Garmin GPSMAP 923xsv z radarem GMR 18 HD+

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: -
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 15 199,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

15199.00
ilość szt.

Opis

UZYSKAJ OSTRZEJSZY OBRAZ Z POŁĄCZONEGO SYSTEMU ELEKTRONIKI JACHTOWEJ

Dzięki eleganckiemu wzornictwu, wydajnemu procesorowi i ulepszonemu wyświetlaczowi IPS ten zaawansowany ploter nawigacyjny GPSMAP 923xsv z ekranem 9″ można bezproblemowo zintegrować z systemem morskim firmy Garmin.

Łatwa integracja z większą liczbą silników.

Podłącz zgodne urządzenia innych firm dzięki przełączaniu cyfrowemu OneHelm™.

Możesz łatwo zbudować swój system morski, korzystając z najlepszej łączności sieciowej.

Nawiguj po wszelkich wodach, korzystając z fabrycznie załadowanych map i map wód przybrzeżnych.

Zarządzaj urządzeniami pokładowymi z niemal dowolnego miejsca.

Zarządzaj urządzeniami pokładowymi z niemal dowolnego miejsca1.

Zobacz świat poniżej.

ECHOSONDA SKANUJĄCA ULTRA HIGH-DEFINITION

Kup wbudowane echosondy skanujące Ultra High-Definition SideVü i ClearVü z żywymi paletami kolorów o wysokim kontraście, które ułatwiają odróżnianie ryb od innych obiektów. Seria GPSMAP® 923xsv obsługuje również tradycyjną echosondę CHIRP o mocy 1 kW.

OBSŁUGA ECHOSONDY PANOPTIX™

Sparuj z echosondami Panoptix lub LiveScope™ dostarczającymi łatwy do zinterpretowania obraz na żywo (wymagany przetwornik do nabycia osobno), który umożliwia obserwowanie obszaru dookoła łodzi w czasie rzeczywistym.

Stwórz swój panel nawigacyjny

SZYBSZY, WYRAŹNIEJSZY, INTELIGENTNIEJSZY

Dzięki dodatkowej mocy obliczeniowej i nowej, płaskiej konstrukcji z ekranem wypełniającym całą powierzchnię oraz mniejszym rozmiarom urządzenia można łatwo podłączyć ten ploter nawigacyjny do szerszej gamy konfiguracji desek rozdzielczych.

ULEPSZONA OPTYKA WYŚWIETLACZA

Nowe wyświetlacze IPS o wyższej rozdzielczości dla ploterów z ekranami 9″ i 12″ zapewniają lepszą czytelność w słońcu i widoczność pod dowolnym kątem, ze zwiększoną o 50% liczbą pikseli niż w urządzeniach GPSMAP 9″ poprzedniej generacji.

ZAAWANSOWANE MAPY BLUECHART® G3 VISION®

Dokonaj aktualizacji i wybierz nasze opcjonalne niezawodne mapy premium2, które dodają jeszcze więcej niezrównanych funkcji, takich jak wysokiej jakości cieniowanie reliefowe, które są przydatne podczas każdej podróży.

OPCJONALNY PAKIET Z RADAREM

Aby ułatwić unikanie niekorzystnej pogody i utrudnień w ruchu wodnym, kompaktowy radar kopułkowy GMR™ 18 HD+ 4 kW jest dostępny jako opcja w zestawie z pakietem plotera nawigacyjnego / echosondy GPSMAP.

Łatwa żegluga i nawigacja

FUNKCJE ŻEGLUGI GARMIN SAILASSIST™

Wyświetlanie linii layline, naprowadzanie na linię startu, ulepszona róża wiatrów, linie kierunku i kursu nad dnem, a także pola z danymi wiatru rzeczywistego, suwak prądu/pływu/godziny, kąt wiatru, kierunek i dryf, prędkość wiatru i wiele innych informacji.

ZAAWANSOWANE FUNKCJE NAWIGACYJNE

Opcjonalne mapy zapewniają najlepsze dane firm Garmin i Navionics®, technologię nawigacji automatycznej3 i inne zaawansowane funkcje nawigacyjne.

SIEĆ GARMIN MARINE NETWORK

Jeśli na łodzi jest dostępnych wiele urządzeń firmy Garmin, można między nimi udostępniać różne dane np. mapy, dane użytkownika, radaru i kamery IP.

SIECI NMEA 2000® I NMEA 0183

Możliwość podłączenia do systemów autopilotów, przełączania cyfrowego, pogody, systemu audio FUSION-Link™, multimediów, VHF, AIS i wielu innych urządzeń z poziomu jednego ekranu.

Aplikacja Activecaptain®

Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia sparowanie z bezpłatną uniwersalną aplikacją mobilną i uzyskanie dostępu do usługi OneChart™, powiadomień z telefonu2 , aktualizacji oprogramowania, Helm, danych społeczności Garmin Quickdraw™ i nie tylko.

ZINTEGROWANA TECHNOLOGIA ANT®

Możliwość podłączenia do ulubionych urządzeń, takich jak zegarki morskie quatix®, przetworniki bezprzewodowe gWind™ Wireless 2, instrumenty morskie GNX™ Wind i bezprzewodowe piloty zdalnego sterowania.

J1939 CONNECTIVITY

Teraz możesz podłączyć ploter nawigacyjny do różnych silników, w tym silników Yamaha.

FUNKCJA ONEHELM™

Ta funkcja łączy na jednym ekranie wszystkie operacje i możliwości urządzeń innych producentów, takich jak cyfrowe przełączanie EmpirBus™.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:

Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób które używały produktu lub go nabyły.

Brak opinii dla produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl