Garmin Nuvi 2789LMT [010-01316-20, 020-00062-07]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 049,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1049.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-01316-20, 020-00062-07

Opis

Zaawansowana nawigacja samochodowa GPS

 • 7-calowy wyświetlacz z funkcją zoomu przez rozciąganie 
 • Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi¹ aktualizacjami oraz z subskrypcją usługi unikania utrudnień drogowych²
 • Wyszukuj nowe i popularne restauracje, sklepy i wiele innych miejsc z serwisem Foursquare®
 • Bezprzewodowa technologia Bluetooth® do rozmów przez zestaw głośnomówiący³
 • Nawigacja sterowana głosem zapobiega odrywaniu rąk od kierownicy (Uwaga, funkcja nie jest dostępna w języku polskim)

Jasny wyświetlacz

Urządzenie nüvi 2789LMT ma jasny, 7'' wyświetlacz z funkcją zoomu przez rozciąganie, dzięki czemu można dokładnie przyjrzeć się wszelkim informacjom wyświetlanym na ekranie.

Szczegółowe mapy z bezpłatnymi aktualizacjami

Nüvi 2789LMT ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym¹ aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne (POI) oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

Miliony nowych punktów szczególnych z Foursquare

Przy tak wielkiej ilości danych urządzenie nüvi 2789LMT ułatwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dokładne i przydatne informacje pochodzące z serwisu Foursquare. Dzięki temu podczas wyszukiwania, na górze listy wyników pojawiają się najlepsze trafienia z bazy danych Foursquare. To wspaniały sposób na odkrywanie nowych i popularnych restauracji, sklepów i wielu innych miejsc.

Aplikacja Smartphone Link w urządzeniu nüvi 2789LMT pozwala także zgłosić swoją pozycję w serwisie Foursquare i sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące konkretnego punktu szczególnego, takie jak oceny innych osób, zakresy cenowe i godziny pracy.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja usługi unikania utrudnień drogowych

Urządzenie nüvi 2789LMT jest wyposażone w usługę komunikatów drogowych firmy Garmin, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu, unikając stania w korkach. W usłudze komunikatów drogowych firmy Garmin mapa podróży jest przez cały czas wyświetlana na ekranie. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a komunikaty są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych firmy Garmin może też podać szczegółowe informacje na temat danej sytuacji, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych² uprawnia do otrzymywania w urządzeniu nüvi 2789LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia, bez reklam i opłat subskrypcyjnych. Co więcej komunikaty drogowe firmy Garmin są przesyłane wprost do urządzenia nüvi — bez pośrednictwa smartfonu.

Technologia Garmin Real Directions™

Jedź bezpiecznie, nawet gdy telefon straci zasięg sieci. 

Urządzenie nüvi 2789LMT zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Zamiast tego słuchaj wyraźnie wymawianych wskazówek, na przykład „Skręć w lewo za stacją benzynową”.

Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Jeśli szukasz kwiaciarni w galerii handlowej, funkcja wskaże Ci ją na przykład na górnym poziomie obiektu.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje kierowcę do bezpiecznego korzystania ze zjazdów i rozjazdów. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjazny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry. Widok skrzyżowań PhotoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wraz z otaczającym krajobrazem. Strzałki w jasnych kolorach wskazują odpowiedni pas ruchu do dalszej jazdy. Urządzenie nüvi 2789LMT wyświetla też prawdziwe znaki drogowe, tak jak je widać na trasie.

Zgodność z Bluetooth®

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth³ (np. smartfon) z urządzeniem nüvi 2789LMT, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Możesz wtedy schować telefon do kieszeni, torebki lub schowka i nadal wykonywać oraz odbierać połączenia.

Potęga głosu (funkcja nie jest dostępna w języku polskim)

Urządzenie nüvi 2789LMT jest wyposażone w bardzo wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wymów polecenie, aby urządzenie odpowiednio zareagowało, nie odrywając nawet rąk od kierownicy. Oczywiście nawigację można również obsługiwać za pomocą interfejsu dotykowego.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między zgodnym urządzeniem nüvi 2789LMT a smartfonem z smartfonem iPhone® lub systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie nüvi może korzystać z pakietu transferu danych telefonu4, aby udostępniać informacje, takie jak miejsce zaparkowania samochodu, punkty szczególne oraz miejsce docelowe. Dzięki aplikacji Smartphone Link możesz w łatwy sposób wysyłać pozycje i adresy z telefonu wprost do urządzenia nüvi.

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live5, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu czy o pogodzie. Aplikacja współpracuje ze smartfonami iPhone 4S i nowszymi oraz z niektórymi urządzeniami z systemem Android.

Więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka

Urządzenie nüvi 2789LMT cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Aby wyświetlić szczegółowe informacje, wystarczy dotknąć ekranu. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja Przed tobą stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty.

Urządzenie nüvi 2789LMT wyświetla informacje o ograniczeniach prędkości, aktualnej prędkości i szacowanym czasie przyjazdu. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy. Urządzenie nüvi 2789LMT wyświetla też ostrzeżenia o strefach wokół szkół.

Zawartość opakowania:

 • nüvi® 2789LMT
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ i komunikatów drogowych² (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Przewód odbiornika/zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Dokumentacja produktu

¹ Warunki bezterminowej subskrypcji map
² Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych
³ Wymaga smartfona z technologią Bluetooth® (do nabycia osobno)
4 Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem.
5 Może być wymagana subskrypcja.

Znak i logo Bluetooth® są własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. Foursquare® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Foursquare Labs, Inc.

HEREFoursquare

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl