Dlaczego TRIGAR?
Oferowane przez nas produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji, a co za tym idzie masz gwarancję legalności i gwarnacji producenta.
Zakupy online to wielka wygoda. Coś o tym wiemy :) Jednak nic nie zastąpi rozmowy z ekspertem na żywo. Dlatego stale rozwijamy sieć naszych sklepów stacjonarnych. Aktualnie znajdziecie nas w ośmiu miastach. Sprawdź lokalizacje
Sprzedawane produkty wysyłamy z własnego magazynu, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać naprawdę szybko.
Pełnoletniość to doświadczenie, któremu możesz zaufać. W naszych szeregach od lat znajdziesz te same osoby, które służą realną pomocą przy wyborze urządzenia, ale też w obsłudze reklamacyjnej.
Nadal się zastanawiasz? Sprawdź zatem opinie naszych Klientów dodane w niezależnych kanałach Ceneo Zaufane Opinie oraz Opinie TrusMate
Dostępność: Na zamówienie
Dostawa: -
Kod produktu: 010-13985-00
EAN: 753759354169
Producent: Garmin
Użyj tego adaptera i uchwytu do podłączenia kontrolera na kierownicę lub akcesorium Group Ride Tracker (każdy produkt do nabycia osobno) do kompatybilnych urządzeń Tread® i zūmo®, aby uzyskać łączność obu urządzeń.
Zgodne nawigacje:
- Garmin Tread 2 6"
- Garmin Zumo XT2
- Garmin Zumo XT3 4,7" i 6"
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
Garmin Polska Sp. z o.o.
Garmin Polska Sp. z o.o.
Instrukcje oraz inne dokumenty dotyczące produktu.
Instrukcja obsługi (PDF_PL)
