Zestaw GPSMAP 722xs i radar GMR 18HD+

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: -
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 11 249,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

11249.00
ilość szt.

Opis

Ploter nawigacyjny / echosonda z 7-calowym ekranem dotykowym oraz GMR 18HD+

 • Zawiera ploter nawigacyjny / echosondę GPSMAP 722xs oraz radar GMR 18HD+
 • Intuicyjne sterowanie dotykowe na 7-calowym ekranie o wysokiej rozdzielczości
 • Obsługa sieci NMEA 2000® i NMEA 0183 zapewnia łączność sieciową np. dla autopilotów, przełączania cyfrowego, pogody, systemu rozrywki FUSION-Link, radia VHF, systemu automatycznej identyfikacji (AIS) i innych.
 • Obsługa sieci Garmin Marine Network pozwala udostępniać dane sonaru — w tym sonaru Panoptix™, map, danych użytkownika, radaru i kamer IP — pomiędzy wieloma urządzeniami
 • Obsługa opcjonalnych map BlueChart® g3 Vision®  pozwalających korzystać z funkcji nawigacji automatycznej i wielu innych zaawansowanych funkcji¹

Korzystaj z zaawansowanego rozwiązania nawigacyjnego, jakim jest niewielkie urządzenie wielofunkcyjne GPSMAP 722xs z 7-calowym ekranem dotykowym. Oferuje funkcje komunikacji bezprzewodowej dla aplikacji mobilnych firmy Garmin, obsługuje sieci NMEA 2000 i Garmin Marine Network dla radaru oraz sonaru Panoptix z szerokim polem widzenia, w tym sonaru Panoptix FrontVü z funkcją zapobiegania kolizjom. Urządzenie korzysta również z wbudowanych sonarów Garmin CHIRP i CHIRP ClearVü (przetwornik do nabycia osobno).

Kompaktowy radar kopułkowy GMR 18 HD+ jest dobrym rozwiązaniem dla mniejszych łodzi, gdzie jest mniej miejsca na umieszczenie radaru. Urządzenie oferuje moc transmisji 4 kW i wyraźne echo we wszystkich zakresach, aby zapewnić lepszą orientację w sytuacji. Nakłada obraz radaru na stronę mapy plotera nawigacyjnego. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zalecany jest opcjonalny autopilot lub czujnik kursu. Ułatwia także unikanie utrudnień w ruchu wodnym. W połączeniu z wielofunkcyjnym wyświetlaczem i czujnikiem kierunku (do nabycia osobno) radar GMR 18 HD+ pozwala na śledzenie obiektów z wykorzystaniem funkcji MARPA.

 

Obsługa sieci Garmin Marine Network i NMEA 2000

Pełna zgodność z siecią sprawia, że urządzenie zwiększa możliwości posiadanej łodzi. Obsługa sieci Garmin Marine Network pozwala udostępniać dane sonaru — w tym sonaru Panoptix, map, danych użytkownika, radaru Garmin i kamer IP — pomiędzy wieloma urządzeniami. Dodatkowo obsługa sieci NMEA 2000 i NMEA 0183 zapewnia łączność dla autopilotów, przełączania cyfrowego, pogody, systemu rozrywki FUSION-Link, radia VHF, systemu automatycznej identyfikacji (AIS) i innych czujników.

 

Wbudowana łączność ANT®

Korzystaj z wbudowanej bezprzewodowej łączności ANT z zegarkiem żeglarskim quatix®wyświetlaczem na okulary Garmin Nautix™, przetwornikiem bezprzewodowym gWind™ Wireless 2, przyrządem morskim GNX™ Wind oraz bezprzewodowymi pilotami zdalnego sterowania.

Wbudowane funkcje sonaru

Zaraz po rozpakowaniu uzyskasz dostęp do niesamowitych funkcji sonaru — wystarczy dodać przetworniki. Urządzenie ma wbudowany sonar CHIRP o mocy 1 kW i sonar skanujący CHIRP ClearVü, oba firmy Garmin. Urządzenie obsługuje również sonar Panoptix z szerokim polem widzenia, wysokiej jakości moduły sonaru firmy Garmin oraz szeroki wybór przetworników (do nabycia osobno).

Połączone w sieci urządzenia wielofunkcyjne mogą również udostępniać wewnętrzny sonar dowolnemu innemu urządzeniu w sieci. Użytkownik może także wybrać rodzaj informacji wyświetlanych na ekranie sonaru, np. dane radaru, informacje o porze dnia lub prędkości GPS.

Pozycja i kurs są aktualizowane 10 razy na sekundę

Wbudowany odbiornik GPS i GLONASS 10 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża pozycję i kurs 10 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Urządzenie obsługuje do 5000 dokładnych punktów trasy, dzięki czemu odnalezienie drogi do nich jest łatwe i szybkie.

Zwiększ możliwości urządzenia dzięki naszym najlepszym mapom morskim

Dzięki mapom brzegowym BlueChart g3 mają niezrównany zasięg i zapewniają doskonałe odwzorowanie szczegółów podczas sterowania łodzią. Zapewniają one największy w branży obszar zasięgu i przejrzystość dzięki zintegrowanym treściom firm Garmin i Navionics®. Mapy te korzystają z wymaganej głębokości i wysokości łodzi, aby przy pomocy technologii Auto Guidance1, szybko wyznaczać sugerowane trasy. Zawarte na mapach wędkarskich izobaty rozstawione co 30 cm (1 stopa) umożliwiają lepsze odwzorowanie szczegółów i bardziej precyzyjne odwzorowanie struktury dna. Natomiast łatwe w obsłudze funkcje, takie jak cieniowanie zakresu głębokości i cieniowanie płycizn, dostarczają informacji na temat głębokości obiektów i pozwalają uniknąć pływania z miejsca na miejsce.

 

Funkcja Quickdraw Contours pozwala tworzyć własne mapy HD

Szybko twórz na ekranie spersonalizowane mapy wędkarskie w jakości HD z izobatami co 30 cm (1 stopę). Dostosuj je do swoich potrzeb. Te mapy są Twoje — są Twoją własnością. Zachowaj dane dla siebie lub podziel się nimi ze społecznością Quickdraw w serwisie Garmin Connect™.

Wbudowane funkcje żeglarskie SailAssist

Aby pomóc w maksymalnym wykorzystaniu siły wiatru, ploter nawigacyjny został wyposażony w stronę z przedregatowymi wskazówkami nawigacyjnymi, takimi jak wirtualna linia startu oraz pola danych pokazujące layline, czas do startu oraz stoper regatowy, który można zsynchronizować z innymi urządzeniami GPS firmy Garmin. Ponadto wśród innych obsługiwanych funkcji żeglarskich znajdują się: udoskonalona róża wiatrów, linie kursu kompasowego i kursu drogi nad dnem, kurs kompasowy i dryf, dane wiatru rzeczywistego i pozornego i nie tylko.

 

Przesyłanie punktów trasy w pliku GPX

Punkty trasy, ślady i często pokonywane trasy przechowywane w urządzeniu GPS innego producenta lub w urządzeniu ręcznym firmy Garmin można teraz bardzo łatwo przesłać do nowego plotera nawigacyjnego Garmin w standardowym formacie GPX.

Zaawansowana aplikacja do zarządzania połączonymi urządzeniami na łodzi

Uniwersalna aplikacja ActiveCaptain™ jest bezpłatna. Umożliwia zarządzanie urządzeniami pokładowymi z niemal dowolnego miejsca. Tworzy proste, a jednocześnie wszechstronne połączenie pomiędzy zgodnym urządzeniem mobilnym a ploterem nawigacyjnym firmy Garmin, mapami i społecznością wodniacką. Gdziekolwiek jesteś, masz nielimitowany dostęp do danych kartograficznych i społeczności Garmin Quickdraw™ Contours oraz możliwość zakupu nowych map. Pozostań w kontakcie dzięki powiadomieniom z telefonu na ekranie plotera nawigacyjnego. Zaplanuj podróż lub rozpoznanie danego jeziora, a aplikacja ActiveCaptain automatycznie zsynchronizuje się z ploterem nawigacyjnym. Możesz także otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania i decydować, kiedy mają zostać pobrane na urządzenie.

W zestawie:

 • Ploter nawigacyjny GPSMAP 722xs
 • Radar GMR 18HD+
 • Przewód zasilający
 • Zestaw z uchwytem pałąkowym i pokrętłami
 • Zestaw do montażu wpuszczanego z uszczelką
 • Osłona ochronna
 • Osłony wykończeniowe na zatrzask
 • Dokumentacja

¹ Funkcja nawigacji automatycznej służy wyłącznie do celów planowania i nie zastępuje bezpiecznych czynności nawigacyjnych.

iPhone oraz iPad są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store to znak usługowy stanowiący własność firmy Apple Inc. Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

 

BlueChart g2 Vision HD Compatible LakeVü HD Ultra SiriusXM Satellite Weather NMEA 2000 Compatible

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:

Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób które używały produktu lub go nabyły.

Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Instrukcja

Zbiór instrukcji dla urządzenia GPSMAP 722xs:

 • Podręcznik użytkownika (PDF) | Pobierz
 • Podręcznik użytkownika (wersja internetowa) | Pobierz
Sklep internetowy od home.pl