Kategorie blog

Odznaki i wyzwania z odznakami w Garmin Connect

0
Odznaki i wyzwania z odznakami w Garmin Connect

Aplikacja Garmin Connect to niezwykle rozbudowane narzędzie, które stanowi nieodzowną część zegarków oraz liczników marki Garmin. Za jej pośrednictwem możemy w łatwy sposób przeanalizować trening, sprawdzić statystyki związane ze zdrowiem oraz wydajnością naszego organizmu. Aplikacja pozwala też planować treningi oraz tworzyć kursy nawigacyjne.

Jednak to nie wszystko, bo są jeszcze wyzwania i odznaki! Zdobywanie kolejnych mini obrazków oraz rywalizowanie ze znajomymi to niezwykle prosty, a zarazem jakże skuteczny sytem motywujący do podjęcia aktywności. O co w tym wszystkim chodzi? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czym są odznaki Garmin Connect?

Odznaki to mini ikonki w kształcie sześciokąta foremnego, które możemy zdobyć za wykonanie konkretnego zadania przy użyciu zgodnego urządzenia treningowego Garmin. Odznaki są przypisywane do konta użytkownika w aplikacji Garmin Connect i zostały podzielne ze względu na typ (aktywności, bieg, kolarstwo, wyzwania, kroki, funkcje Garmin Connect, zdrowie) oraz ilość punktów, jakie możemy zdobyć za zrealizowanie danego zadania. Owe punkty przekładają się na dostęp do kolejnych poziomów. 

W ustawieniach profilu publicznego możemy zdecydować czy nasze odznaki mają być widoczne dla naszych znajomych (zmiana tych ustawień jest możliwa tylko w wersji internetowej platformy GC). Jeśli włączymy widoczność odznak, będziecie mogli porównać swoje osiągnięcia ze znajomymi.

 Odznaki Garmin

 

Jak zdobywać odznaki Garmin Connect?

Część odznak jest dostępna cały czas i możemy je zdobyć w dowolnym momencie. Są też odznaki, które są ograniczone czasowo (np. należy osiągnąć założoną ilość kroków w danym miesiącu) lub pojawiają się przy okazji obchodzonego w danym dniu święta (np. zarejestruj dowolną aktywność w Nowy Rok). Zdobyte oraz możliwe do zdobycia odznaki, możecie sprawdzić za pośrednictwem aplikacji lub internetowej wersji platformy Garmin Connect. Poniżej podajemy schematy postępowania dla obu wariantów:

Aplikacja mobilna Garmin Connect

 1. Otwórz aplikację Garmin Connect na swoim telefonie

 2. Na ekranie "Mój Dzień" zlokalizuj swoje zdjęcie profilowe, które znajduje się  na górze strony i kliknij na nie

 3. Wybierz “Wszystkie odznaki” po prawej stronie ekranu pod ikonami zdobytych odznak 

Strona internetowa Garmin Connect

 1. Wejdź na stronę connect.garmin.com na swoim komputerze

 2. Zaloguj sie do swojego konta Garmin Connect

 3. W panelu po lewej stronie wybierz zakładkę "Odznaki"

 4. Kliknij na ikonę odznaki, aby zobaczyć szczegóły i wymagania

Aby odwiedzić się co należy wykonać, aby zdobyć daną odznakę, wystarczy na nią kliknąć. Zwracamy uwagę na to, że w przypadku niektórych odznak wystarczy zarejestrować daną aktywność, a przy innych należy dołączyć do wyzwania.

Odznaki Garmin Connect

Komentarze do wpisu (0)

Popularne kategorie
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl