Garmin Nuvi 3590LMT [010-00921-06]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 200,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1200.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-00921-06

Opis

opinia o garmin24 InstrukcjaOprogramowanieMapaFotoradary

 

 

 

Dzięki systemowi Garmin Guidance 3.0, BEZPŁATNEJ i bezterminowej usłudze Digital 3D Traffic¹, aktualizacjom map², zaawansowanej funkcji asystenta pasa ruchu i wielu innym, urządzenie nüvi 3590LMT to najcieńsze urządzenie nawigacyjne z 5-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, które zapewnia najbardziej wszechstronne możliwości nawigacyjne, jakie są dostępne.

 

Garmin Nuvi 3590LMT

Nawigacja dotykowa lub głosowa

Dzięki innowacyjnej nawigacji sterowanej głosem urządzenie nüvi 3590LMT można obsługiwać za pomocą głosu, co pozwala trzymać obie ręce na kierownicy (funkcja niedostępna w języku polskim). Wystarczy uruchomić urządzenie nüvi za pomocą polecenia głosowego (można je dostosować) i wymawiać opcje menu, które są wyraźnie widoczne na ekranie. Urządzenie nüvi można również obsługiwać za pomocą jego szklanego ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości i o przekątnej 5 cali (12,7 cm).

System Garmin Guidance 3.0 umożliwia szybkie wyszukanie adresów i usług, jak również zapewnia szczegółowe wskazówki głosowe z nazwami ulic prowadzące do obranego celu podróży. W urządzeniu są fabrycznie zainstalowane mapy z trójwymiarowym widokiem punktów orientacyjnych i terenu w Europie. Urządzenie ma również fabrycznie załadowanych ponad 8 milionów punktów szczególnych (POI) i umożliwia dodawanie własnych.

Garmin Nuvi 3590

Unikaj korków drogowych

Dzięki BEZPŁATNEJ i bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych usługi Digital 3D Traffic urządzenie nüvi 3590LMT pomaga unikać opóźnień w podróży. Usługa Digital 3D Traffic dostarcza aktualnych danych nawet co 30 sekund za pośrednictwem systemu HD Radio, tak aby można było łatwo zmodyfikować trasę w celu ominięcia korków i dotrzeć do celu na czas.

Korzystaj z BEZPŁATNYCH i bezterminowych aktualizacji map

Dzięki BEZPŁATNYM, bezterminowym aktualizacjom map będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne i dane nawigacyjne. Aktualizacje map można pobierać maksymalnie 4 razy w roku — bez subskrypcji, opłat za aktualizacje i dat wygaśnięcia.

Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Dostępna w wybranych obszarach miejskich funkcja widoku skrzyżowań photoReal ułatwia poruszanie się po nieznanej okolicy. Gdy zbliżasz się do zjazdu lub rozjazdu na trasie, urządzenie nüvi 3590LMT wyświetla na podzielonym ekranie rzeczywisty obraz zbliżającego się skrzyżowania wraz ze znakami drogowymi i strzałkami wskazującymi odpowiedni pas ruchu. Dostępny jest również widok skrzyżowań z lotu ptaka, dzięki któremu można z góry obejrzeć zbliżające się skomplikowane rozjazdy.

Więcej niż nawigacja

Nawigacja z punktu do punktu to tylko początek. Urządzenie nüvi 3590LMT obejmuje usługę Garmin Digital 3D Traffic, która dostarcza aktualnych danych nawet co 30 sekund za pośrednictwem systemu HD Radio. To do 10 razy częściej niż inne odbiorniki komunikatów drogowych. Usługa Garmin Digital 3D Traffic oferuje wszystkie funkcje rozbudowanego systemu unikania utrudnień drogowych Garmin Traffic oraz 2-3 krotnie większy obszar zasięgu map dróg niż w przypadku wykorzystania systemu RDS.

Garmin Nuvi 3590LMT

Wbudowane gniazdo kart microSD™ umożliwia przechowywanie i wykorzystywanie szczegółowych map cityXplorer™ oraz bezpłatne pobieranie niestandardowych głosów i obrazków z serwisu Garmin Garage™. Urządzenie nüvi oferuje również funkcję ładowania się podczas jazdy, gdy zostanie umieszczone w dołączonym uchwycie z zasilaniem, a także możliwość używania w dwóch położeniach — w pionie i w poziomie — zapewniając dodatkową wygodę podczas jazdy samochodem i poruszania się pieszo.

Lokalizator ratunkowy „Gdzie jestem?” wyświetla dokładne współrzędne geograficzne, najbliższy adres i skrzyżowanie, najbliższe szpitale, posterunki policji i inne miejsca. A funkcja ulepszonego wyszukiwania zjazdów z usługami informuje o tym, jakie usługi znajdują się na trasie przy autostradzie.

¹ Przekazywanie przez użytkownika BEZPŁATNEJ i bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych innej osobie lub przenoszenie jej na inny produkt firmy Garmin jest niedozwolone. Użytkownik będzie otrzymywał dane o ruchu drogowym przez cały okres eksploatacji odbiornika komunikatów drogowych firmy Garmin (dopóki będzie dysponował zgodnym urządzeniem GPS firmy Garmin) albo dopóki firma Garmin będzie odbierała dane o ruchu drogowym od strony trzeciej, w zależności od tego, który z wymienionych warunków nastąpi szybciej. Informacje o ruchu drogowym nie są dostępne na wszystkich obszarach. Sprawdź obszar zasięgu informacji o ruchu drogowym i przeczytaj umowę licencyjną na oprogramowanie zawierającą wszystkie warunki korzystania.

² Oferta BEZPŁATNYCH, bezterminowych aktualizacji map upoważnia do otrzymania maks. 4 aktualizacji danych map w roku, gdy aktualizacje te zostaną opublikowane na stronie firmy Garmin. Aktualizacje będą dotyczyć tylko określonego produktu Garmin do czasu zakończenia okresu eksploatacji produktu lub zaprzestania otrzymywania przez firmę Garmin danych map od dostawców zewnętrznych, w zależności od tego, który z wymienionych warunków nastąpi szybciej. Otrzymywane aktualizacje będą stanowiły aktualizacje tych samych danych map geograficznych, które zostały dostarczone pierwotnie wraz z zakupionym produktem firmy Garmin. Firma Garmin może w każdej chwili anulować ofertę bezterminowych aktualizacji map, jeśli użytkownik złamie któryś z warunków towarzyszącej produktowi nüvi umowy licencyjnej użytkownika.

Zawartość pudełka:

 • nüvi 3590LMT
 • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT całej Europy.
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ i komunikatów drogowych² (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Cyfrowy odbiornik komunikatów drogowych 3D Traffic z przewodem zasilającym z gniazda zapalniczki
 • Zasilany uchwyt z mechanizmem zwalniającym³
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

Obszar pokrycia mapy:

Garmin Nuvi 3590

 

Własności fizyczne i działanie
Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.: 13,8 x 8,7 x 1,3 cm (5,4 x 3,4 x 0,5 cala) (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 11,1 x 6,3 cm (4,4 x 2,5 cala) (szer. x wys.), przekątna 5 cali (12,7 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza: wielodotykowy, szklany, kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem, działający w dwóch położeniach
Waga: 203 g (7,2 uncji)
Bateria: bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii: do 4 godz.
Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio: nie
Bardzo czuły odbiornik: tak
Wodoszczelny: nie
Mapy i pamięć
Fabrycznie załadowane mapy ulic: tak
Includes lifetime map updates: tak
gwarancja nüMaps: tak
widok terenu 3-D: tak
Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach): tak
Wbudowana pamięć: tak
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje: 1000
Trasy: 100
Funkcje
Jedź bez stresu. Oszczędzaj czas i pieniądze.
Komunikaty głosowe (np. „Skręć w prawo za 200 m”): yes (internal and mount speaker)
Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”): tak
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych): tak
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: tak (w zestawie odbiornik i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych)
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic): tak (informacje o utrudnieniach drogowych Digital 3D traffic)
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): tak
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): tak (widoki photoReal i Bird's Eye)
myTrends™ (predicts your routes): tak
trafficTrends™ (calculates routes based on predicted traffic flow): tak
ecoRoute™ (obliczanie trasy najefektywniejszej pod względem zużycia paliwa): sprzedawane oddzielnie
Automatyczne sortowanie wielu celów podróży (zapewnia najkrótszą trasę): tak
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): tak
Garmin nüLink! Usługi: (odbieranie dokładnych informacji o podróży w czasie rzeczywistym): nie
Zgodność z XM® Navtraffic & Radio w USA: nie
Nawiguj bezpiecznie i łatwo.
Technologia Bluetooth® (połączenie z telefonem w celu dzwonienia bez użycia rąk): tak (zawiera Safe Texting)
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie): tak
Gdzie jestem? (znajdź najbliższy szpital, posterunek policji, stację benzynową, najbliższy adres i skrzyżowanie): tak
Garmin Locate™ (oznacza pozycję po zdjęciu z uchwytu samochodowego): tak
Udoskonalona nawigacja w trybie pieszym (prowadzi podczas spacerów po mieście): tak
Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi): tak
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie): tak
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak
Zegar dla całego świata, konwerter jednostek i walut, kalkulator: tak
Klawiatura Qwerty lub ABC (układ klawiatury do wyboru): tak
Budzik: tak
Garmin Lock™ (zabezpieczenie przed kradzieżą): nie
Ciesz się jazdą i możliwością personalizacji.
Zgodność z pojazdami Garmin Garage™ (pobieranie ikon w kształcie pojazdów do urządzenia): tak
Zgodność z komunikatami głosowymi Garmin Garage™ (pobieranie własnych głosów do urządzenia): tak
Przeglądarka zdjęć: tak
Odtwarzacz MP3: nie
Odtwarzacz książek audio: tak
Dodatkowo
Wyposażony w system Garmin Guidance 3.0, nasz najbardziej zaawansowany system nawigacyjny. Oferuje wszystkie funkcje systemu Guidance 2.0, a także funkcje przewidywania tras i najlepszy na świecie system unikania utrudnień drogowych, aby ułatwić codzienną jazdę.
To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.

 


Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl