Regulamin usługi wypożyczenia słuchawek Shokz
 1. Podmiotem świadczącym usługę wypożyczenia Słuchawek Testowych jest TRIGAR Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Wierzbięcice 17, 61-561 Poznań, NIP: 7831744184, właściciel sieci Sklepów Stacjonarnych TRIGAR, kontakt@trigar.pl, tel. 500-521-500
 2. Usługa wypożyczenia Słuchawek Testowych dostępna jest jedynie dla Klientów Sklepów Stacjonarnych TRIGAR, zwanych dalej Usługobiorcami, a jej koszt to 50 zł brutto za tydzień testowania.
 3. Możliwość skorzystania z usługi wypożyczenia uzależniona jest od dostępności puli Słuchawek Testowych.
 4. Słuchawki wydawane są za pokwitowaniem i po uiszczeniu kaucji.
 5. Maksymalny okres testowania wynosi jeden tydzień, licząc od dnia wydania.
 6. Słuchawki Testowe zostaną wydane za kaucją stanowiącą wartość aktualnej ceny nowego, pełnowartościowego urządzenia zgodnie z ofertą na stronie www.trigar.pl.
 7. Kaucja może zostać uiszczona kartą płatniczą lub gotówką.
 8. Przekroczenie tygodniowego terminu testowania będzie skutkowało przejściem prawa własności Słuchawek Testowych na Usługobiorcę. Wystawiony zostanie paragon fiskalny, który zostanie wysłany na adres Usługobiorcy. Rękojmia na nabyty tym sposobem towar zostaje ograniczona do jednego roku. 
 9. Rozliczenie kaucji nastąpi po zwróceniu Słuchawek Testowych przez Usługobiorcę. Kaucja zostanie pomniejszona o koszt usługi wypożyczenia, tj. 50 zł. 
 10. Usługobiorca otrzyma w ramach rozliczenia unikatowy kod o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w Sklepach Stacjonarnych TRIGAR i w Sklepie Internetowym www.trigar.pl.
 11. Unikatowy kod zostanie wysłany na adres e-mail podany przez Usługobiorcę.
 12. Termin ważności unikatowego kodu wynosi 3 miesiące od dnia wystawienia.
 13. W przypadku zwrócenia uszkodzonych mechanicznie Słuchawek Testowych w stopniu istotnym, zostanie naliczona opłata serwisowa, zgodna z cennikiem Generalnego Dystrybutora SHOKZ. Usługobiorca zobowiązany jest uiścić opłatę w momencie zdania Słuchawek Testowych.
 14. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umowy między podmiotem świadczącym usługę, a Usługobiorcą będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. W przypadku niemożności uzyskania porozumienia będą rozstrzygane przez sąd powszechny.
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl