TRIGAR i Biegające Krejzole, razem na sportowym szlaku! 0
TRIGAR i Biegające Krejzole - razem na sportowym szlaku!

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nawiązaniu koleżeńskiej współpracy z grupą Biegające Krejzole z Poznania! Jedną z najciekawszych inicjatyw biegowych w Wielkopolsce.

Zwariowani to licząca około 60 osób grupa, którą od 3,5 roku łączy miłość do biegania w każdych warunkach.

TRIGAR, jako największy autoryzowany sprzedawca produktów marki Garmin, SHOKZ oraz TACX w Polsce, od lat promuje aktywny styl życia i wspiera lokalne inicjatywy sportowe. Współpraca z Biegającymi Krejzolami to dla nas kolejny krok na drodze do realizacji tych celów!

Biegające Krejzole: Pasja do biegania w każdych warunkach!

Biegające Krejzole to nie tylko miłośnicy biegania, ale prawdziwi wymiatacze, którym nie straszne żadne wyzwania. Pokonują zarówno szybkie odcinki asfalcie, jak i górskie szlaki podczas biegów ultra.

Regularne treningi odbywają się we wtorki i piątki na Poznańskiej Cytadeli, gdzie Krejzole mierzą się z słynną "Piekielną Pętlą" o długości 7,4 km i 370 metrach przewyższenia. To właśnie tam szlifują formę i przygotowują się do kolejnych sportowych wyzwań.

Po wyczerpującym treningu zapraszamy do Niebiańskiej Herbaciarni, oferującej aromatyczną herbatę, energetyczną kawę i nieziemsko pyszne słodkości. To idealne miejsce na relaks po biegu, spotkanie z innymi pasjonatami i regenerację sił przed kolejnymi wyzwaniami.

 TRIGAR partnerem Biegających Krejzoli

Pasja i zaangażowanie to cechy, które doskonale opisują zarówno członków Biegających Krejzoli, jak i pracowników TRIGAR. W obu grupach panuje zaraźliwa energia i dążenie do ciągłego rozwoju. Determinacja i chęć pokonywania własnych granic to wartości, które są głęboko zakorzenione w DNA obu partnerów.

Lokalne korzenie to kolejny ważny aspekt tej współpracy. Jako TRIGAR chętnie angażujemy się w promowanie lokalnych inicjatyw sportowych. Współpraca z Biegającymi Krejzolami to doskonała okazja do wsparcia aktywności fizycznej wśród mieszkańców Poznania, a także budowania silnej społeczności biegaczy.

Współpraca na dystansie ultra!

Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści zarówno dla nas, jak i dla Biegających Krejzoli. Wspólnie będziemy mogli organizować ciekawe wydarzenia biegowe, promować zdrowy styl życia i dzielić się naszą pasją z jeszcze szerszym gronem odbiorców.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych wspólnych działań!

Komentarze do wpisu (0)

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium