Garmin eTrex 10 [010-00970-00]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 489,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

489.00
ilość szt.

Opis

Uwaga! Produkcja tego modelu została już zakończona. Kliknij tutaj i sprawdź następcę serii.

Garmin eTrex 10 - GPS na grzyby, na ryby, na wyprawę

 • Urządzenie przechowuje dane w powszechnie używanym formacie GPX, dzięki czemu jest zgodne z najróżniejszymi aplikacjami komputerowymi. Idealnym rozwiązaniem jest użycie bezpłatnego oprogramowania BaseCamp™ firmy Garmin do planowania podróży.
 • Zawiera mapę bazową całego świata i ulepszony interfejs oraz dodatkowo oferuje obsługę montażu akcesoriów na grzbiecie mocującym.
 • Odporne na działanie warunków atmosferycznych: pyłu, brudu, wilgoci i wody.
 • Urządzenie szybko i precyzyjnie ustala pozycję GPS użytkownika oraz nie traci jej nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach.
instrukcja obsługi

Polska instrukcja obsługi odbiornika Garmin eTrex 10

Urządzenie Garmin eTrex 10 cechują podstawowe funkcje, solidna konstrukcja, przystępna cena i długi czas działania baterii sprawiający, że eTrex jest najbardziej niezawodnym z dostępnych urządzeń GPS. Interfejs użytkownika został zmodyfikowany. Urządzenie zostało wyposażone w mapę bazową całego świata, tryb geocaching bez użycia papieru oraz dodatkowo obsługę montażu akcesoriów na grzbiecie mocującym. Tę nazwę już znasz. Tę jakość już znasz. Ale eTrex 10 to zupełnie nowe urządzenie. Tylko Garmin jest w stanie takie zaoferować.

Doskonała widoczność drogi

Urządzenie eTrex jest 10 wyposażone w udoskonalony wyświetlacz monochromatyczny o przekątnej 2,2'', łatwy do odczytu we wszystkich warunkach oświetlenia. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie eTrex 10 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Jego interfejs jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji. Urządzenie eTrex 10 charakteryzuje dobrze znana odporność na czynniki zewnętrzne: kurz, zabrudzenia, wilgoć i wodę, które nie są w stanie zakłócić pracy nawigacji.

Znajdź przyjemność

Urządzenie eTrex 10 obsługuje pliki GPX pobrane ze strony geocaching, które umożliwiają pobieranie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Odwiedź stronę OpenCaching.com, aby rozpocząć przygodę z geocachingiem. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Urządzenie eTrex 10 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych i drukowania. Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami.

Znaj swoją pozycję

Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji w oparciu o sygnał satelitarny HotFix™ urządzenie eTrex10 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, system nawigacyjny eTrex 10 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

 

Nowy Garmin eTrex 10

Wybierz rozwiązanie globalne

Urządzenia z nowej serii eTrex są pierwszymi na świecie popularnymi odbiornikami z możliwością równoczesnego śledzenia satelitów GPS i GLONASS. GLONASS jest systemem opracowanym przez Federację Rosyjską, którego pełna funkcjonalność zapowiadana jest na rok 2012. Korzystanie z satelitów GLONASS skraca czas potrzebny na „ustawienie się” urządzenia na właściwej pozycji o średnio 20% w stosunku do satelitów GPS. Równoczesne korzystanie z satelitów GPS i GLONASS umożliwia odbiornikowi zwiększenie liczby wykorzystywanych satelitów o 24.

 

 

Tryb geocaching bez użycia papieru

Tryb geocaching bez użycia papieru

Spędzaj więcej czasu w terenie, a mniej w papierach! Urządzenie eTrex zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania. Wystarczy przesłać geocachingu plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami.

Śledź więcej satelitów

Śledź więcej satelitów

Znajdź drogę dzięki pierwszemu przeznaczonemu do powszechnego użytku odbiornikowi sygnałów GPS z możliwością równoczesnego śledzenia satelitów GPS i satelitów GLONASS Federacji Rosyjskiej. Równoczesne korzystanie z obu rodzajów satelitów umożliwia odbiornikowi zwiększenie liczby wykorzystywanych satelitów o 24, dzięki czemu możliwe jest szybsze „ustawienie się” urządzenia na właściwej pozycji.

Nowy układ

Nowy układ

Już nie musisz się zastanawiać, jak coś znaleźć. Nowe urządzenie eTrex jest łatwiejsze w użyciu i oferuje bardziej intuicyjne ekrany nawigacyjne.

Wybierz swój profil

Wybierz swój profil

Dostosuj urządzenie eTrex do każdej okazji. Profile umożliwiają szybkie przełączanie w urządzeniu eTrex różnych konfiguracji utworzonych przez użytkownika. Dlatego gdy skończysz korzystać z profilu do geocachingu, możesz szybko przełączyć się na profil jazdy samochodem i z łatwością wrócić do domu.

 

Większa liczba pulpitów

Większa liczba pulpitów w wielu miejscach

Dzięki spersonalizowanym pulpitom najczęściej wykorzystywane aplikacje stają się bardziej funkcjonalne. Unikaj przełączania się między aplikacjami i wyświetlaj więcej informacji, dostosowując swoje pulpity za pomocą wysokościomierza, kompasu, konfigurowalnych pól danych i wielu innych.

 

Zaawansowane śledzenie

Zaawansowane śledzenie

Bez względu na to, czy podróżujesz zapisaną trasą lub planujesz nową trasę, urządzenie eTrex oferuje funkcje śledzenia, których potrzebujesz. Użytkownicy mają możliwość wyświetlania różnych punktów wysokości i przechowywania punktów wzdłuż trasy (punkt początkowy/końcowy, duża/mała wysokość itp.) w celu szacowania czasu i dystansu dzielącego punkty.

 

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie (10)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:

Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób które używały produktu lub go nabyły.

15 stycznia 2020

Podstawowy model dla piechura czy na rower, ale wystarczający jeśli chodzi o pomiar powierzchni, na czym głownie mi zależało.

4 marca 2020

Fajne urządzenie na grzyby by wrócić do samochodu, czy zaznaczyć znaleziska. Gorzej wypada na piesze wędrówki gdyż nie ma map.

19 marca 2020

Kupiłem do mierzenia pol długo działa na baterii i dobrze mierzy

24 marca 2020

Krótko i na temat. Bardzo proste urządzenie do pomiaru powierzchni pola. Jak nie masz dużo pieniędzy to ten sprzęt da radę!

10 kwietnia 2020

Prosty w obsłudze, idealny do leśnych wędrówek

17 kwietnia 2020

dobrze mierzy pole

29 kwietnia 2020

super funkcje i niska cena

12 maja 2020

Kupiłem do mierzenia powierzchni pola. Sprawdza się dobrze

18 maja 2020

dobry sprzet za małe pieniadze

30 lipca 2021

Jak ze szwagrem poszliśmy do lasu na grzybobranie to ledwie z niego wyszliśmy cało. Wilki, dziki i prawie że niedźwiedzie. Dobrze, że flaszkę zabrałem, a nawet dwie i to małe ustrojstwo. Uratowało z opresji, do domu wróciliśmy z lukami w pamięci, ale cali.

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Dane Techniczne

Ogólne

Wymiary fizyczne 5,4 x 10,3 x 3,3 cm (2,1 x 4,0 x 1,3 cala)
Masa 141,7 g z bateriami
Klasa wodoszczelności IPX7
Bateria 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Typ wyświetlacza Odblaskowo-przezroczysty, monochromatyczny
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 3,6 x 4,3 cm (przekątna 2,2 cala (5,6 cm))
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 128 x 160 pikseli
Czas działania baterii 25 godz.
Pamięć/historia nie
Bardzo czuły odbiornik  
Interfejs USB

Mapy i pamięć

Mapa bazowa  
Pamięć i pojemność baterii nie
Waypointy/ulubione/pozycje 1000
Trasy 50
Wykres śladu 10 000 punktów, 100 zapisanych tras
Fabrycznie załadowane mapy nie

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Pomiar powierzchni  
Obsługa funkcji geocache Tak (wersja cyfrowa)
Kalendarz myśliwski/wędkarski  
Informacje o położeniu słońca i księżyca  
Aparat nie

 

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Zawartość

W skład zestawu wchodzą nastęĻujące elementy: 

 

 • eTrex 10
 • Kabel USB
 • Podręcznik użytkownika

Który wariant wybrać?

 

W ramach serii Garmin eTrex wyróżnić można 4 urządzenia. Cechę wspólną wszystkich modeli stanowi brak ekranu dotykowego. Wszystkie urządzenia obsługiwane są za pomcą przycisków, a także w niektórych przypadkach za pomcą dodatkowego dżojstika. Wszystkie eTrexy posiadają ekran o przekątnej 2,2".

W poniższej tabeli zebraliśmy kluczowe różnice między urządzeniami eTrex.

 

Poglądowe zdjęcieModel Garmin eTrex 32x Garmin eTrex 22x Garmin eTrex 10 Garmin eTrex SE
Numer katalogowy 010-02257-01 010-02256-01 010-00970-00 010-02734-00
Rozmiar wyświetlacza (przekątna)  2.2” (5.6 cm)  2.2” (5.6 cm)  2.2” (5.6 cm)  2.2” (5.5cm)
Rozdzielczość wyświetlacza  240 x 320 pikseli  240 x 320 pikseli

128 x 160 pikseli 

240 x 320 pikseli 

Kolorowy wyświetlacz  Tak  Tak  Nie Nie
Czas pracy baterii  Do 25 godzin  Do 25 godzin  Do 25 godzin Do 168 godzin (tryb Standard)
Obsługa systemów satelitarnych  GPS, GLONASS  GPS, GLONASS  GPS, GLONASS GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou i QZSS
Kompas

Tak

(3-osiowy cyfrowy kompas)

Tak

(Kompas GPS podczas ruchu)

Tak

(Kompas GPS podczas ruchu) 

Tak

(3-osiowy cyfrowy kompas) 

Wysokościomierz barometryczny Tak Nie Nie Nie
Wbudowany mapy Tak (TopoActive) Tak (TopoActive) Tylko bazowa świata  Tylko bazowa świata

Opcjonalne rozszerzenie pamięci dla dodatkowych map

Tak Tak Nie Nie

Kompatybilność z aplikacją Garmin Explore

Nie Nie Nie Tak

Inteligentne powiadomienia

Nie (np. smsy, powiadomienia z aplikacji) Nie Nie Tak

Prognozy pogody

Nie Nie Nie Tak

Technologie bezprzewodowe

Bezprzewodowa technologia ANT+®

Nie Nie

Bezprzewodowa technologia Bluetooth®

Pamięć wewnętrzna

 

8GB 8GB 6MB 28MB

Interfejs

microUSB microUSB microUSB USB-C

 

Sklep internetowy od home.pl