Autopilot GHP Compact Reactor do hydraulicznych układów sterowniczych z zestawem GHC 20

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 8 169,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

8169.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 010-00705-02

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 12 lat doświadczenia

Opis

Nasz najsprawniejszy autopilot kompaktowy z modułem sterującym GHC 20

 • Zawiera zestaw startowy GHP Reactor oraz moduł sterujący do autopilota GHC 20 do zastosowań morskich
 • Idealne rozwiązanie dla łodzi z jednym silnikiem zaburtowym o długości do 9 m (30 stóp)
 • 9-osiowy żyroskop półprzewodnikowy AHRS
 • Minimalizuje błędy w kursie, zboczenia z kursu, ruchy steru i pobór energii, pozwalając na cieszenie się bardziej komfortowym rejsem
 • Rozruch i kalibracja przy minimalnym udziale fachowca

Przeznaczony dla łodzi o długości do 9 m (30 stóp) autopilot GHP Compact Reactor do hydraulicznych układów sterowania z modułem GHC 20 sprawia, że nie trzeba ręcznie trzymać steru w celu utrzymania kursu. Można wygodnie usiąść przy sterze i miło spędzać czas na wodzie, podczas gdy 9-osiowy żyroskop półprzewodnikowy AHRS zapewnia komfortowy rejs.

9-osiowy żyroskop półprzewodnikowy AHRS

Dzięki 9-osiowemu żyroskopowi półprzewodnikowemu AHRS autopilot GHP Compact Reactor zapewnia większą swobodę montażu. Dodatkowo ten nowy system znacznie minimalizuje błędy w kursie, zboczenia z kursu, ruchy steru i pobór energii, zapewniając jednocześnie komfortowy rejs dla wszystkich osób obecnych na pokładzie.

Reakcja na zmieniające się warunki

Ten doskonały autopilot dostosowuje się do aktualnie panujących warunków na wodzie. Nawet jeśli łódź kołysze się i przechyla, autopilot GHP Compact Reactor na pewno utrzyma wyznaczony kurs.

Rozruch i kalibracja przy minimalnym udziale fachowca

Wszystkie autopiloty do poprawnego działania wymagają przeprowadzenia rozruchu i kalibracji. Wiemy, że każdy chce jak najszybciej wypłynąć, dlatego postaraliśmy się, aby proces ten można było przeprowadzić w możliwie szybki i prosty sposób. Na tym właśnie polega potęga prostoty!

Pełna integracja z urządzeniami elektronicznymi firmy Garmin

Dzięki połączeniu autopilota GHP Compact Reactor ze zgodnym sieciowym urządzeniem elektronicznym firmy Garmin zyskujesz pełną kontrolę nad autopilotem z każdego miejsca na łodzi. Oprócz utrzymywania kursu praktycznie w każdych warunkach pogodowych i przy każdym wietrze, system umożliwia płynne wykonywanie różnych wstępnie zaprogramowanych procedur trolingu i poszukiwania. Ponadto, mając mapy BlueChart g2 Vision (do nabycia osobno), można korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak automatyczna nawigacja².

Kontroluj sytuację dzięki opcjonalnej technologii Shadow Drive

Autopilot GHP Compact Reactor obsługuje opcjonalną opatentowaną technologię Shadow Drive. To daje pewność sprawowania kontroli nawet w przypadku, gdy włączony jest autopilot. System Shadow Drive automatycznie wyłącza autopilota w momencie poruszenia sterem, pozwalając na swobodne sterowanie łodzią. Autopilot automatycznie włącza się ponownie w przypadku utrzymywania stałego kursu.

Łącz się z urządzeniami sieciowymi

Autopilota GHP Compact Reactor można obsługiwać za pomocą załączonej jednostki kontroli steru GHC 20. Co więcej, można podłączyć nawet 3 jednostki kontroli steru GHC. Autopilota można też obsługiwać bezpośrednio z ekranu zgodnego plotera firmy Garmin¹. Urządzenie GHC komunikuje się z autopilotem poprzez sieć NMEA 2000®, umożliwiając łatwe udostępnianie innym urządzeniom danych z autopilota dotyczących kierunku ruchu. Dzięki temu po podłączeniu radaru i plotera nawigacyjnego firmy Garmin możliwe jest korzystanie z funkcji MARPA oraz z nakładek na mapy. Dostępny jest również opcjonalny ręczny, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania.

W pudełku:

 • Wyświetlacz kontroli steru GHC 20
 • Komputer kursowy (CCU) autopilota GHP Reactor
 • Pompa 1 l
 • Elektroniczny moduł sterujący (ECU)
 • Przewód zasilający ECU
 • Kabel połączeniowy
 • Brzęczyk
 • Kable podłączeniowe NMEA 2000 (2 m)
 • Przewód zasilający NMEA 2000
 • Trójniki NMEA 2000
 • Terminatory męski i żeński
 • Dokumentacja

¹ Wymagane urządzenie wielofunkcyjne echoMAP™ CHIRP 5x/7x/9x firmy Garmin lub ploter nawigacyjny GPSMAP® z serii 7400/7600/8000/8200/8400/8500/8600.
2
Automatyczna nawigacja nadaje się wyłącznie do planowania trasy i w żadnym wypadku nie zastąpi bezpiecznej obsługi nawigacji.

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl