Uwaga! Ten produkt jest dostępny wyłącznie na zamówienie, co oznacza że nie mamy go na magazynie TRIGAR. Czas realizacji potwierdzimy po złożeniu zamówienia. Średnio wynosi on 7-10 dni, ale dokładny czas wysyłki jest uzależniony od dostępności produktu w magazynie firmy Garmin.

Garmin PowerSwitch [010-02466-00]

Dostępność w sklepie internetowym: Dostępny na zamówienie Czas dostawy ustalany indywidualnie
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-02466-00

Opis

DODAJ BEZPRZEWODOWE STEROWANIE AKCESORIAMI ELEKTRYCZNYMI POJAZDU

Garmin PowerSwitch to kompaktowy przełącznik cyfrowy umożliwiający łatwe i scentralizowane sterowanie 12-woltowymi akcesoriami pojazdu za pomocą zgodnej1 nawigacji satelitarnej firmy Garmin lub smartfona2.

Steruj m.in. listwami oświetleniowymi, klaksonami, kompresorami powietrza i blokadami bezpośrednio ze zgodnej1nawigacji satelitarnej lub smartfona2.

Instalacja trwa tylko chwilę — nie ma potrzeby nacinania deski rozdzielczej ani ingerencji w układ elektroniki pojazdu.

Wzmocniony przełącznik jest wystarczająco wytrzymały na bezdroża i ma wodoodporność klasy IPX7.

Ekran dotykowy urządzenia umożliwia bezprzewodowy dostęp do maksymalnie sześciu wyjść przełącznika (30 A na każde wyjście).

Dostosuj wyświetlane na ekranie panele przełączników za pomocą edytowalnych etykiet, ikon, grup kanałów i innych.

Chcesz kontrolować więcej? Z tego samego wyświetlacza można uzyskać dostęp do maksymalnie czterech urządzeń Garmin PowerSwitch.

Steruj akcesoriami za pomocą smartfona lub nawigacji

APLIKACJA

Korzystaj z Aplikacja Garmin PowerSwitch w zgodnej1nawigacji satelitarnej firmy Garmin lub smartfonie, która umożliwia sterowanie wszystkimi akcesoriami za pomocą urządzenia z ekranem dotykowym.

STEROWANIE PRZEŁĄCZNIKIEM BEZPRZEWODOWYM

Cyfrowy przełącznik Garmin PowerSwitch wykorzystuje bezprzewodową łączność Bluetooth® do programowania i obsługi akcesoriów za pomocą zgodnych1 nawigacji satelitarnych firmy Garmin i smartfonów.

WIĘCEJ KONTROLI

Steruj maksymalnie czterema urządzeniami Garmin PowerSwitch za pomocą zgodnej1 nawigacji satelitarnej firmy Garmin lub smartfona.

Uzyskaj łączność w prosty sposób

INTUICYJNA INSTALACJA

Bezproblemowa instalacja umożliwia podłączenie do sześciu akcesoriów do jednego przełącznika Garmin PowerSwitch. Bez ingerencji w układ elektroniki pojazdu oraz bez konieczności wycinania otworów w desce rozdzielczej i prowadzenia przewodów przez zaporę.

NIEWIELKIE ROZMIARY UŁATWIAJĄCE MONTAŻ

Kompaktowe wymiary 5″ × 3″ × 1″ (12,5 × 7,5 × 3 cm) zapewniają wiele elastycznych opcji montażu we wszystkich typach pojazdów, od SSV, UTV i ATV po pojazdy terenowe 4x4 i skutery śnieżne.

DOSTOSUJ PRZEŁĄCZNIKI

Utwórz niestandardowe wirtualne panele przełączników z etykietami, ikonami i grupami kanałów na wyświetlaczu, a także elementy sterowania odpowiedzialne za przyciemnianie i miganie systemów oświetlenia. To prosty sposób na sterowanie m.in. listwami oświetleniowymi oraz oświetleniem podwozia.

Dodawaj i steruj dostosowaną elektroniką w łatwy sposób

WIELE GNIAZD

Dzięki sześciu obwodom (każdy o natężeniu do 30 A) możesz zasilać i sterować wszystkimi 12-woltowymi akcesoriami z jednego przełącznika cyfrowego Garmin PowerSwitch.

ZABŁYŚNIJ

System Garmin PowerSwitch ułatwia dodawanie do pojazdu wszystkich rodzajów zewnętrznych zestawów oświetlenia — od listw oświetleniowych i świateł mgłowych po światła awaryjne oraz światła tylne i podwoziowe.

DOSTARCZ MOCY SWOIM PRZYGODOM

Oprócz oświetlenia pojazdu do urządzenia Garmin PowerSwitch można również podłączyć wszelkiego rodzaju przydatny sprzęt np. radiotelefony, lodówki, sprężarki powietrza i praktycznie wszystkie inne 12-woltowe akcesoria.

Odkryj nieznane dzięki nawigacji Tread™

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Sparuj zgodną nawigację satelitarną z bezprzewodową kamerą BC™ 40.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

1 Informacje na temat zgodności można znaleźć na karcie Zgodne urządzenia.
2 Wymaga użycia aplikacji Garmin PowerSwitch pobranej na zgodne urządzenie sparowane z cyfrowym przełącznikiem Garmin PowerSwitch.
Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Zawartość

  • Garmin PowerSwitch™
  • Przewód zasilający
  • Przewód uziemiający
  • Terminale
  • Dokumentacja

Dane techniczne

Ogólne

WYMIARY FIZYCZNE 5″ szer. × 1″ wys. × 3″ gł. (12,5 × 3 × 7,5 cm)
MASA 283 g
KLASA WODOSZCZELNOŚCI IPX7

Funkcje przełączania cyfrowego

LICZBA WYJŚĆ PRZEŁĄCZANYCH 6
MAKS. NATĘŻENIE PRĄDU NA WYJŚCIE PRZEŁĄCZANE 30 amps
MAKS. NATĘŻENIE CAŁKOWITE 100 amps
LICZBA WEJŚĆ PRZEWODOWYCH 2
MAKSYMALNA LICZBA KONTROLERÓW* DO SPAROWANIA Z URZĄDZENIEM POWERSWITCH
* KONTROLER JEST ZDEFINIOWANY PRZEZ SMARTFON UŻYTKOWNIKA, URZĄDZENIE MOBILNE LUB ZGODNE URZĄDZENIE DO NAWIGACJI SATELITARNEJ FIRMY GARMIN (DO NABYCIA OSOBNO)
4
MAKSYMALNA LICZBA URZĄDZEŃ POWERSWITCH DO SPAROWANIA Z KONTROLEREM*
* KONTROLER JEST ZDEFINIOWANY PRZEZ SMARTFON UŻYTKOWNIKA, URZĄDZENIE MOBILNE LUB ZGODNE URZĄDZENIE DO NAWIGACJI SATELITARNEJ FIRMY GARMIN (DO NABYCIA OSOBNO)
4
Sklep internetowy Shoper Premium