Garmin Forerunner 60 HR (czarny damski) [010-00743-42]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 360,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

360.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-00743-42

Opis

 

Zakończona produkcja!!!

 

W skład zestawu wchodzą:

- urządzenie Forerunner 60 (menu w j.angielskim)  
- sensor tętna
- instrukcję obsługi w języku polskim

 

 

Rejestruj każdy kilometr i każdą minutę za pomocą urządzenia FR60, eleganckiego zegarka i narzędzia do ćwiczeń jednocześnie, które mierzy czas, tętno i spalone kalorie. Po połączeniu z bezprzewodowym czujnikiem na nogę mierzy ono również prędkość i dystans biegu w sali lub na dworze ( wersja z Foot Podem ).  Na koniec urządzenie FR60 przesyła bezprzewodowo dane treningowe do komputera do późniejszej analizy.

 

Trenuj w sali lub na dworze

 

W sali gimnastycznej czy na wolnym powietrzu urządzenie FR60 zapisuje wszystkie dane treningowe: czas, tętno, spalone kalorie, czasy okrążeń, średnie i wiele innych. Jest ono wyposażone w zaawansowane narzędzia treningowe, takie jak alarmy treningowe i funkcję Virtual Partner™, która umożliwia ściganie się z wirtualnym partnerem, aby poprawić swoje wyniki.

 

Główną przyczyną skuteczności urządzenia FR60 jest bezprzewodowa technologia ANT+™, która pozwala połączyć je z innymi urządzeniami zgodnymi z ANT+, takimi jak dołączony do zestawu czujnik tętna, opcjonalny czujnik na nogę, a nawet sprzęt fitness zgodny z ANT+.

 

Wybierz współczynnik formy

 

Mężczyźni i kobiety trenują w podobny sposób, mają jednak inne upodobania, jeśli chodzi o stylistykę zegarków. Z tej przyczyny oferujemy męską i damską wersję urządzenia FR60, które różnią się wyłącznie rozmiarem i kolorystyką. Model dla mężczyzn waży 44 g i jest dostępny w kolorze czarnym i czerwono-czarnym. Model dla kobiet waży 41 g i jest dostępny w kolorze czarnym i liliowym.

 

Mierz pokonany dystans

 

Za pomocą bezprzewodowego łącza ANT+ urządzenie FR60 łączy się z opcjonalnym bezprzewodowym czujnikiem na nogę, który mierzy dystans i prędkość biegu w sali lub na dworze. Wykorzystując zaawansowaną technologię przyspieszeniomierza, czujnik na nogę rejestruje i przesyła dokładne dane o ruchach użytkownika, zapewniając w przypadku większości użytkowników 98-procentową dokładność zebranych informacji na temat dystansu i prędkości.

 

Słuchaj swojego serca

 

Urządzenie FR60 łączy się także bezprzewodowo z lekkim i elastycznym czujnikiem tętna, zapewniając natychmiastowe informacje o tym, jak ciężko pracuje Twoje serce. Stale śledzi ono liczbę uderzeń serca na minutę i wyświetla strefę tętna, aby można było monitorować i poprawić swoją sprawność fizyczną.

 

Trening przekrojowy

 

Po sparowaniu z opcjonalnym czujnikiem prędkości/rytmu urządzenie FR60 śledzi prędkość i dystans pokonany podczas treningów na rowerze. Mocowany do roweru, bezprzewodowy czujnik prędkości/rytmu mierzy rytm pedałowania i prędkość podczas jazdy. Dzięki możliwości przymocowania do tylnego koła czujnik można wykorzystać nawet podczas treningu w hali.

 

Synchronizuj i udostępniaj

 

Po wpisaniu odległości urządzenie FR60 automatycznie przesyła bezprzewodowo dane do komputera PC lub Mac, gdy znajduje się w jego zasięgu. Bez kabli i bez połączeń. Dane po prostu się tam znajdą i będą gotowe do przeanalizowania, skategoryzowania i udostępnienia w społeczności online Garmin Connect.

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl