Kategorie blog

Wkręć się w pomaganie - to nic nie kosztuje!

1
Wkręć się w pomaganie - to nic nie kosztuje!

Pomimo chłodu panującego za oknami, gorąco zapraszamy Was do przyłączenia się do naszej świątecznej akcji "Wkręceni w pomaganie". Idea jest bardzo prosta. Wy jeździcie na rowerze lub jak kto woli na trenażerze, a my za to przekazujemy złotówki na wsparcie walki małej Zuzi z chorobą SMA. 

10 zł za pokonanie dystansu minimum 10 km

Nasza akcja trwa od 6 do 20 grudnia, a wszystkie uzbierane środki zostaną przekazane, a dokładniej przelane na konto Zuzi w Fundacji Siepomaga 22 grudnia. Wkręconych w pomaganie cały czas przybywa, co możecie sprawdzić na dedykowanej stronie wydarzenia. Na tejże stronie znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące zasad akcji. 

Zgodnie z regulaminem przekazujemy 10 zł za zgłoszenie (zdjęcie lub zrzut ekranowy), na którym widać pokonany dystans minimum dziesięciu kilometrów. 

Udostępniając post z akcją też pomagasz

Jeśli z jakichś powodów nie możesz pomóc poprzez wykręcenie minimum 1o kilometrów na rowerze, to pamiętaj o tym, że poprzez dalsze udostępnienie informacji o "WKRĘCENI w POMAGANIE" też dokładasz swoję cegiełkę do całej akcji. Im więcej ludzi dowie się o kręceniu dla Zuzi, tym większa szansa na kolejne komentarze pod postem na Facebooku, a co za tym idzie dodatkowe złotówki.

Strażacy z Poznania kręcą dla Zuzi

Dzięki Waszemu zaangażowaniu o naszej akcji robi się coraz głośniej! Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że do "wkręconych w pomaganie" dołączą już w najbliższych dniach przyszli strażacy ze Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej z Poznania. Kadeci będą naprzemiennie pedałować na trenażerze Tacx Neo Bike. Liczmy na blisko 200 nowych zdjęć lub zrzutów dodanych w komentarzu do posta akcji.

wkręceni-w-pomaganie

Finał akcji

W naszej akcji wzięło udział blisko 700 uczestników! Z całego serca dziękujemy wszystkim kręcącym za zaangażowanie i bezinteresowane niesienie pomocy. Łączenie przelaliśmy na konto Fundacji Siepomaga 10 000 złotych. Mamy nadzieję, że kwota ta choć w jakimś stopniu pomoże wrócić małej Zuzi do zdrowia. Szczegóły z finału akcji "WKRĘCENI w POMAGANIE" znajdziecie na tej stronie.

Komentarze do wpisu (1)

18 grudnia 2021

Wielkie brawa dla Was za taką akcję! Zróbcie coś podobnego na wiosnę to kręcących będzie 3x tyle.

Popularne kategorie
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl