Adria Topo XL [010-11797-00]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 349,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

349.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-11797-00

Opis

Przygotowujesz się do wielkiej przygody? Adria TOPO XL jest idealnym towarzyszem wypraw z bardzo szczegółowymi mapami topograficznymi dla celów rekreacyjnych i outdoorowych na obszarze Słowenii, Chorwacji, Serbii, Bośni, Czarnogóry, Macedonii, Kosowa i Albanii.

 • Oferuje szczegółowe, cyfrowe mapy topograficzne, współmierne ze skalą 1:25 000.
 • Zawiera zaktualizowane dane mapy: kompletną sieć dróg (z funkcją automatycznego wyznaczania tras), szczegółowe mapy miast, poziomice terenu, pozycje i nazwy szczytów oraz informacje o wysokości topograficznej, szlaki górskie, obszary miejskie, obszary lasów, jezior, rzek, kanałów, linii brzegowych, wysp i inne.
 • Zawiera punkty szczególne (możliwość wyszukiwania): jaskinie, źródła, hotele, muzea, restauracje, stacje benzynowe i inne

Garimin Adria Topo XL

* Ten produkt został wyprodukowany przez niezależnego licencjonowanego dostawcę map. Firma Garmin nie udziela gwarancji co do dokładności, rzetelności ani kompletności map i ich zawartości. Pomoc techniczna dotycząca produktu, prosimy o kontakt z Navigo Sistem DOO


Wymagania dot. karty microSD™/SD™

Koszty pobierania map nie podlegają zwrotowi. Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z kartą dotyczącą zgodności.

Nie wszystkie funkcje tej mapy są zgodne z urządzeniami nüvi®. Szczegółowe informacje są dostępne w sekcji Często zadawane pytania.

Aby móc wyświetlić i korzystać z map zapisanych na tej karcie, konieczne jest posiadanie urządzenia Garmin z gniazdem kart microSD/SD. Nie można kopiować ani wyświetlać map zapisanych na kartach microSD/SD na komputerze.

Ten produkt może zostać odblokowany i wykorzystany w 1 zgodnym urządzeniu. Aby użyć tej samej mapy w kolejnych urządzeniach, należy dla każdego z urządzeń zakupić nową mapę.

Aktualizacje map dostępne w niższych cenach nie są dostępne dla wymienionych kart. Aby dokonać aktualizacji mapy, konieczny jest zakup nowej karty, na której zainstalowane są najnowsze wersje danych map.

Zestaw kart microSD/SD zawiera kartę microSD i adapter do kart SD.

Garmin Adria Topo XL

Garimin Adria Topo XL

 

 


Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl