Filtruj
Aktywne filtry
Dostępność w sklepie internetowym

Większość ploterów nawigacyjnych Garmin — nawet jeśli nie są urządzeniami wielofunkcyjnymi z wbudowanymi sonarami — można połączyć z sonarem Garmin CHIRP oraz sonarami skanującymi Garmin CHIRP DownVü™ i CHIRP SideVü™, które dostarczają niezwykle wyraźny obraz z powierzchni wody. Nasze moduły sonarów są wyjątkowo proste w instalacji, a ich zrozumienie i obsługa są niezwykle łatwe. Na tym właśnie polega intuicyjność rozwiązań Garmin!

Skorzystaj z pomocy eksperta

Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia Garmin z działu Marine i potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie bezpośrednio naszemu ekspertowi, który doradzi Ci wybór najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb:

Garmin GSD 26

Garmin GSD 26
Garmin GSD 26

Urządzenie GSD 26 otwiera zupełnie nowe możliwości z zakresu śledzenia celów w wysokiej rozdzielczości przed wyczynowym wędkarstwem głębinowym. Dzięki zgodnemu przekaźnikowi, technologia Spread Spectrum wykorzystana w urządzeniu GSD 26 skanuje jednocześnie wiele częstotliwości, zwracając ogromne ilości danych do odbiornika. W rezultacie na głębokości do 3000 m (10 000 stóp) możliwe jest precyzyjne rozróżnianie celów, którego wyniki przypominają te uzyskane na znacznie mniejszych głębokościach.

Wysyłka w: -

Cena: 6 979,00 zł
szt.

Garmin wysokiej jakości moduł sonaru GSD 25

Garmin wysokiej jakości moduł sonaru GSD 25
Garmin wysokiej jakości moduł sonaru GSD 25

Wysokiej jakości moduł sonaru GSD 25 można podłączyć do sieci zdalnej, co pozwala korzystać ze skutecznych funkcji lokalizowania ryb i śledzenia dna. Super wyraźne obrazy sonarowe wykonywane z powierzchni wody uzyskiwane są dzięki zastosowaniu dwukanałowego przetwornika CHIRP 1 kW oraz sonarów skanujących CHIRP DownVü i SideVü firmy Garmin. Sygnał obrazu przesyłany do zgodnego plotera nawigacyjnego firmy Garmin zawiera tak wyraźne i szczegółowe obiekty, że praktycznie można odróżnić małe i pływające blisko siebie ryby na głównych głębokościach połowów, które sięgają nawet 5000 stóp.

Wysyłka w: -

Cena: 4 419,00 zł
szt.

Garmin GSD 24

Garmin GSD 24
Garmin GSD 24

Urządzenie GSD 24 jest wyposażone w cyfrowy sonar o znacznie udoskonalonej konstrukcji, który zapewnia doskonałą możliwość definiowania obiektów i wydajne działanie na pełnym morzu.

Wysyłka w: -

Cena: 2 749,00 zł
szt.

Garmin Moduł sonaru skanującego GCV 10

Garmin Moduł sonaru skanującego GCV 10
Garmin Moduł sonaru skanującego GCV 10

Sonar czarnej skrzynki GCV 10 wzbogaca zgodne urządzenie echoMAP lub GPSMAP firmy Garmin (patrz zgodne urządzenia) w przetworniki SideVü i DownVü z technologią sonaru znaną jako CHIRP. Technologia CHIRP sprawdza szereg częstotliwości, aby zapewnić bardzo jasny odczyt sonarowy obiektów, struktur i ryb poniżej (DownVü) i po bokach (SideVü) łodzi.

Wysyłka w: -

Cena: 2 475,00 zł

Garmin GCV 20

Garmin GCV 20
Garmin GCV 20

Łatwa do zainstalowania czarna skrzynka echosondy GCV™ 20 pozwala uzyskać niezwykle wyraźne i szczegółowe obrazy. Wykorzystaj jeden z trzech modeli przetwornika GT34UHD, aby oglądać niezwykle wyraźne obrazy z echosond Ultra High-Definition ClearVü 800 kHz i SideVü 1200 kHz na zgodnym ploterze. Obrazy te można także przesyłać do wielu ploterów sieciowych oraz echosondy sieciowej Panoptix™ o szerokim polu widzenia. Maksymalna moc wyjściowa wynosi 500 W.

Wysyłka w: -

Cena: 2 159,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl