6 salonów Garmin w Polsce

Bezprzewodowa kamera cofania Garmin BC 30 - (kamera i nadajnik) [010-12242-23]

Dostępność w sklepie internetowym: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-12242-23

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 12 lat doświadczenia

Opis

Dodatkowa kamera Garmin BC 30. W zestawie poza kamerą znajduje się nadajnik, który umożliwia przesłanie obrazu do specjalnego odbiornika, a dalej do zgodnej nawigacji. 

UWAGA! Zestaw nie zawiera odbiornika sygnału.  Aby zgodna nawigacja mogła odebrać obraz z kamery BC 30, musi zostać podłączona do specjalnego kabla (odbiornika). Kabel ten można nabyć osobno w naszym sklepie (kliknij tutaj).

Oferowany zestaw stanowi idealne rozwiązanie dla posiadaczy pełnej wersji kamery Garmin BC 30 (kamera, nadajnik, odbiornik), którym zależy na jeszcze szerszym kącie widzenia. W jednym systemie można połączyć maksymalnie 4 kamery.

Cofanie bez obaw

W połączeniu ze zgodnym urządzeniem nawigacyjnym GPS bezprzewodowa kamera cofania BC 30 pomaga zauważyć pojazdy, pieszych, zwierzęta i inne trudne do zauważenia przeszkody znajdujące się za pojazdem. Jeśli kamera jest podłączona do świateł cofania, urządzenie nawigacyjne może automatycznie wyświetlać obraz z kamery za każdym razem, gdy zostanie wrzucony bieg wsteczny — po zmianie biegu na inny następuje automatyczne przełączenie w tryb nawigacji.

Wyraźny podgląd obrazu wstecznego

Inną opcją jest podłączenie systemu do stałego źródła zasilania, co umożliwia przełączanie pomiędzy trybem nawigacji a trybem kamery cofania za pomocą przycisku. Wtedy nadajnik przesyła obraz z kamery do odbiornika urządzenia nawigacyjnego zamontowanego nawet 10 m dalej (zasięg różni się w zależności od sposobu montażu; w przypadku niektórych pojazdów może okazać się konieczne zastosowanie przedłużacza, który można nabyć osobno).

Zalecana instalacja przez wykwalifikowanego specjalistę

Firma Garmin doradza zlecić instalację kamery BC 30 sprzedawcy. Niemniej jednak można ją wykonać samodzielnie. Kamerę trzeba zamontować z tyłu pojazdu i podłączyć do źródła zasilania, np. do świateł tylnych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji model BC 30 jest w stanie znieść najgorszą pogodę. W jednym systemie można zainstalować maksymalnie 4 kamery, które zapewnią szeroki kąt widzenia.


UWAGA! W zestawie nie ma przewodu umożliwiającego odbiór informacji o utrudnieniach w ruchu oraz kabla zasilającego z gniazda zapalniczki (1,5m), który to jest niezbędny do odbioru sygnału rejestrowanego przez moduł kamery.  Zestaw stanowi jedynie pakiet poszerzający zakres możliwości pełnego zestawu Garmin BC 30 [010-12242-00] wyposażonego standardowo w tenże odbiornik.

Akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl