Garmin PRO 550 Plus z obrożą TT15 Mini [010-02035-11]

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: zapytaj
Cena: 2 799,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

2799.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Uwaga! Produkcja tego modelu została już zakończona. Kliknij tutaj i sprawdź następcę serii.

Garmin PRO 550 Plus to najlepszy w swojej klasie system szkolenia psów z prostą funkcją śledzenia GPS

 • Szkolenie do 3 psów1 przy użyciu jednej ręki i bez patrzenia na urządzenie oraz intuicyjne śledzenie w promieniu ponad 14,5 km
 • Aktualizacje co 2,5 sekundy zapewniają dokładniejsze pozycje szybko przemieszczających się psów
 • Możliwość dostosowania szkolenia do każdego psa dzięki 18 poziomom chwilowej i natychmiastowej stymulacji oraz korekty dźwiękiem i wibracją
 • Szybki podgląd kierunku poruszania się na wyświetlaczu dzięki odbiorowi sygnału satelitarnego GPS i GLONASS umożliwia sprawdzenie w jakim kierunku i jak daleko znajdują się psy
 • Łatwe parowanie i konfiguracja urządzeń TT™ 15 do szkolenia i śledzenia psów oraz urządzeń T 5 służących tylko do śledzenia

Dzięki temu prostemu i wytrzymałemu urządzeniu do szkolenia i śledzenia profesjonalni trenerzy oraz zwykli właściciele psów mogą lepiej wyszkolić psa.

Trening z możliwością intuicyjnego dostosowania

Możesz szkolić maksymalnie 3 psy1, korzystając z 18 poziomów chwilowej i natychmiastowej stymulacji oraz korekty dźwiękiem i wibracją, które można dostosować pod kątem każdego psa. Obsługa urządzenia jest prosta dzięki łatwo dostępnej tarczy sterującej poziomem stymulacji i korektą wibracjami znajdującej się na górze nadajnika. Użyj przełącznika, aby szybko wybrać psa do szkolenia i sprawdzić, gdzie się znajduje.

Nadążaj za swoją sforą

Wyświetlacz pozwala szybko sprawdzić, w którym kierunku poruszają się psy i jak bardzo się oddaliły dzięki zasięgowi, który wynosi ponad 14,5 kilometra. Model Garmin PRO 550 Plus korzysta z odbioru sygnału satelitarnego GPS i GLONASS, aby dokładnie ustalić lokalizację każdej obroży.

At a Glance

Stworzone na długie wypady

Bateria działa do 24 godzin, więc nie musisz się martwić o jej wyczerpanie w czasie polowania. Sprawdzona, podłużna konstrukcja urządzeń serii PRO umożliwia łatwą obsługę jedną ręką, dzięki czemu możesz skupić całą uwagę na psach. Zarówno nadajnik, jak i kompatybilne urządzenie dla psa TT 15 Mini z obrożą, zostały zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Z drogi lub z nadgarstka

Dzięki dostępności wielu kompatybilnych urządzeń firmy Garmin możesz mieć oko na swoje psy gdziekolwiek się udasz. Połącz urządzenie z zegarkiem z serii fēnix® w celu śledzenia psów z nadgarstka, kiedy jesteś w terenie. Możesz też połączyć je z urządzeniami z serii Garmin DriveTrack™ do namierzania psów z samochodu i nawigacji GPS, aby śledzić je, kiedy jesteś w aucie.

On the Road or on Your Wrist

1Dodatkowe urządzenia dla psa są sprzedawane osobno.

Akcesoria

Opinie (3)

3 marca 2020

Jeśli nie potrzebujesz map, a jedynie kierunek i odległość psa to warte do rozważenia, jest mniejsze i bardziej poręczne od Alphy.

27 kwietnia 2020

super do śledzenia psów

7 maja 2020

Bardzo dobre urządzenie.

Menu Szukaj więcej więcej
  • AUTORYZOWANY PARTENR GARMIN
  • TRIGAR to ponad 13 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl