Garmin Zumo 220 Europa [010-00876-01]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 200,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1200.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-00876-01

Opis

 Pokrewne:

Podręcznik użytkownika

Baza fotoradarów

Pobieranie map

 Sposoby montażu

Podobnie jak poprzednik tak i nowy model Zumo 220 wyposażony został w ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cala . Dodatkowo urządzenie zostało całkowicie pozbawione zewnętrznych przycisków funkcyjnych. Wszystkie operacje w urządzeniu wykonuje się za pomocą ekranu dotykowego, który w połączeniu ze specjalnie przygotowanym menu ekranowym umożliwia obsługę również w rękawicach . Urządzenie posiada możliwość przełączania trybów pracy (samochód, motocykl, skuter i pieszy), co pozwala na zmianę sposobu wyliczania tras do nawigacji.


W zakresie funkcji nawigacyjnych urządzenie oferuje funkcjonalność bardzo zbliżoną do Nüvi 765 - mamy więc do dyspozycji możliwość wyszukiwania celu podróży na podstawie danych zawartych w mapach (wyszukiwanie adresu, miejscowości, punktów POI itp), automatyczne i ręczne planowanie tras podróży , planowanie tras z wieloma punktami pośrednimi z funkcją ich ręcznego lub automatycznego sortowania w celu uzyskania optymalnej trasy.

 

Dostępne są również ustawienia nawigacji dotyczące unikania przez urządzenie określonych, predefiniowanych typów dróg w czasie wyznaczania tras oraz objazdów, a także funkcja szybkiej nawigacji do domu. Nie zapomniano również o możliwości rejestracji śladu przebytej trasy oraz dzienniku podróży.

Dodatkowo Zumo 220 oferuje użytkownikowi funkcje astystenta pasa ruchu (bez widoku skrzyżowań) . Zadaniem tej funkcji jest dokładne wskazanie pasa ruchu na skrzyżowaniach autostrad i dróg głównych, który należy zająć aby trafić we właściwy zjazd. Działanie tej funkcji jest ściśle uzależnione od danych zawartych w mapach, stąd może ona nie wskazywać pasów ruchu na wszystkich skrzyżowaniach.

Kolejną funkcją nawigacyjną, niedostępną dotąd w urządzeniach serii Zumo, jest nawigacja do zdjęć . Korzystając z serwisu internetowego Garmin Connect , możliwe jest wyszukanie i załadowanie do pamięci urządzenia zdjęć zawierających zapisane w nich informacje o pozycji uwiecznionego obiektu. W samym urządzeniu zdjęcie takie można następnie wybrać jako cel podróży, bez konieczności wyszukiwania np. dokładnego adresu. Zdjęcia można również powiązać z punktami ulubionymi zapisywanymi przez użytkownika w pamięci urządzenia. 

 

 

Zumo 220 jest także przygotowany do obsługi baz własnych punktów POI , które najczęściej wykorzystywane są do informowania kierowcy o fotoradarach na drodze. Wystarczy pobrać z internetu taką bazę, a następnie zainstalować ją w pamięci urządzenia za pomocą aplikacji POI Loader, aby w pełni korzystać z wizualnych i dźwiękowych powiadomień.

Podobnie jak Zumo 550, tak i model 220 wyposażony został w Komputer podróży , który dostarcza pełnych statystyk związanych z pokonywaną trasą i wykorzystany może być równocześnie do nawigacji, ponieważ umieszczony został na nim kompas informujący o aktualnym kierunku ruchu. Funkcją powiązaną z komputerem podróży jest również funkcja monitorowania stanu paliwa . Funkcja ta zapewnia kierowcy np. korzystanie z ostrzeżeń o konieczności tankowania pojazdu.

Zumo przygotowany jest również do pracy z odbiornikiem komunikatów drogowych TMC. Jeśli korzystamy z takiego odbiornika, na wybranych obszarach Europy możemy otrzymać informacje o aktualnym stanie dróg, w tym korkach, wypadkach, warunkach drogowych, itp. Dane te, oprócz ich wyświetlenia na mapie, mogą posłużyć do zmiany wcześniej zaplanowanej trasy podróży, tak aby ominąć potencjalne miejsca spowolnienia bądź zatrzymania ruchu.

Zumo 220 wyposażony został w moduł Bluetooth umożliwiający sparowanie go ze słuchawkami Bluetooth stereo i odbieranie oraz prowadzenie rozmów w trakcie poruszania się na motocyklu.

 

Wśród funkcji dodatkowych znaleźć można przeglądarkę zdjęć , funkcję czas na świecie (umożliwia sprawdzenie aktualnego czasu w różnych strefach czasowych), słowniki (wymaga opcjonalnych kart pamięci ze słownikami), kalkulator oraz przeliczniki jednostek miar i walut.

Zarejestruj swoje Zumo na myGarmin i korzystaj z serwisu Zumo Connect.

 

Zawartość pudełka:

 • zūmo 220
 • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Europy (pełne mapy)
 • Płyta DVD MapSource® City Navigator Europe NT (całkowicie odblokowana)*
 • Uchwyt motocyklowy z elementami montażowymi
 • Przewód zasilający/przewód bez złączy
 • Bateria wymieniana
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Krążek do montażu na desce rozdzielczej
 • Skrócony podręcznik użytkownika
 • Instrukcje dotyczące instalacji

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

test

jnjnjnjnj

Sklep internetowy od home.pl