W niedzielę 25.01.2026 roki zdecydowanie nie brakowało rowerowej akcji, dobrej energii i uśmiechów. Jako TRIGAR z ogromną przyjemnością włączyliśmy się w tegoroczne działania wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – i to na kilku frontach jednocześnie.
Rowerowe emocje w Kórniku
W podpoznańskim Kórniku, w Centrum Sportu i Rekreacji OAZA, swoje możliwości (i nogi!) testowali uczestnicy wydarzenia organizowanego przez Kórnickie Bractwo Rowerowe. Do dyspozycji rowerzystów oddaliśmy nasz trenażer Tacx Neo 2T, który – jak zwykle – nie zawiódł.
Prawdziwą furorę zrobił jednak Tacx Alpine, czyli symulator nachylenia, który pozwala poczuć różnicę między płaskim odcinkiem a solidnym podjazdem… bez opuszczania hali 🚴♂️🔥. Przejazdy były dostępne za symboliczną opłatą, a całość dochodu zasiliła konto WOŚP. Sport, dobra zabawa i realna pomoc – dokładnie tak lubimy.


Kilometry kręcone na MTP
Równolegle sporo działo się również na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie część ekipy z TRIGAR Wierzbięcice kręciła kilometry na rowerach spinningowych. Atmosfera była intensywna, motywująca i pełna pozytywnej energii.
Całą akcję koordynowali nasi zaprzyjaźnieni trenerzy spinningu z CityZen oraz Fabryki Formy, którzy zadbali o tempo, klimat i uśmiechy uczestników – nawet wtedy, gdy nogi już solidnie „piekły”.
Dziękujemy, że byliście z nami
To był naprawdę dobry dzień. Dzień, w którym sport połączył ludzi, a wspólny wysiłek miał realny sens. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę – czy to kręcąc kilometry, wspierając akcję, czy po prostu kibicując.
Cieszymy się, że jako TRIGAR możemy być częścią takich inicjatyw. Do zobaczenia na kolejnych trasach – tych wirtualnych i tych zupełnie realnych ❤️🚴♀️