Garmin GPSMAP 8700 Black Box

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: -
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 23 299,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

23299.00
ilość szt.

Opis

W pełni zintegrowany system czarnych skrzynek

 • Zgodność z pojedynczym monitorem Garmin lub monitorem z ekranem dotykowym innej firmy
 • Pełna obsługa gamy echosond czarnej skrzynki firmy Garmin, takich jak profesjonalny moduł echosondy GSD 26 CHIRPsystem Panoptix LiveScope i wszystkie modele echosond Panoptix o szerokim polu widzenia (wszystkie przetworniki do nabycia osobno)
 • Integruje wewnętrzne udostępnianie danych echosond, wiele echosond czarnej skrzynki, echosondy skanujące Ultra High-Definition ClearVü i SideVü, autopilota, usługi online, aplikacje, dane silnika i wiele innych
 • Możliwość sparowania z zewnętrznym odbiornikiem GPS 19x 10 Hz i GLONASS firmy Garmin, który aktualizuje pozycję i kierunek podróży 10 razy na sekundę
 • Fabrycznie wgrana mapa bazowa całego świata; zgodna z mapami BlueChart® g3 ze zintegrowanymi danymi Navionics® i technologią nawigacji automatycznej1

Wystarczy dodać monitory

Możesz wyposażyć swoją łódź w niesamowite możliwości i funkcje w pełni zintegrowane z całym systemem urządzeń morskich. Ten system czarnych skrzynek jest zgodny z monitorami morskimi firmy Garmin lub monitorami z ekranami dotykowymi innych firm (sprzedawane oddzielnie), dzięki czemu można go dodać do bieżącej konfiguracji panelu sterowniczego lub zbudować nowy, w pełni zintegrowany szklany panel sterowniczy.

Zbuduj własny w pełni zintegrowany system morski

Czarna skrzynka GPSMAP 8700 umożliwia dodanie i zintegrowanie różnych technologii echosond, a także autopilota, usług online, aplikacji, danych z silnika i multimediów do panelu sterowniczego. Możesz również automatycznie synchronizować swoje osobiste preferencje i dane użytkownika dla wszystkich ploterów nawigacyjnych z wielu paneli sterowniczych w ramach sieci. Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką — na dowolnym ekranie dotykowym. Sieci NMEA 2000® i Garmin Marine umożliwiają łatwe połączenie wszystkich elektronicznych urządzeń morskich — od radarów i autopilotów po kamery, przyrządy i echosondy z wiązką do przodu — kontrolowanych z poziomu plotera nawigacyjnego i z podglądem na wielu ekranach. Ponadto nasz wyjątkowy system ONEHELM koordynuje wiele innych urządzeń morskich innych firm w celu zapewnienia pełnej kontroli nad systemami — w tym cyfrowe przełączanie, oświetlenie, stabilizację i nie tylko — na ekranie dotykowym monitora.

Parowanie z odbiornikiem GPS 19x 10 Hz GPS i GLONASS

Czarną skrzynkę GPSMAP 8700 można sparować z zewnętrznym odbiornikiem GPS 19x 10 Hz GPS i GLONASS (do nabycia osobno), aby aktualizować pozycję i kurs 10 razy na sekundę. To urządzenie płynnie wyświetla ruch jednostki, a także znacząco ułatwia dokładne oznaczanie i nawigację do wskazanych 5000 punktów.

Wymaga czytnika kart firmy Garmin

Nasz Czytnik kart pamięci firmy Garmin (do nabycia osobno) umożliwia montaż w dogodnym miejscu oraz zapewnia jeden punkt dostępu do dwóch gniazd na karty SD z mapami. Więcej gniazd można sobie zapewnić przez zainstalowanie dodatkowych czytników kart. Wodoodporne drzwiczki magnetyczne pozwalają na zamontowanie czytnika kart w pozycji poziomej lub pionowej.

Dodaj mapy Garmin lub mapy z danymi Navionics

Korzystaj z nowych, najbardziej szczegółowych, przejrzystych i spójnych map. Wystarczy dodać zakupioną dodatkową mapę, np. BlueChart® g3 i BlueChart® g3 Vision z danymi Navionics i technologią nawigacji automatycznej¹. Funkcja nawigacji automatycznej korzysta z informacji na temat głębokości i wysokości łodzi, aby łatwo obliczyć trasy i wskazać sugerowaną drogę. Jest również zgodna z oprogramowaniem Quickdraw Contours, dzięki któremu stworzysz swoje własne mapy połowów z izobatami co 30 cm (1 stopę) na ekranie podczas wędkowania.

W zestawie:

 • Czarna skrzynka GPSMAP® 8700
 • Elementy montażowe
 • Przewód zasilający
 • Kabel podłączeniowy NMEA 2000®, 2 metry
 • Trójnik NMEA 2000®
 • Documentation

1 Funkcja nawigacji automatycznej służy wyłącznie do celów planowania i nie zastępuje bezpiecznych czynności nawigacyjnych.

Dane techniczne

Wymiary fizyczne 38.3 x 19.8 x 4.7 cm
Masa 1,39 kg
Odbiornik GPS 10Hz
Wielopasmowy GPS Nie

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:

Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób które używały produktu lub go nabyły.

Brak opinii dla produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Instrukcja

Zbiór instrukcji dla urządzenia Garmin GPSMAP 8700 Black Box:

 • Podręcznik użytkownika (PDF) | Pobierz
 • Podręcznik użytkownika (wersja internetowa) | Pobierz
Sklep internetowy od home.pl