Regulamin wynajmu Zegarka Zastępczego

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadzamy do oferty usługę: "Zegarek Zastępczy".

Mamy świadomość tego, że do treningów z zegarkiem Garmin można się bardzo szybko przyzwyczaić. Bieganie w odpowiedniej strefie tempa, tętna, bieżący podgląd pokonanego dystansu i cały szereg dodatkowych funkcji jakie oferują urządzenia amerykańskiego producenta szybko uzależniają. Jest to jednak pozytywne uzależnienie, które wynosi trening na nowy, wyższy poziom. 

Złośliwość rzeczy martwych

Z zegarków Garmin korzystają zarówno amatorzy jak i profesjonalni zawodnicy. Jedni i drudzy oczekują od sprzętu treningowego bezwarunkowej niezawodności. Pomimo tego, że pulsometry Garmin cieszą się bardzo dobrą opinią i małą awaryjnością trzeba pamiętać o tym, że to tylko elektronika, która na dodatek potrafi spłatać figla w najmniej oczekiwanym momencie. Na szczęście serwis działa bardzo sprawnie i w razie problemów wymienia objęty 24-miesięczną gwarancją zegarek na egzemplarz wolny od wad. Tylko co zrobić jeśli pechowo nasz zegarek odmówi posłuszeństwa na kilka dni przed ważnymi zawodami lub planowanym wyjazdem? 

"Zegarek Zastępczy" tylko w TRIGAR!

Przychodzimy z pomocą! Możesz zapewnić sobie tzw. święty spokój wykupując usługę gwarantującą "Zegarek Zastępczy" na czas serwisu Twojego urządzenia. Skrót działania usługi prezentujemy w poniższej infografice.

 

Przy zakupie sprzętu treningowego GARMIN dokup za jedyne 49 zł usługę "Zegarek Zastępczy".

W razie awarii przynieś zegarek Garmin do jednego z naszych salonów stacjonarnych TRIGAR.

 

Odbierz Zegarek Zastępczy i kontynuuj treningi. My w tym czasie zajmiemy się serwisem Twojego urządzenia.

 

Regulamin usługi wynajmu zegarka zastępczego na czas serwisu.

 

1. Podmiotem świadczącym usługę gwarantującą wynajem zegarka zastępczego na czas serwisu jest TRIGAR Sp. z o.o., ul. Wierzbięcice 17, 61-561 Poznań, NIP: 7831744184.

2. Gwarancja wynajmu zegarka zastępczego dostępna jest dla Klientów, którzy wykupili dodatkową usługę w cenie 49 zł brutto w momencie dokonania zakupu urządzenia treningowego GARMIN w sieci salonów stacjonarnych TRIGAR oraz poprzez sklep internetowy TRIGAR.pl (patrz punkt 3.).

3. Z usługi mogą skorzystać Klienci realizujący zgłoszenie serwisowe w trybie gwarancji/rękojmi bezpośrednio w jednym z salonów stacjonarnych TRIGAR. Nie ma możliwości wysyłki zegarka zastępczego kurierem!

4. Podmiot świadczący usługę gwarantuje wydanie urządzenia zastępczego z segmentu zegarków treningowych Garmin, które to będzie pozwalało na realizowanie treningów zgodnych z możliwościami sprzętu przyjętego do serwisu.

5. Usługa będzie ważna przez okres 24 miesięcy od daty zakupu zegarka.

6. Zegarek zastępczy będzie wydany bezpłatnie za pokwitowaniem na czas realizacji zgłoszenia z tytułu gwarancji/rękojmi.

7. Klient korzystający z usługi jest zobowiązany do zwrócenia zegarka zastępczego w terminie do 7 dni od uzyskania informacji o możliwości odebrania reklamowanego zegarka. Po kolejnym, bezskutecznym wezwaniu po 7 dniach kalendarzowych będzie naliczana kwota zgodna z cennikiem, wynosząca 50 zł za każdy rozpoczęty tydzień.

8. Klient zobowiązany jest do zwrócenia urządzenia zastępczego w momencie odbioru własnego. Niewywiązanie się z tego obowiązku będzie skutkowało brakiem możliwości odebrania reklamowanego zegarka.

9. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji klient zobowiązany jest do zwrotu urządzenia zastępczego w terminie do 7 dni od uzyskania informacji o możliwości odebrania reklamowanego zegarka. Po kolejnym, bezskutecznym wezwaniu do oddania zegarka zastępczego, po 7 dniach kalendarzowych będzie naliczana kara umowna wynosząca 100 zł za każdy rozpoczęty tydzień.

10. W przypadku mechanicznego uszkodzenia zegarka zastępczego naliczona zostanie jednorazowa opłata za naprawę urządzenia zgodna z cennikiem Garmin Polska Sp. z o.o.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl