850.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-00868-00, 020-00031-15

Opis

 

Nowo zaprojektowany ręczny system nawigacyjny GPSMAP 62 jest wyposażony w kolorowy (65 tys. kolorów) ekran o przekątnej 2,6 cala, czytelny nawet w pełnym słońcu, który obsługuje usługę BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja) oraz Własne mapy. Wytrzymałe i wodoszczelne urządzenie GPSMAP 62 posiada antenę śrubową z czterema zwojami zapewniającą niezrównany odbiór sygnału, a ponadto wspaniale się prezentuje.

Eksploruj

Urządzenie GPSMAP 62 posiada wbudowaną mapę bazową całego świata z cieniowanym reliefem, więc można bez trudu podróżować w dowolne wybrane miejsce. Nawigacja do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™ i nawigację do nich.

Znaj swoją pozycję

Dzięki antenie śrubowej z czterema zwojami oraz bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny, urządzenie GPSMAP 62 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, system nawigacyjny GPSMAP 62 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Dodawaj mapy

Dodawanie nowych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Dzięki wewnętrznej pamięci 1,7 GB można w łatwy sposób pobrać mapy topograficzne 24K i 100K i ruszyć na szlak, pobrać dane map BlueChart® g2, aby spędzić doskonały dzień na wodzie, lub dane map City Navigator NT®, aby uzyskać szczegółowe wskazówki poruszania się po drogach (zobacz zgodne mapy w karcie „Mapy”). Urządzenie GPSMAP 62 umożliwia także korzystanie z usługi BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), co pozwala na pobieranie obrazów satelitarnych do urządzenia i ich integrację z istniejącymi mapami. Ponadto urządzenie 62 jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Bądź na bieżąco

Po eksploracji nadchodzi czas na zapisanie i analizę aktywności. Dzięki prostemu połączeniu z komputerem oraz Internetem możesz uzyskać szczegółową analizę swoich aktywności oraz wysłać ślady do urządzenia outdoor za pomocą serwisu Garmin Connect™. Ta nowa, kompleksowa strona internetowa zawiera tabelę aktywności i pozwala na wyświetlenie aktywności na mapie z wykorzystaniem Google™ Earth. Przemierzaj inne szlaki, przesłane przez miliony użytkowników serwisu Garmin Connect oraz dziel się doświadczeniami w serwisie Twitter® oraz Facebook®. Początki nie są trudne, zatem do dzieła! Ruszaj w drogę i dziel się doświadczeniami.

Znajdź przyjemność

Urządzenie GPSMAP 62 obsługuje pliki GPX pobrane ze strony GeoCaching, które umożliwiają ładowanie geocache'ów i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Model GPSMAP 62 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami. Płaskie i lekkie urządzenie 62 jest doskonałym towarzyszem wszelkich zajęć na wolnym powietrzu.

Zawartość pudełka:

 • GPSMAP 62
 • Pasek na nadgarstek
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl