Garmin Panoptix LiveScope System [010-01864-00]

Dostępność: brak - zapytaj o dostępność Tel: 500 521 500
Mail: kontakt@trigar.pl
Cena: 8 249,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

8249.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01864-00

Opis

Echosonda skanująca Garmin Panoptix LiveScope

 • Obserwuj bardzo szczegółowy, łatwy do zinterpretowania obraz obiektów, przynęty i ryb znajdujących się przed łodzią i w jej otoczeniu dostarczany przez echosondę skanującą w czasie rzeczywistym, nawet gdy łódź się nie porusza.
 • Łatwo dostosuj przetwornik do swoich technik połowu. Skieruj go do przodu, aby zobaczyć, co się dzieje wokół łodzi, skieruj go w dół, aby zobaczyć co znajduje się bezpośrednio pod nią, lub ustaw go tak, aby uzyskać widok perspektywiczny i widok z góry, który idealnie sprawdza się na płytkiej wodzie (uchwyt do trybu perspektywicznego sprzedawany osobno).
 • Echosonda daje niesamowicie ostry obraz w czasie rzeczywistym, mając zasięg do 61 m pionowo w dół i do przodu
 • Dzięki systemowi AHRS obraz na ekranie plotera nawigacyjnego w widoku echosondy jest niezwykle stabilny nawet w trudnych warunkach
 • Łatwe w użyciu złącze Garmin Marine Network typu plug-and-play ułatwia instalację i bezproblemową integrację z kompatybilnym ploterem nawigacyjnym Garmin1

 

Jest dla nas jasne, że to najbardziej niesamowita technologia echosondy jaką kiedykolwiek stworzono, a łowienie ryb będzie zupełnie inne niż wcześniej. Garmin Panoptix LiveScope to echosonda do skanowania w czasie rzeczywistym. Zobaczysz na żywo łatwe do zinterpretowania obrazy z echosondy, w tym podgląd ryb wokół doskonale widocznych podwodnych obiektów. Możesz nawet zobaczyć swoją przynętę podczas jej ściągania. Co więcej, łódź wcale nie musi się poruszać, a obraz jest tak wyrazisty i precyzyjny, że po niedługim czasie będziesz nawet w stanie odróżnić gatunki ryb!

Obserwuj więcej niż kiedykolwiek wcześniej

Uzyskaj widok LiveScope™ z wiązką w dół, widok LiveScope™ z wiązką do przodu i widok perspektywiczny dzięki jednemu przetwornikowi2. Dzięki nim z łatwością dostosujesz tryb pracy przetwornika do techniki łowienia. Aby uzyskać niezwykle wyraźny obraz obiektów i pływających ryb wokół łodzi, użyj trybu LiveScope z wiązką do przodu, natomiast aby uzyskać obraz obszaru pod łodzią, użyj trybu LiveScope z wiązką w dół. Ustaw przetwornik w trybie pracy perspektywicznej, aby uzyskać widok z góry na płytką wodę. Widok automatycznie aktualizuje się na Twoim z kompatybilnym ploterem nawigacyjnym Garmin1. System stabilizacji AHRS świetnie sprawdza się nawet w trudnych warunkach.

Panoptix LiveScope LVS 32 z wiązką w dół

Tryb LiveScope z wiązką w dół pozwala zobaczyć na żywo łatwe do zinterpretowania obrazy z echosondy skanującej obiekty i ryby pod łodzią z dużą dokładnością – do 61 metrów – nawet gdy łódź się nie porusza.

Panoptix LiveScope z wiązką do przodu

Tryb LiveScope z wiązką do przodu jest doskonałym rozwiązaniem do tropienia i wyśledzenia ryb, zanim jeszcze zarzucisz wędkę. Zobacz bardzo szczegółowe i łatwe do zinterpretowania obrazy wyświetlane na żywo przez echosondę skanującą obiekty i ryby dookoła Twojej łodzi – do 61 metrów – nawet gdy łódź się nie porusza.

Tryb perspektywiczny w Garmin Panoptix LiveScope System

Zamocuj uchwyt do trybu perspektywicznego (sprzedawany osobno) do wału silnika zaburtowego, aby uzyskać widok perspektywiczny i dodatkowy punkt obserwacyjny z góry, który idealnie sprawdza się na płytkiej wodzie o głębokości do 15 m.

Echosonda skanująca Panoptix LiveScope zawiera kompaktową czarną skrzynkę echosondy GLS 10 z przetwornikiem LVS32 i łatwym w użyciu złączem plug-and-play Garmin Marine Network, co ułatwia instalację i bezproblemową integrację z z kompatybilnym ploterem nawigacyjnym Garmin. Użyj przetwornika jako dodatkowego źródła sygnału echosondy tradycyjnej i ClearVü, aby zobaczyć wcześniejsze obrazy obiektów i ryb pod łodzią. Uchwyt do trybu perspektywicznego jest sprzedawany osobno.

Garmin Panoptix LiveScope System LVS 32

1 Kompatybilny z ploterami nawigacyjnymi serii GPSMAP® 8400/8600, GPSMAP 7400/7600, 1002/1202, GPSMAP 1202/1202xsv Touch, 1223, 932, 723 i 702/902 oraz serią urządzeń X2 Plus, a także urządzeniami wielofunkcyjnymi serii ECHOMAP™ Plus 70cv/70sv, ECHOMAP UHD oraz 90sv.
2 Widok perspektywiczny jest dostępny tylko w przypadku zakupu dedykowanego uchwytu.

 

Produkty powiązane

Opinie (3)

28 kwietnia 2020

bezkonkurencyjne

5 maja 2020

Używam z UHD 92sv - świetnie to działa z tym ploterem. Przetwornik LVS32 ma szeroką wiązkę (ok. 130 stopni) Jestem bardziej niż zadowolony!

25 czerwca 2020

Nie uwierzyłbym w możliwości przetwornika gdybym nie zobaczył na własne oczy. I kolejny wydatek do ukrycia przed żoną ;)

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl