Garmin Edge 500

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 630,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

630.00
ilość szt.

Opis

Dostępne warianty produktu: 

 • Garmin Edge 500 [010-00829-00] w zestawie: tylko licznik, kolor: szaro/niebieski
 • Garmin Edge 500 Neutral [010-00829-06] w zestawie: tylko licznik, kolor: szaro/czarny
 • Garmin Edge 500 Bundle [010-00829-01] w zestawie: licznikczujnik tętnaczujnik kadencji/prędkości, kolor: szaro/niebieski
 • Garmin Edge 500 RED [010-00829-13] w zestawie: licznikczujnik tętna premiumczujnik kadencji/prędkości, kolor: czerwony

 

Popraw swoją wydajność podczas jazdy na rowerze dzięki urządzeniu Edge 500, czyli lekkiemu licznikowi rowerowemu GPS dla zapalonych rowerzystów. Zawierające mnóstwo danych urządzenie Edge 500 śledzi dystans, prędkość, pozycję i wysokość dzięki bardzo czułemu odbiornikowi GPS. Dodaj czujnik tętna ANT+™, czujnik prędkości/rytmu lub kompatybilny miernik mocy, aby zapewnić precyzyjną analizę jazdy.

Zacznij intensywnie trenować

Urządzenie Edge 500 można w łatwy sposób przymocować do wspornika kierownicy lub do samej kierownicy roweru za pomocą niskoprofilowego uchwytu rowerowego. Urządzenie Edge można w łatwy sposób przymocować do uchwytu przez wykonanie obrotu o 1/4. Gdy będziesz gotów do jazdy, wystarczy włączyć urządzenie Edge, odebrać sygnał GPS z satelitów i ruszyć w trasę. Urządzenie Edge 500 wyposażone jest w odbiornik GPS o wysokiej czułości z funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny, co pozwala na szybsze obliczenie aktualnej pozycji.

Zdobądź potrzebne dane

Urządzenie Edge 500 podczas jazdy automatycznie dokonuje pomiaru prędkości, dystansu, czasu, spalonych kalorii oraz kąta nachylenia terenu w górę i w dół, zapisując je do późniejszej analizy. Wysokościomierz barometryczny modelu Edge 500 wskazuje na zmiany w wysokości oraz dostarcza wyjątkowo precyzyjnych danych dotyczących kąta nachylenia terenu w górę i w dół.

Wszystkie modele Edge 500 współpracują z miernikami mocy ANT+ innych producentów, które pozwalają wyświetlać podczas jazdy moc wyjściową w watach. Te cenne dane pokazują intensywność ćwiczeń niezależnie od warunków, które wpływają na Twoje wyniki jazdy, dzięki czemu możesz trenować w bardziej świadomy sposób. Niektóre wersje są również sprzedawane z cyfrowym czujnikiem tętna oraz czujnikiem prędkości/rytmu.

Inne przydatne funkcje treningowe obejmują funkcję kursów, która pomaga porównać wyniki uzyskiwane podczas poszczególnych jazd tą samą trasą, jak również funkcje Auto Pause, Auto Lap i odczyty temperatury. Urządzenie Edge ostrzega również o jeździe bez włączonego stopera.

Monitoruj tętno

Po sparowaniu z czujnikiem tętna firmy Garmin urządzenie Edge 500 śledzi liczbę uderzeń serca na minutę i wykorzystuje dane tętna do zaawansowanych obliczeń liczby kalorii, aby mieć orientację, ile się ich spala. Trenuj w określonej strefie tętna, aby poprawić swoją sprawność fizyczną, lub porównuj tempo i tętno z poprzednimi wynikami tej samej jazdy.

Analizuj jazdę

Po skończonej jeździe podłącz urządzenie Edge 500 do komputera za pomocą dołączonego kabla USB, aby przeanalizować swoje wyniki. Wystarczy kliknąć, aby przyłączyć się do międzynarodowej sieci rowerzystów i amatorów rekreacji na wolnym powietrzu za pośrednictwem serwisu Garmin Connect™, kompleksowej strony internetowej zapewniającej funkcje analizy i udostępniania danych.

ANT Firstbeat

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl