Garmin Forerunner 70

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 429,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

429.00
ilość szt.
3.64549 3.65 31 ocen / 0 opinii
Producent: -
Kod produktu: Forerunner 70

Opis

Dostępne warianty produktu:


 

Zegarek fitness do ćwiczeń w sali i na wolnym powietrzu

 • Gromadzi dane dotyczące czasu, tętna i kalorii
 • Opcjonalny czujnik na nogę zapewnia dane dotyczące dystansu i prędkości
 • Opcjonalny czujnik prędkości/rytmu zapewnia statystyki dotyczące jazdy na rowerze
 • Planuj, przeglądaj i udostępniaj aktywności w serwisie Garmin Connect™
 • Przesyłanie bezprzewodowe

FR70

Utrzymuj motywację i realizuj cele fitness dzięki urządzeniu FR70 — eleganckiemu zegarkowi sportowemu, pełniącemu równocześnie funkcję narzędzia do ćwiczeń, które mierzy czas, tętno i liczbę spalonych kalorii. Urządzenie FR70 z wygodnym paskiem na nadgarstek cechuje nowoczesne, sportowe wzornictwo i kolorystyka.

Trenuj w sali lub na wolnym powietrzu

Zarówno w sali gimnastycznej, jak i na wolnym powietrzu urządzenie FR70 zapisuje wszystkie dane treningowe: czas, tętno, spalone kalorie i wiele innych. Główną przyczyną skuteczności urządzenia FR70 jest bezprzewodowa technologia ANT+™, która pozwala połączyć je z innymi urządzeniami zgodnymi z ANT+, takimi jak dołączony do zestawu czujnik tętna, opcjonalny czujnik na nogę, a nawet sprzęt fitness zgodny z ANT+.

Monitoruj stan zdrowia

Możesz też mierzyć masę, zawartość tkanki tłuszczowej i wody w organizmie oraz dokonywać 6 innych pomiarów, używając urządzenia FR70 z urządzeniem obliczającym skład ciała Tanita BC-1000. Odczyty zapisywane są w urządzeniu FR70, a następnie automatycznie przekazywane do serwisu Garmin Connect™, gdy urządzenie znajdzie się w zasięgu komputera.

Słuchaj swojego serca

Urządzenie FR70 łączy się także bezprzewodowo z czujnikiem tętna, zapewniając natychmiastowe informacje o tym, jak ciężko pracuje Twoje serce. Stale śledzi ono liczbę uderzeń serca na minutę i wyświetla strefę tętna, aby można było monitorować i poprawić swoją sprawność fizyczną.

Mierz pokonany dystans

Za pomocą bezprzewodowego łącza ANT+ urządzenie FR70 łączy się z opcjonalnym bezprzewodowym czujnikiem na nogę, który mierzy dystans i prędkość biegu w sali lub na wolnym powietrzu. Wykorzystując zaawansowaną technologię przyspieszeniomierza, czujnik na nogę rejestruje i przesyła dokładne dane o ruchach użytkownika (dystans i prędkość).

Trening przekrojowy

Po sparowaniu z opcjonalnym czujnikiem prędkości/rytmu urządzenie FR70 śledzi prędkość i dystans pokonany podczas treningów na rowerze. Mocowany do roweru, bezprzewodowy czujnik prędkości/rytmu mierzy rytm pedałowania i prędkość podczas jazdy. Dzięki możliwości przymocowania do tylnego koła czujnik można wykorzystać nawet podczas treningu w hali.

Synchronizuj i udostępniaj

Po zakończeniu ćwiczeń urządzenie FR70 automatycznie przekazuje bezprzewodowo dane do komputera PC lub Mac®, jeśli ten jest w zasięgu. Bez kabli i połączeń. Dane po prostu się tam znajdą i będą gotowe do przeanalizowania, skategoryzowania i udostępnienia w społeczności online Garmin Connect.

 

 • FR70
 • Czujnik tętna premium
 • Pamięć USB ANT+ Stick
 • Skrócony podręcznik użytkownika
Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl