Bezprzewodowa kamera cofania Garmin BC 35 [010-01991-00]

Dostępność w sklepie internetowym: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 645,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

645.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kamera cofania Garmin DashCam 35 - dokładny podgląd sytuacji z tyłu pojazdu

  • Pole widzenia o kącie 160°; pokazuje, co jest z tyłu
  • Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia przesyłanie widoku z kamery BC 35 na żywo bezpośrednio na wyświetlacz zgodnego¹ urządzenia nawigacyjnego GPS
  • Bezprzewodowe przesyłanie nagrań z kamery na odległość do 13,72 m (45 stóp) — zasięg może być różny i zależy od sposobu instalacji
  • Po podłączeniu do stałego źródła zasilania umożliwia łatwe przełączanie w razie potrzeby między trybem kamery a trybem nawigacyjnym
  • Odporność na trudne warunki pogodowe²

Dobrej jakości kamera cofania, taka jak Garmin BC 35, może znacznie poprawić kierowcom widoczność do tyłu, a dzięki temu pomaga zminimalizować ryzyko wypadków związanych z „martwą strefą” podczas cofania.

Szybki podgląd informacji

 

Cofanie bez obaw

W połączeniu ze zgodnym urządzeniem nawigacyjnym GPS bezprzewodowa kamera cofania BC 35 działa jak wielofunkcyjna kamera z obsługą sieci Wi-Fi, pomagając zauważyć pojazdy, pieszych, zwierzęta i inne trudne do zauważenia przeszkody znajdujące się za pojazdem.

Jeśli kamera jest podłączona do świateł cofania, zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin może automatycznie wyświetlać obraz z kamery za każdym razem, gdy zostanie wrzucony bieg wsteczny — po zmianie biegu na inny następuje automatyczne przełączenie w tryb nawigacji. Inną opcją jest podłączenie systemu do stałego źródła zasilania, co umożliwia przełączanie pomiędzy trybem nawigacji a trybem kamery cofania za pomocą przycisku.

Wyświetlane na ekranie linie nawigacji można dostosowywać do wymiarów pojazdu, co ułatwia kierowcom wyświetlenie wskaźników dotyczących odległości, którą należy pokonać na wstecznym biegu. W jednym systemie można zainstalować maksymalnie 4 kamery, które zapewnią szeroki kąt widzenia po włączeniu wstecznego biegu.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji model BC 35 jest w stanie znieść najgorszą pogodę. Firma Garmin doradza przeprowadzenie profesjonalnej instalacji kamery BC 35 przez sprzedawcę. Niemniej jednak można ją wykonać samodzielnie. Kamerę trzeba zamontować z tyłu pojazdu i podłączyć do źródła zasilania, np. do świateł tylnych.

¹ Urządzenie nawigacyjne sprzedawane oddzielnie. Zobacz zgodne urządzenia.
² Klasa wodoszczelności: IPX7

Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Dane techniczne

Pole widzenia 160 stopni
Transmisja bezprzewodowa do 13,7m
Źródło zasilania stałe źródło zasilania
Zestaw z nawigacją Nie

Akcesoria

Opinie (4)

9 kwietnia 2020

pomocne urzadzenie

20 kwietnia 2020

dobre katy widzenia i jakosc obrazu

8 maja 2020

5/5

12 maja 2020

polecam

Oceń:

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 13 lat doświadczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl