6 salonów Garmin w Polsce
Regulamin usługi zegarka zastępczego

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadzamy do oferty usługę wynajmu zegarka zastępczego na czas serwisu

Mamy świadomość tego, że do treningów z zegarkiem Garmin można się bardzo szybko przyzwyczaić. Bieganie w odpowiedniej strefie tempa, tętna, bieżący podgląd pokonanego dystansu i cały szereg dodatkowych funkcji jakie oferują urządzenia amerykańskiego producenta szybko uzależniają. Jest to jednak pozytywne uzależnienie, które wynosi trening na nowy, wyższy poziom. 

Złośliwość rzeczy martwych

Z zegarków Garmin korzystają zarówno amatorzy jak i profesjonalni zawodnicy. Jedni i drudzy oczekują od sprzętu treningowego bezwarunkowej niezawodności. Pomimo tego, że pulsometry Garmin cieszą się bardzo dobrą opinią i małą awaryjnością trzeba pamiętać o tym, że to tylko elektronika. Na szczęście serwis działa bardzo sprawnie i w razie problemów wymienia objęty gwarancją zegarek na egzemplarz wolny od wad. Tylko co zrobić jeśli pechowo Garmin odmówi posłuszeństwa na kilka dni przed ważnymi zawodami lub planowanym wyjazdem? 

Zegarek zastępczy tylko z TRIGAR.pl

Przychodzimy z pomocą. Możesz zapewnić sobie tzw. święty spokój wykupując usługę wynajmu zegarka zastępczego na czas serwisu. Skrót działania usługi prezentujemy w poniższej infografice.

 

Wraz z zakupem zegarka Garmin (w jednym z salonów TRIGAR.pl) dokup usługę zegarka zastępczego

W razie usterki przynieś zegarek Garmin do jednego z naszych salonów

 

Odbierz zegarek zastępczy i kontynuuj treningi. My w tym czasie zajmiemy się serwisem Twojego urządzenia

 

Regulamin usługi wynajmu zegarka zastępczego na czas serwisu.

 

1. Podmiotem świadczącym usługę wynajmu zegarka zastępczego na czas serwisu jest TRIGAR Sp. z o.o.  ul. Wierzbięcice 17, 61-561 Poznań, NIP: 7831744184, właściciel sieci salonów TRIGAR.pl.

2. Usługa zegarka zastępczego dostępna jest jedynie dla Klientów, którzy wykupili usługę w cenie 49 zł brutto w momencie zakupu urządzenia.

3. Z usługi  mogą skorzystać jedynie Klienci salonów stacjonarnych TRIGAR.pl realizujący zgłoszenie w trybie gwarancji/rękojmi bezpośrednio w jednym z salonów. Nie ma możliwości wysyłki zegarka zastępczego kurierem.

4. Podmiot świadczący usługę, gwarantuje wydanie urządzenia z segmentu zegarków treningowych marki Garmin, pozwalający na realizowanie zaawansowanych treningów z zastrzeżeniem, że zgłoszenie z tytułu gwarancji/rękojmi będzie realizowane w jednym z salonów stacjonarnych TRIGAR.pl.

5. Usługa będzie ważna przez okres 24 miesięcy od daty zakupu zegarka.

6. Zegarek zastępczy będzie wydany bezpłatnie za pokwitowaniem na okres realizacji zgłoszenia z tytułu gwarancji/rękojmi.

7. Klient korzystający z usługi jest zobowiązany do zwrócenia zegarka w terminie do 7 dni od uzyskania informacji o możliwości odebrania reklamowanego zegarka. Po kolejnym, bezskutecznym wezwaniu po 7 dniach kalendarzowych będzie naliczana kwota zgodna z cennikiem, wynosząca 50 zł za każdy rozpoczęty tydzień.

8. Klient zobowiązany jest do zwrócenia zastępczego urządzenia nie później, niż w momencie odebrania reklamowanego zegarka. Niewywiązanie się z obowiązku będzie skutkowało brakiem wydania reklamowanego zegarka.

9. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji klient zobowiązany jest do zwrotu urządzenia zastępczego w terminie do 7 dni od uzyskania informacji o możliwości odebrania reklamowanego zegarka. Po kolejnym, bezskutecznym wezwaniu do oddania zegarka zastępczego, po 7 dniach kalendarzowych będzie naliczana kara umowna wynosząca 50 zł za każdy rozpoczęty tydzień.

10. W przypadku zwrócenia uszkodzonego mechanicznie zegarka zastępczego zostanie naliczona opłata jednorazowa zgodna z cennikiem Garmin Polska wymiany płatnej urządzenia.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl