Garmin Edge 200 [010-00978-00 ]

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 420,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

420.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wersja czarna bez możliwości łączenia z zewnętrznymi czujnikami.  


 

opinia o garmin24 InstrukcjaOprogramowanie 

Urozmaić sobie codzienne jazdy z urządzeniem Edge 200. Ten licznik rowerowy GPS mierzy czas, dystans i prędkość, podaje lokalizację oraz liczbę spalonych kalorii. Urządzenie Edge 200 doskonale sprawdza się podczas treningu, codziennych przejażdżek, na wycieczkach rowerowych czy wyprawach, którymi chcesz się później pochwalić w serwisie Garmin Connect™ — bezpłatnej stronie internetowej umożliwiającej analizę danych, mapy i ich udostępnianie.

Łatwość obsługi

Dobrze wiemy, że chcesz po prostu wsiąść na rower i cieszyć się jazdą bez zawracania sobie głowy sprzętem i elektroniką, dlatego też urządzenie Edge 200 jest wyjątkowo proste w obsłudze. Konfiguracja jest zbędna. Wystarczy zamocować urządzenie w dołączonym uchwycie i można ruszać w trasę. Możesz też używać go, przesiadając się na inny rower.

 

uchwyt rowerowy garmin edge 200

Moduł GPS

Urządzenie Edge 200 wyposażone jest w odbiornik GPS o wysokiej czułości z funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny, co pozwala na szybsze obliczenie aktualnej pozycji. Oznacza to, że po włączeniu urządzenia na dworze szybko znajduje satelity i można rozpocząć jazdę bez zbędnego czekania. Komputer generuje alert informujący o jeździe bez włączonego stopera. Urządzenie Edge 200 wyposażone jest w funkcję Auto Pause, dzięki której w przypadku zatrzymania roweru następuje zatrzymanie stopera i jego automatyczne uruchomienie po wznowieniu jazdy. Możesz też ustawiać alerty dotyczące dystansu, czasu lub liczby kalorii: to ułatwia osiąganie celów i uatrakcyjnia jazdę.

 

garmin edge 200

Jak daleko? Jak szybko?

Bez względu na to, czy wybierasz się na przejażdżkę dla relaksu, czy też trenujesz formę, obserwacja danych na temat osiąganych prędkości i pokonywanego dystansu da Ci wiele radości. Bezpośredni dostęp do tego rodzaju danych inspiruje i motywuje do podejmowania dalszych wysiłków. Urządzenie Edge 200 przechowuje w pamięci dane z maksymalnie 130 godzin jazdy i sortuje aktywności. Możesz zatem szybko sprawdzić, kiedy jechałeś najszybciej, najdalej lub kiedy odbyła się ostatnia jazda.

Sprawdź się!

Urządzenie Edge 200 wyposażone jest w nową funkcję Kursy, która umożliwia stawianie sobie nowych wyzwań w zakresie osiągów czasowych porównywanych z wynikami uzyskanymi podczas poprzednich jazd. Elektroniczny rowerzysta podaje Twoją prędkość w stosunku do poprzednich osiągów oraz wskazuje, o ile aktualny wynik jest lepszy lub gorszy od poprzedniego. Użytkownicy serwisu Garmin Connect mogą pobierać jazdy od innych użytkowników i w ten sposób wirtualnie z nimi konkurować.

Garmin Connect

Dołącz do globalnej sieci rowerzystów i miłośników aktywnej turystyki na stronie internetowej Garmin Connect. Po skończonej jeździe prześlij dane do serwisu, aby obejrzeć na mapie pokonaną trasę, przeanalizować ją, udostępnić innym i zapoznać się z dodatkowymi danymi, jak na przykład wysokością terenu. Nowa funkcja kreatora kursów Course Creator, udostępniana w serwisie Garmin Connect, umożliwia planowanie nowych tras lub przekształcenie odbytej już aktywności na kurs.

 

Zawartość pudełka:

 

  • Edge 200
  • Uchwyty rowerowe
  • Ładowarka sieciowa
  • Kabel USB
  • Skrócony podręcznik użytkownika
Pliki do pobrania:

Akcesoria

Opinie (0)

Brak opinii dla produktu
Oceń:

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 13 lat doświadczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl