Garmin Edge 1040 Solar [010-02503-21]

Dostępność w sklepie internetowym: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: Sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 179,00 zł 3179.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-02503-21

Opis

ZASILANY ENERGIĄ SŁONECZNĄ

Nie rób zbędnych przerw podczas jazdy rowerem dzięki licznikowi GPS zasilanemu energią słoneczną, na którym zawsze możesz polegać. Licznik rowerowy Edge 1040 Solar jest gotowy na każdą trasę, od odległych żwirowych szlaków po epickie podjazdy.

Jedź dalej. Technologia soczewki solarne Power Glass wydłuża żywotność baterii nawet o 42 minuty na każdą godzinę pracy w trybie oszczędzania baterii.

Więcej jazdy, mniej ładowania. Ładowanie energią słoneczną pozwala uzyskać nawet do 45 godzin pracy baterii przy intensywnym użytkowaniu i do 100 godzin pracy baterii w trybie oszczędzania baterii.

Dzięki technologii wielopasmowej GNSS śledzenie lokalizacji w gęstych lasach lub między wysokimi budynkami nie stanowi już problemu.

Poznaj swoje mocne i słabe strony dzięki ocenie poziomu wytrenowania oraz informacjom o profilu trasy.

Poznaj najciekawsze trasy w okolicy dzięki dostosowanym do typu jazdy mapom i nawigacji.

Sprawdzaj, ile energii pozostało w zapasie dzięki informacjom o staminie.

instrukcja obsługi

Polska instrukcja obsługi licznika Garmin Edge 1040

garmin edge 1040 solar analizy treningu

Najwyższa wydajność

ŁADOWANIE ENERGIĄ SŁONECZNĄ

Szkiełko z funkcją ładowania energią słoneczną Power Glass wydłuża żywotność baterii, zapewniając do 100 godzin pracy w trybie oszczędzania baterii lub do 45 godzin pracy przy intensywnym użytkowaniu. Podczas jazdy w ciągu dnia dodaje nawet 42 minuty na godzinę w trybie oszczędzania baterii i do 20 minut na godzinę przy intensywnym użytkowaniu.

STAMINA

Podczas jazdy możesz sprawdzić wskazówki dotyczące Twojej wytrzymałości i dowiedzieć się, ile energii pozostało w zapasie.

POZIOM WYTRENOWANIA

Poznaj swój poziom kolarski, skup się na jego rozwoju i przygotuj się na wymagania konkretnej trasy.

CELE MOCY

Dane celów mocy pomagają zarządzać wysiłkiem na całej długości kursu.

DYNAMICZNE MONITOROWANIE EFEKTYWNOŚCI

Uzyskaj więcej informacji o tym, jak Twoje ciało reaguje na trening. Śledź Maksymalny Pułap Tlenowy, czas regeneracji, obciążenie treningowe, analizę obciążenia treningowego i inne wskaźnik.

STAN WYTRENOWANIA

Jak wydajny jest Twój trening? Automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu.

POLECANY TRENING CODZIENNY

Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, codzienne sugestie treningowe przygotowane w oparciu o Twoje bieżące obciążenie treningowe i pułap tlenowy.

SYNCHRONIZUJ PLANY TRENINGÓW

Pobierz plany treningowe do realizacji w pomieszczeniu i na świeżym powietrzu z aplikacji Garmin Connect na urządzenia inteligentne, lub płynnie zsynchronizuj do urządzenia Edge z innych aplikacji, takich jak TrainingPeaks. Otrzymuj też monity o pominiętym treningu.

AKLIMATYZUJE SIĘ DO TEMPERATURY I WYSOKOŚCI

Przygotuj się na każde warunki. Zobacz, jak Twój organizm radzi sobie w różnych warunkach otoczenia oraz jak aklimatyzuje się do temperatury i wysokości.

FUNKCJA CLIMBPRO

Automatyczne wyświetlanie pozostałego wzniosu i nachylenia podczas podjazdu na trasie lub szlaku. Pomaga to zmierzyć wysiłek oraz zobaczyć, ile jeszcze musisz przed Tobą. Możesz nawet zapisać swoje wspinaczki i przeglądać je w urządzeniu lub w aplikacji Garmin Connect.

POWIADOMIENIA DOTYCZĄCE ODŻYWIANIA I NAWADNIANIA

Sprawdzaj informacje potrzebne, aby zachować siły na każdy kilometr trasy. Komputer Edge 1040 powiadomi Cię, kiedy nadejdzie czas na wypicie wody lub zjedzenie posiłku.

DYNAMIKA JAZDY

Wykorzystaj zaawansowane statystyki jazdy na rowerze , które informują o zmianach w Twojej wydajności na podstawie zmiennych warunków, takich jak konfiguracja roweru, czas trwania jazdy i inne.

DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

Poznaj najważniejsze szczegóły każdej jazdy dzięki danym dotyczącym jazdy na rowerze górskim, Śledź istotne w czasie każdej jazdy, łącznie z danymi dotyczącymi liczby i dystansu skoków, czy czasu spędzonego w powietrzu.

TRUDNOŚĆ I PŁYNNOŚĆ JAZDY

Trudność jazdy jest oceniana w oparciu o dane GPS, wysokości i inne. Płynność określa z kolei, jak pokonujesz szlak, dzięki czemu znasz wynik do pokonania następnym razem.

garmin edge 1040 solar nawigacja

Poznaj szczegóły trasy

WIELOPASMOWA SIEĆ GNSS

Wielopasmowa technologia GNSS i obsługa wielu systemów zapewniają większą dokładność przy określaniu pozycji i lepszy zasięg.

MAPY DLA POSZCZEGÓLNYCH TYPÓW JAZDY

Niezależnie od typu roweru, jeździj jak miejscowy dzięki lepszym mapom, które podświetlają popularne drogi i ścieżki i punkty szczególne.

APLIKACJI TRAILFORKS

Szlaki MTB z całego świata z możliwością wyznaczania tras i punkty szczególne od Trailforks ułatwiają wyszukiwanie tras bezpośrednio w urządzeniu Edge. Możesz też pobrać aplikację Trailforks, aby przesłać zaplanowane trasy z witryny Trailforks.

TRYB PODGLĄDU ROZWIDLENIA

Tryb ten automatycznie wyświetli zbliżające się rozwidlenia drogi i pokaże, w którym miejscu na szlaku się znajdujesz.

SZCZEGÓŁOWE WSKAZÓWKI NAWIGACYJNE

Ze szczegółowymi wskazówkami i alertami, które powiadomią Cię o nadchodzących zakrętach, nigdy się nie zgubisz.

PONOWNE PRZELICZANIE POZA TRASĄ

Możesz wstrzymywać wskazówki dotyczące trasy i powiadomienia o trasie, gdy zjeżdżasz ze szlaku, aby odkrywać nowe miejsca. Gdy będziesz gotowy wrócić na szlak, urządzenie Edge 1040 Solar pokaże Ci drogę.

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM SHIMANO STEPS

Dedykowany ekran danych oraz obsługa stanu systemu i komunikatów ostrzegawczych. Podczas jazdy możesz nawet zobaczyć poziom wspomagania, bieg, poziom baterii i nie tylko.

garmin edge 1040 funkcje bezpieczenstwa

Chroń siebie i rower.

ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI INREACH®

Pozostań w kontakcie, gdziekolwiek się udasz, parując urządzenie Edge ze zgodnym urządzeniem inReach. Wyświetlaj wiadomości i odpowiadaj na nie, udostępniaj dane podróży i uruchamiaj interaktywne alerty SOS3.

KOMPATYBILNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI VARIA™

Sparuj licznik rowerowy Edge 1040 z oświetleniem rowerowym lub radarem wstecznym Varia aby z łatwością widzieć pojazdy i być widzianym na drodze.

Wykrywanie zdarzeń

Ten licznik rowerowy Edge automatycznie wysyła wiadomość zawierającą Twoją lokalizację do kontaktów alarmowych, jeśli wykryje wypadek.

ALARM ROWEROWY

Chroniony kodem PIN alarm rowerowy wyśle powiadomienie na Twój telefon, jeśli rower zmieni położenie pod Twoją nieobecność.

WIADOMOŚCI GRUPOWE

Pozostań w kontakcie ze swoją ekipą, jeśli się rozdzielicie.

FUNKCJA GROUPTRACK

Obserwuj swoich towarzyszy, nawet gdy nie są widoczni, i pozwól im obserwować Ciebie. Funkcja GroupTrack może śledzić nawet 50 znajomych jednocześnie. Wystarczy spojrzeć na ekran, aby zobaczyć aktualizacje.

garmin edge 1040 solar funkcje smart

Bądź na bieżąco.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Odbieraj SMS-y i alerty bezpośrednio w urządzeniu Edge sparowanym ze zgodnym smartfonem.

SYNCHRONIZUJ Z GARMIN CONNECT

Nasza aplikacja Garmin Connect umożliwia uczestniczenie w prężnie działającej społeczności, której członkowie mogą na bieżąco łączyć się i rywalizować, a nawet dzielić się w mediach społecznościowych swoimi osiągnięciami.

CONNECT IQ™ STORE

Pobierz niestandardowe pola danych oraz aplikacje i widżety z aplikacji Connect IQ Store zainstalowanej w zgodnym smartfonie.

ZGODNOŚĆ Z TRENAŻEM ROWEROWYM

Sparuj Edge 1040 z trenażerem rowerowym Tacx, dzięki czemu będziesz mógł podróżować w dowolnym miejscu i czasie.

AUTOMATYCZNA KONFIGURACJA

Bądź gotowy do jazdy w kilka chwil, zamiast tracić czas na konfigurowanie ustawień. Pobierz wstępnie wypełnione profile tras w oparciu o poprzednie modele licznika rowerowego Edge, typy tras lub czujniki. Możesz zarządzać profilami jazdy bezpośrednio w urządzeniu Edge lub w zgodnym smartfonie.

1 Przy założeniu stałego oświetlenia o mocy 75 000 luksów podczas jazdy rowerem w ciągu dnia

2 Po sparowaniu ze zgodnymi czujnikami (do nabycia osobno)

3 Wymagana jest aktywna subskrypcja satelitarna. W niektórych regionach używanie komunikacji satelitarnej jest prawnie regulowane lub zabronione. Korzystanie z urządzenia wymaga od użytkownika znajomości i przestrzegania lokalnych przepisów.

4 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem. Informacje o wymaganiach i ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i monitorowania – zobacz Garmin.com/safety.

5 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem.

Dane techniczne

Rok premiery 2022
Ekran dotykowy Tak
Ekran kolorowy Tak
Doładowanie solarne Tak
Gniazdo ładowania USB-C
Czas pracy Do 35 godzin + 10 godzin solar
Technologia bezprzewodowa ANT+ / Bluetooth / Wi-fi
System satelitarny GPS/GLONASS/Galileo + Wielopasmowość
Zawiera mapę Tak
Slot kart microSD Nie
Trening interwałowy Tak
Trening zaawansowany Tak
Segmenty Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Współpraca z czujnikiem mocy Tak
Wymiary urządzenia 5,9 × 11,7 × 2,0 cm
Wymiary wyświetlacza 3,5"
Rozdzielczość 282x470 pikseli
Masa 133 g
GroupTrack Tak
Climb PRO Tak (funkcja, która pozwala rowerzyście zobaczyć, jakie jest nachylenie podjazdu i ile metrów przewyższenia pozostało do pokonania)
Forksight Tak (gdy zatrzymasz się na szlaku, Edge automatycznie wyświetli rozwidlenia szlaków, dając ci informację o Twojej lokalizacji na trasach)
Find My Edge Tak (funkcja pozwalająca odnaleźć urządzenie jeżeli zostanie zgubione np. podczas wywrotki)
Alarm antykradzieżowy Tak (urządzenie zaalarmuje Cię gdy rower zacznie się przemieszczać bez Twojej zgody)
Wyszukiwanie POI Tak
Planowanie trasy Tak (możliwe planowanie trasy na urządzeniu)
Przeglądanie mapy/kursu Skalowanie i przesuwanie mapy

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Dane techniczne

Ogólne

WYMIARY FIZYCZNE 59,3 × 117,6 × 20,0 mm (2,3 × 4,6 × 0,8 cala)
EKRAN DOTYKOWY  
KOLOROWY WYŚWIETLACZ  
WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 88,9 mm (3,5 cala) po przekątnej
ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 282 × 470 pikseli
MASA 133 g (4,7 uncji)
TECHNOLOGIA ŁADOWANIA ENERGIĄ SŁONECZNĄ POWER GLASS  
BATERIA Bateria litowo-jonowa
CZAS DZIAŁANIA BATERII do 35 godzin + 10 godzin solar
TRYB OSZCZĘDZANIA BATERII  
KLASA WODOSZCZELNOŚCI IPX7
KOMPATYBILNY Z ZASILANIEM PODCZAS JAZDY (AKUMULATOR GARMIN CHARGE)  

Mapy i pamięć

MOŻLIWOŚĆ DODAWANIA MAP  
MAPA BAZOWA Preloaded Garmin cycle map
PAMIĘĆ I POJEMNOŚĆ BATERII tak (64 GB pamięci wewnętrznej)
WAYPOINTY/ULUBIONE/POZYCJE 200
TRASY 100 tras
HISTORIA OKRĄŻEŃ Do 200 godz.

Czujniki

GPS  
GLONASS  
GALILEO  
WIELOPASMOWA SIEĆ GNSS  
WYSOKOŚCIOMIERZ BAROMETRYCZNY  
MAGNETOMETR  
ŻYROSKOP  
AKCELEROMETR  
CZUJNIK OŚWIETLENIA OTOCZENIA  

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

ŁĄCZNOŚĆ Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
APLIKACJA CONNECT IQ™ (TARCZE ZEGARKA, POLA DANYCH, WIDŻETY I APLIKACJE)  
SKLEP CONNECT IQ™ W URZĄDZENIU  
POWIADOMIENIA Z TELEFONU  
ODPOWIEDŹ TEKSTOWA / ODRZUĆ POŁĄCZENIE ZA POMOCĄ WIADOMOŚCI TEKSTOWEJ (TYLKO DLA SYSTEMU ANDROID™)  
PROGNOZA POGODY  
SYNCHRONIZACJA USTAWIEŃ W CZASIE RZECZYWISTYM Z GARMIN CONNECT™ MOBILE  
PILOT VIRB®  
ZGODNOŚĆ ZE SMARTFONAMI iPhone®, Android™

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

APLIKACJA LIVETRACK  
GROUP LIVETRACK  
PRZESYŁANIE WIADOMOŚCI MIĘDZY JEŹDŹCAMI  
WYKRYWANIE INCYDENTÓW  
POMOC  
FIND MY EDGE®  
ALARM ROWEROWY  
ALERTY POGODOWE  
KOMPATYBILNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI INREACH  

Funkcje śledzenia aktywności

SPALONE KALORIE  

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

STRONY WŁASNYCH DANYCH  
AUTO PAUSE®  
TRENING INTERWAŁOWY  
ZAAWANSOWANE TRENINGI  
PLANY TRENINGÓW DO POBRANIA  
SUGESTIE DOTYCZĄCE CODZIENNYCH ĆWICZEŃ  
GŁÓWNE I DODATKOWE CELE TRENINGOWE  
AUTO LAP®  
VO2 MAX (RUN)  
WYTRZYMAŁOŚĆ W CZASIE RZECZYWISTYM  
STAN WYTRENOWANIA  
OBCIĄŻENIE TRENINGOWE  
CHARAKTER OBCIĄŻENIA TRENINGOWEGO  
ANALIZA WYTRENOWANIA ROWEROWE  
ANALIZA WYMAGAŃ KURSU  
EFEKT TRENINGU (AEROBOWEGO)  
ASYSTENT ODPOCZYNKU  
VIRTUAL PARTNER  
VIRTUAL RACER™  
SEGMENTY  
WYZNACZANIE POPULARNYCH TRAS TRENDLINE™  
AUTOPRZEWIJANIE  
PHYSIO TRUEUP  

Funkcje dla zajęć na powietrzu

PLANOWANIE WSPINACZEK CLIMBPRO™  

Funkcje rowerowe

MAPA GARMIN CYCLE MAP (MAPA DLA ROWERZYSTÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ WYZNACZANIA TRAS) Tak (wiele regionów)
ALERT CZASU/DYSTANSU (WŁĄCZA ALARM PO OSIĄGNIĘCIU CELU)  
KURSY (WSPÓŁZAWODNICTWO Z POPRZEDNIMI AKTYWNOŚCIAMI)  
KREATOR KURSÓW NA URZĄDZENIU  
WYSZUKIWANIE LOKALIZACJI W URZĄDZENIU  
PRZEWODNIK MOCY  
MAPA POPULARNOŚCI  
KOMPATYBILNY Z DYNAMICS JAZDA NA ROWERZE  
DYNAMIKA MTB  
ZINTEGROWANE DANE SZLAKU TRAILFORKS  
ZGODNOŚĆ Z MIERNIKIEM MOCY (WYŚWIETLANIE INFORMACJI O MOCY ZE ZGODNYCH MIERNIKÓW MOCY ANT+™ INNYCH PRODUCENTÓW)  
ZGODNOŚĆ Z RADAREM VARIA™ (RADAR WSTECZNY)  
ZGODNOŚĆ ZE ŚWIATŁAMI VARIA™  

Łączność

PILOT EDGE®  
PILOT VARIA ™  
ELEKTRONICZNA ZMIANA BIEGÓW ANT + ™  
INTEGRACJA SHIMANO DI2 SYNCHRO SHIFT  
STEROWANIE TRENAŻEREM SERII SMART  
DODATKOWY WYŚWIETLACZ (POZWALA ZEGARKOWI GARMIN UDOSTĘPNIAĆ EKRANY DANYCH URZĄDZENIU EDGE®)  

 

Zawartość

W zestawie z Garmin Edge 1040 Solar znajdują się:

  • Edge 1040 Solar
  • Czarne silikonowe etui
  • Uchwyty (MTB, standardowy i zewnętrzny)
  • Przewód USB
  • Linka zabezpieczająca
  • Dokumentacja
Sklep internetowy Shoper Premium