TRIGAR pogłębia wiedzę o produktach Marine! 0
TRIGAR pogłębia wiedzę o produktach Marine!

Z przyjemnością informujemy, że nasi pracownicy wzięli udział w dwudniowym szkoleniu produktowym działu Marine, które odbyło się w siedzibie firmy Garmin w Gdańsku. Celem szkolenia było pogłębienie wiedzy pracowników na temat najnowszych urządzeń i technologii Garmin przeznaczonych dla żeglarzy i wędkarzy.

Pierwszego dnia szkolenia odbyły się prezentacje produktów Marine, obejmujące m.in. plotery nawigacyjne serii STRIKER, GPSMAP i ECHOMAP, systemy audio Fusion oraz mapy morskie BLUECHART G3 i NAVIONICS.

Prezentacje te pozwoliły naszym ekspertom na zapoznanie się z kluczowymi funkcjami i możliwościami poszczególnych urządzeń, a także z ich zastosowaniem w praktyce.

Drugiego dnia szkolenia uczestnicy zostali podzieleni na grupy, w których mogli wziąć udział w warsztatach z zakresu:

  • Fusion i Navionics: Angelika Eriksen i Jakub Bejger omówili szczegółowo działanie systemu audio Fusion oraz map nawigacyjnych Navionics.
  • Gwarancja onboard, serwis silnika Force, zmiana MMSI w VHF i AIS: Małgorzata Salachna i Paweł Bogucki przedstawili procedury dotyczące gwarancji, serwisu i konfiguracji urządzeń Garmin.
  • Konfiguracja, kalibracja, funkcje i zmiana ustawień silnika Force, Livesocpe Plus, echoMap i GPSMAP, Steady Cast: Sandra Barylska omówiła szczegółowo działanie urządzeń Garmin przeznaczonych dla wędkarzy.
  • Kalibracja, konfiguracja i funkcje autopilota, OnDeck, Integracja z silnikiem, Fusion, OneHelm, Quatix, PS70: Maciej Zalewski przedstawił działanie urządzeń Garmin przeznaczonych dla żeglarzy.

Warsztaty odbyły się zarówno w sali konferencyjnej, jak i na łodziach, co pozwoliło uczestnikom na praktyczne wypróbowanie urządzeń Garmin w warunkach rzeczywistych.

 

Pragniemy podkreślić, że cykliczny udział w szkoleniach produktowych firmy Garmin jest dla nas niezwykle istotny. Dzięki temu nasi pracownicy są na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i mogą oferować klientom fachową pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Jesteśmy przekonani, że zdobyta podczas szkolenia Marine wiedza przełoży się na jeszcze lepszą obsługę klientów w naszych sklepach oraz wyższy poziom zadowolenia z produktów morskich firmy Garmin.

Zobacz także: Jaki ploter lub echosondę Garmin wybrać? oraz Jak wybrać odpowiedni silnik trollingowy Garmin?

Zaufaj TRIGAR i wybierz najlepszy sprzęt dla Twoich wodnych przygód!

Komentarze do wpisu (0)

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium