TRIGAR zaprasza na Zielonka Challenge 2024! 0
TRIGAR zaprasza na Zielonka Challenge 2024!

TRIGAR lider w dziedzinie produktów Garmin w Polsce, z radością ogłasza współpracę z Zielonka Challenge, czyli rajdem biegowym, który odbędzie się w sobotę 15 czerwca 2024 roku. Zielonka Challenge to wydarzenie, które oferuje uczestnikom możliwość sprawdzenia swoich sił na dystansach 10 km, półmaratonu, maratonu, a nawet ultramaratonu.

Zawody odbędą się na śródleśnych drogach, duktach, ścieżkach oraz wąwozach pośród malowniczych rezerwatów przyrody i jezior Puszczy Zielonka. W ramach wydarzenia, organizowane są również zawody Nordic Walking na wszystkich dystansach obowiązujących biegaczy. Jako firma zaangażowana w promocję aktywnego stylu życia, dołączamy do grona sponsorów tego wydarzenia.

Gdzie i kiedy odbędzie się Zielonka Challenge?

Zielonka Challenge odbędzie się w sobotę 15 czerwca 2024 roku w Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka. Park położony jest w województwie wielkopolskim, na terenie gmin: Czerwonak, Murowana Goślina i Pobiedziska, w powiecie gnieźnieńskim w gminie Kiszkowo i w powiecie wągrowieckim w gminie Skoki. Godziny startu:

  • 07:00 - Bieg ultra na dystansie 100+ km oraz marsz Nordic Walking 21+, 42+, 75+ km
  • 08:00 - Biegi na dystansach 21+, 42+, 75+ km
  • 10:00 - Bieg oraz marsz Nordic Walking na dystansie 10+ km

Centrum oraz biuro zawodów mieścić się będą w Owińskach koło Poznania, nieopodal ul. Plażowej, przy Traperskiej Osadzie od strony zbiorników wodnych. Meta znajdować się będzie przy kąpielisku. Oto mapa obejmująca centrum zawodów oraz miejsce startu i mety biegów. Główny limit czasu wynosi 12 godzin. Natomiast dla Ultramaratonu 100+ km to 14 godzin.

Zielonka Challenge, niezapomniana przygoda i moc wrażeń!

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezapomnianą przygodę, pełną dreszczy emocji i pozytywnej energii. Impreza stworzona ze sportowej pasji, gdzie perfekcyjna organizacja i dobrze wyposażone punkty odżywcze zapewnią Ci komfort podczas biegu. Po wysiłku czekają na Ciebie pyszne posiłki regeneracyjne, a świetnie przygotowane trasy zaprowadzą Cię przez zapierające dech w piersiach krajobrazy.

W towarzystwie przyjaciół i wyśmienitych biegaczy przeżyjesz sportową rywalizację i sprawdzisz swoje możliwości. Na mecie czekają na Ciebie wyjątkowe medale, a rewelacyjne zdjęcia od najlepszych fotografów uwiecznią te wyjątkowe chwile. Zapisy on-line dostępne są przez stronę zawodów oraz Facebook pod przyciskiem "Zarejestruj się".

Zadbaj o środowisko i swój komfort podczas biegu

Planując start oraz taktykę biegu pamiętaj o punktach odżywczych na trasie. Ze względu na ochronę środowiska naturalnego nie ma kubków jednorazowych na żadnym z punktów, także na mecie podczas Zielonka Challenge 2024. Jeśli chcesz uzupełnić płyny podczas biegu musisz mieć własny kubek, bidon albo bukłak w plecaku biegowym. Dodatkowo, wszystkie trasy, w formacie GPX dostępne są tutaj.

TRIGAR: Z nami na start!

Jako firma, od lat zaangażowana w promowanie zdrowego stylu życia, z przyjemnością angażujemy się w organizację Zielonka Challenge 2024. Będziemy widoczni podczas zawodów, sponsorując nagrody i aktywnie wspierając uczestników. Jesteśmy przekonani, że te zawody to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają nowych wyzwań i chcą poprawić swoją kondycję. Dlaczego warto wystartować w tych zawodach?

Zielonka Challenge 2024 to pasjonujące wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości, a urozmaicona, leśna trasa zapewni doskonały trening dla całego ciała. Dobra zabawa ze znajomymi i centrum zawodów nad jeziorem stworzą niezapomnianą atmosferę. Natomiast piękne krajobrazy i kontakt z przyrodą pomogą zapomnieć Ci o codziennych troskach. Dołącz do nas i poczuj magię Zielonka Challenge!

Komentarze do wpisu (0)

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium