Garmin Astro 320 z obrożą T5 [010-01041-D1]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 2 890,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

2890.00
ilość szt.
3.89611 3.90 18 ocen / 0 opinii
Producent: -
Kod produktu: Garmin Astro 320

Opis

Kontakt z ekspertem

Specjalista działu "Dla psów"

Telefon: 798 041 244 (Mieszko)

Adres email: mieszko@trigar.pl

Pokrewne

Instrukcja obsługi

Dane techniczne

Zawartość opakowania

Garmin BaseStation

Darmowa mapa topo

Wzór umowy

Dodatkowa obroża

Garmin Astro 320 w zestawie z obrożą Garmin T5. Obroża ta poza funkcją śledzenia psa, posiada diody led, które można włączyć z poziomu urządzenia Astro 320.


 


Uwaga!

Korzystanie z urządzenia Garmin ASTRO 320 nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami ! 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 798 041 244.
 


Korzystanie z urządzenia w Polsce wymaga stosownego zezwolenia na używanie częstotliwości 154,400 MHz. Nieuprawnione użycie może skutkować sankcjami prawnymi lub skonfiskowaniem urządzenia przez uprawnione służby. www.garmin.com/astro-legal

 

Najwyższej klasy system śledzenia psów myśliwskich Garmin Astro 320 

 • Zasięg wynoszący 14,5 km to wynik zastosowania stalowej anteny VHF zakładanej na obrożę T5 (zestaw zawiera także krótszą antenę dla mniejszych psów)
 • 20% dłuższy czas działania baterii po sparowaniu zaktualizowanego urządzenia Astro 320 z obrożą T5. Dostępny jest także tryb ratunkowy z funkcją oszczędzania energii
 • Śledź jednocześnie do 10 psów (po nabyciu dodatkowych urządzeń T5 dla psów)
 • Odbiornik GPS/GLONASS o dużej czułości
 • Zaawansowane możliwości nawigacyjne dzięki opcjonalnym obrazom satelitarnym BirdsEye oraz mapom topograficznymi
 

Astro 320

 

Wyjątkowy system śledzenia psów Astro 320 wskazuje pozycję psa i wyświetla ją na wyraźnym kolorowym wyświetlaczu, nawet wtedy, gdy psa nie widać ani nie słychać. System Astro oferuje funkcje, o których dodanie prosili myśliwi, takie jak zwiększony zasięg, dłuższy czas działania baterii, trwalsza antena, uproszczony interfejs użytkownika i niezbędne funkcje mapowania.

Śledź każdy ruch swojego psa

System Astro obejmuje ręczne urządzenie nawigacyjne Astro 320 oraz wytrzymałą obrożę T5 z nadajnikiem¹ z żółtym poliuretanowym paskiem (dodatkowe kolorowe paski do nabycia osobno). Obroża Garmin T5 jest wyposażona w dokładany odbiornik sygnałów satelitów GPS i GLONASS oraz w przeprojektowaną stalową antenę VHF. Przełączenie urządzenia w tryb ratunkowy powoduje obniżenie częstotliwości odświeżania, co z kolei pozwala wydłużyć czas działania baterii oraz czas pozostały na poszukiwanie zagubionego psa. Ponadto przydatna podczas prób polowych funkcja blokady obroży wykorzystująca czterocyfrowy numer PIN uniemożliwia innym osobom określanie pozycji psa, dając pewność, że urządzenie Astro jest wykorzystywane wyłącznie w celu odszukania psa, który zgubił się podczas zawodów.

Astro 320

Poznaj ulepszone urządzenie Astro

Intuicyjny i łatwy w obsłudze system Astro  oferuje zupełnie nową jakość w zakresie śledzenia psów dzięki nowemu oprogramowaniu dla modelu 320 obsługującemu urządzenie DC 50/T5 dla psa, a także dzięki nowym funkcjom, takim jak interfejs usprawnia wyświetlanie informacji poprzez umieszczenie pozycji psów, które wyszły poza bieżący widok mapy, na obrzeżach ekranu. Użytkownik może także określić, jaki fragment wykresu śladu każdego psa ma być wyświetlany lub też zupełnie wyłączyć funkcję wyświetlania wykresu, aby uniknąć nadmiaru danych na mapie.

Urządzenie Astro 320 — zgodne z nadajnikami DC50 i obrożą T5 firmy Garmin — jest wyposażone w nowe, innowacyjne funkcje, takie jak poprawione możliwości rysowania map, zgodność z obrazami satelitarnymi BirdsEye (wymagana subskrypcja), alerty wibracyjne i 3-osiowy elektroniczny kompas.

Dzięki wytrzymałości i wodoszczelności system Astro 320 charakteryzuje znana i ceniona odporność na czynniki zewnętrzne: kurz, zabrudzenia, wilgoć i wodę. Nie są one w stanie zagrozić temu urządzeniu podczas polowania.

Łatwa aktualizacja

Teraz jeszcze łatwiej można cieszyć się tym, co konieczne do polowania. Myśliwi mają możliwość wykupienia całego pakietu Astro, a w razie potrzeby także dowolnej liczby obroży T5. Jednakże, urządzenie Garmin T5 jest jedynym z naszej oferty, które zapewnia takie funkcje, jak zdalne wydłużenie czasu działania baterii, w tym tryb ratunkowy oszczędzający energię. Dzięki udoskonaleniu polegającemu na wydłużeniu czasu działania baterii po zmianie częstotliwości aktualizacji na 5 sekund z baterii można korzystać przez 26 godzin. Ustawienie częstotliwości aktualizacji na 2 minuty w trybie ratunkowym umożliwia korzystanie z baterii przez 54 godziny, dzięki czemu użytkownik ma więcej czasu na odnalezienie zagubionego psa

 

 

Pobieraj dodatkowe mapy

Dzięki gniazdu kart pamięci microSD™ urządzenie Astro 320 umożliwia zakup i załadowanie map TOPO z poziomicami wskazującymi wysokość terenu lub mapy City Navigator NT® z funkcją dokładnej nawigacji po drogach. Astro 320 obsługuje także usługę BirdsEye Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), która pozwala pobierać obrazy satelitarne i integrować je z własnymi mapami. Na mapach są przedstawione ważne elementy geograficzne znajdujące się w pobliżu, dzięki którym myśliwi mogą, na przykład, dowiedzieć się, że ich pies właśnie przekroczył koryto rzeki lub że zbliża się do niebezpiecznej drogi.

Ponadto urządzenie Astro 320 jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy Garmin, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia. 

Śledzenie psów na terenie o gęstej roślinności

Obroża T5 przesyła pozycję psa do ręcznego urządzenia nawigacyjnego co 5 sekund, dzięki czemu bieżąca pozycja psa jest zawsze widoczna na mapie w ręcznym urządzeniu, podobnie jak ślad przebytej przez niego drogi. Wystarczy przełączyć widok na stronę Dog Tracker (Śledzenie psa), aby wyświetlić kompas, który wskazuje lokalizację psa oraz pokazuje, czy pies biegnie, siedzi, wystawia zwierzynę lub zagania ją na drzewo.

Na stronie mapy może także zostać wyświetlony dokładny dystans przebyty przez każdego z psów. Użytkownik ma możliwość wyboru opcji automatycznego powiększania mapy, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne wyświetlanie pozycji wszystkich psów na wyświetlaczu. Natomiast pozycje psów, które za bardzo się oddaliły i nie mieszczą się na bieżącym powiększeniu, są oznaczane na krawędzi widoku, po stronie odpowiadającej kierunkowi, w którym się znajdują. Użytkownik ma także możliwość określenia, przez jaki czas na wyświetlaczu ma być widoczny dziennik śledzenia każdego z psów. Dziennik można także całkowicie wyłączyć, aby zwiększyć przejrzystość wyświetlanej mapy.

Urządzenie Astro jest wyposażone w bardzo czuły odbiornik GPS/GLONASS montowany na obroży, dzięki czemu pozycję psa można śledzić nawet w mocno zalesionych miejscach i głębokich kanionach. Urządzenie Astro umożliwia jednoczesne śledzenie do 10 psów znajdujących się w odległości do 14,5 km (9 mil) od urządzenia (w zależności od terenu). Informacje są przesyłane przez system na linii widzenia, więc najdalszy zasięg można uzyskać na płaskim terenie.

Zliczaj swoją sforę

Miejsce schwytania zwierzyny można oznaczyć w urządzeniu Astro za pomocą narzędzia Covey Counter™ jako specjalny punkt, zawierający dokładną lokalizację, porę dnia i wysokość, na jakiej została znaleziona zwierzyna, jak również liczbę osobników ze stada wypłoszonych lub zabranych z danej lokalizacji. Urządzenie Astro umożliwia także oznaczanie innych specjalnych punktów, takich jak „Pojazd” i „Domek myśliwski”, dzięki czemu można z łatwością zapisywać lokalizacje tych punktów podczas każdego polowania. Urządzenie Astro oferuje także ikony punktów specjalnych, reprezentujące poletka łowieckie, drzewostany i inne punkty związane z łowiectwem.

Zaplanuj kolejną podróż

Zaplanuj swoją kolejną podróż z oprogramowaniem BaseCamp™ do przeglądania i porządkowania map, punktów, tras i śladów. To darmowe oprogramowanie do planowania podróży umożliwia także tworzenie przygódGarmin Adventures, które można udostępniać znajomym, rodzinie i innym odkrywcom. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. W połączeniu z subskrypcją obrazów satelitarnych BirdsEye umożliwia ono przesyłanie nieograniczonej liczby zdjęć satelitarnych do urządzenia.

Użyj komputera jako stacji bazowej, pozwalającej śledzić psy

Zupełnie nowa funkcja BaseStation pozwala użyć laptopa (z zainstalowanym oprogramowaniem BaseCamp) jako terenowego centrum kontroli śledzenia wielu psów (wymagane dodatkowe obroże DC 50/T5). Korzystaj z idealnego rozwiązania dla zespołów ratunkowych oraz zespołów poszukujących psów — wyświetlaj w czasie rzeczywistym dane z satelitów GPS/GLONASS ma większym ekranie komputera. Dzięki użyciu systemu GPS firmy Garmin możliwe jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze śledzenie psów, nawet na obszarach, na których nie jest dostępny Internet ani sygnały sieci komórkowych.

DC 50

¹Urządzenie DC 50 jest zgodne wyłącznie z ręcznym urządzeniem nawigacyjnym Astro 320 (wymagana aktualizacja oprogramowania). Urządzenie nie współpracuje z ręcznymi urządzeniami nawigacyjnymi Astro 220 lub Alpha™.

WAAS enabled Geocaching ready

 Zadbaj o swojego czworonoga

 • Odbiera sygnały satelitarne za pomocą funkcji wstępnego ustalania pozycji HotFix® oraz bardzo czułego odbiornika
 • Oferuje ulepszoną mapę bazową z danymi cyfrowego modelu terenu
 • Oferuje poprawione wsparcie techniczne dla map oraz dostęp do map TOPOobrazów satelitarnych BirdsEyewłasnych map Garmin, map City Navigator NT® i BlueChart® g2 i wielu innych produktów (do nabycia osobno)
 • Umożliwia dostosowanie długości śladu psa
 • Umożliwia szybkie powiększenie/pomniejszenie w celu odnalezienia psa
 • Śledzi 10 000 punktów informacji na psa, zapewniając aktualne dane podczas długich wypraw
 • Przechowuje wszystkie dane w powszechnie używanym formacie GPX
 • Funkcja blokady klawiatury zapobiega przypadkowemu naciśnięciu przycisków
 • Umożliwia szybkie przełączanie między profilami (polowanie, rekreacyjny, samochód, morski, geocaching, fitness itp.), dzięki czemu nic Cię nie ominie po zakończeniu polowania
 • Nowe, innowacyjne funkcje, takie jak poprawione możliwości rysowania map, alerty wibracyjne i 3-osiowy kompas elektroniczny
 • Charakteryzuje się cenioną odpornością na czynniki zewnętrzne: kurz, zabrudzenia, wilgoć i wodę
 • Miejsce schwytania zwierzyny można oznaczyć w urządzeniu za pomocą narzędzia Covey Counter™ jako specjalny punkt, zawierający dokładną lokalizację, porę dnia i wysokość, na jakiej została znaleziona zwierzyna
 • Zapisywanie innych „specjalnych” punktów, takich jak „Ciężarówka” lub „Domek myśliwski”, a także ikon punktów w miejscach, gdzie znajdują się poletka łowieckie, drzewostany i inne punkty związane z łowiectwem
 
Customisable Dog Display

Wyświetlanie dostosowywanych informacji o psie

Lokalizowanie najlepszego przyjaciela człowieka nigdy nie było prostsze. Urządzenie 320 umożliwia wyświetlanie zestawu informacji: imienia psa, jego kierunku poruszania się, dystansu i statusu, dzięki czemu nie trzeba opuszczać ekranu mapy, aby dowiedzieć się najważniejszych rzeczy.

Stay Up-to-date

Bądź na bieżąco

Twój pies porusza się po sporym obszarze, Ty jednak nie musisz tego robić. Skup się na kierunku podróży, wiedząc, gdzie jest Twój pies, nawet wtedy, gdy znajdzie się poza ekranem urządzenia.

Share Dogs

Udostępniaj informacje o psach

Musisz udostępnić informacje o lokalizacji psa znajomemu? Nie ma problemu. Możesz bezprzewodowo wysyłać, odbierać i przesyłać między urządzeniami imię i identyfikator psa oraz częstotliwość aktualizacji jego pozycji. Urządzenie umożliwia jednoczesne śledzenie do 10 psów znajdujących się w odległości do 14,5 km od urządzenia (w zależności od terenu).

Activity Logging

Rejestrowanie aktywności

Skorzystaj z ulepszonego kalendarza urządzenia Astro do rejestrowania co i kiedy robiłeś. Urządzenie automatycznie łączy w wygodny sposób wszystkie oznaczone punkty i zarejestrowane ślady do dnia polowania, pozwalając na ich późniejsze przejrzenie i zaprezentowanie znajomym.

Dashboards

Pulpity

Urządzenie jest bardziej funkcjonalne dzięki większej liczbie pulpitów dostępnych z różnych ekranów. Wykres wysokości, współrzędne, strzałkę kompasu i wiele innych elementów można wyświetlić na dowolnej stronie w każdej chwili.

Improved Interface

Ulepszony interfejs

Duże i wyraziste urządzenie 320 wyświetla większe ikony i tekst, dzięki czemu można szybciej odnaleźć potrzebne informacje. Dodatkowo interfejs usprawnia wyświetlanie informacji poprzez umieszczenie pozycji psów, które wyszły poza bieżący widok mapy, na obrzeżach ekranu.

Zadbaj o swojego czworonoga

 • Odbiera sygnały satelitarne za pomocą funkcji wstępnego ustalania pozycji HotFix® oraz bardzo czułego odbiornika
 • Oferuje ulepszoną mapę bazową z danymi cyfrowego modelu terenu
 • Oferuje poprawione wsparcie techniczne dla map oraz dostęp do map TOPOBirdsEye Satellite Imagery,Garmin Custom MapsCity Navigator NT®BlueChart® g2 i wielu innych produktów (do nabycia osobno)
 • Umożliwia dostosowanie długości śladu psa
 • Umożliwia szybkie powiększenie/pomniejszenie w celu odnalezienia psa
 • Śledzi 10 000 punktów informacji na psa, zapewniając aktualne dane podczas długich wypraw
 • Przechowuje wszystkie dane w powszechnie używanym formacie GPX
 • Funkcja blokady klawiatury zapobiega przypadkowemu naciśnięciu przycisków
 • Umożliwia szybkie przełączanie między profilami (polowanie, rekreacyjny, samochód, morski, geocaching, fitness itp.), dzięki czemu nic Cię nie ominie po zakończeniu polowania
 • Nowe, innowacyjne funkcje, takie jak poprawione możliwości rysowania map, alerty wibracyjne i 3-osiowy kompas elektroniczny
 • Charakteryzuje się cenioną odpornością na czynniki zewnętrzne: kurz, zabrudzenia, wilgoć i wodę
 • Miejsce schwytania zwierzyny można oznaczyć w urządzeniu za pomocą narzędzia Covey Counter™ jako specjalny punkt, zawierający dokładną lokalizację, porę dnia i wysokość, na jakiej została znaleziona zwierzyna
 • Zapisywanie innych „specjalnych” punktów, takich jak „Ciężarówka” lub „Domek myśliwski”, a także ikon punktów w miejscach, gdzie znajdują się poletka łowieckie, drzewostany i inne punkty związane z łowiectwem

WAAS enabled Geocaching ready 

Zawartość opakowania: 

Zestaw T 5 (ręczne urządzenie Astro® 320 i urządzenie T 5 dla psów)

 • Ręczne urządzenie nawigacyjne Astro 320
 • Urządzenie dla psów T 5 z baterią litowo-jonową
 • Pomarańczowy pasek obroży 2,5 cm
 • antena standardowa 12,7 cm i 33 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzenia Astro)
 • antena standardowa 47 cm i 57 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzenia T 5)
 • Zaczep na pasek
 • Zaczep do ładowania
 • Kabel USB
 • Zasilacz sieciowy
 • Ładowarka samochodowa
 • Podręcznik użytkownika 

Własności fizyczne i działanie

 
Wymiary fizyczne 6,1 x 16,0 x 3,6 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 3,6 × 5,5 cm; przek. 6,6 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 160 x 240 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy (65 tys. kolorów), odblaskowo-przezroczysty ekran TFT
Ekran dotykowy Nie
Masa 260,1 g z bateriami
Bateria 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Czas działania baterii do 20 godz.
Klasa wodoszczelności IPX7
Bardzo czuły odbiornik Tak
Interfejs USB
Aparat Nie
Wysokościomierz barometryczny Tak
Elektroniczny kompas Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom) Tak

Mapy i pamięć

Mapa bazowa Tak
Fabrycznie załadowane mapy Nie
Możliwość dodawania map Tak
Wbudowana pamięć 1,7 GB
Obsługa kart danych Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak
Waypointy/ulubione/pozycje 2000
Trasy 200
Wykres śladu 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
Obsługa funkcji geocache Tak (wersja cyfrowa)
Zgodność z własnymi mapami Tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak
Tabele pływów Tak
Pomiar powierzchni Tak
Przeglądarka zdjęć Nie

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak

Dodatkowe

Dodatkowe

Zasięg: T 5: do 14,5 km (linia widzienia)

Zakres częstotliwości: VHF

Alert wibracyjny: tak

Śledzenie jednocześnie maks. 10 psów

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl