Kategorie blog

Nowa waga Garmin Index S2 - prezentacja produktu

0
Nowa waga Garmin Index S2

Garmin zaprezentował drugą edycję swojej inteligentnej wagi Index S2. Pierwsza waga cieszyła się sporym zainteresowaniem dzięki łatwej intergracji wszystkich danych w aplikacji Garmin Connect. Garmin Index S2 jest bardzo zbliżona wyglądem do poprzedniej wagi. To co zwraca uwagę przy pierwszym spojrzeniu to kolorowy wyświetlacz. Wagi, tak jak wcześnej, będą dostepne w kolorystyce białej i czarnej.

Waga Garmin Index S2 dokonuje pomiaru wielu parametrów ciała. Są to: masa (limit 181kg), wskaźniki masy (np. masa do wzrostu), procent tkanki tłuszczowej, masa mięśni szkieletowych, masa kości czy procent wody w organiźmie. Wszystkie dane przesyłają się bezprzewodowo poprzez Wi-Fi do konta Garmin Connect. Możliwe jest dodanie do szesnastu użytkowników jednej wagi.

Dodatkowo w aplikacji Garmin Connect możemy śledzić długookresowe zmiany trengów wagi. Dzięki połączeniu przeglądania trendów wagi wraz z wykonanymi aktywnościami można jeszcze lepiej śledzić wpływ regularnych treningów na naszą kondycję i zdrowie. W aplikacji Connect możemy także zmienić sposób wyświetlania i np. włączyć wyłącznie pokazywanie wagi, jeśli inne dane są dla nas nieistotne. 

Choć zalecane jest wykonywanie pomiaru zawsze o tej samej porze (aby wskaźniki były jak nabardziej poprawne), to waga zapamięta nawet kilka pomiarów w ciągu dnia. 

Ciekawym dodatkiem jest możliwość wyświetlania widżetu z pogodą. Ponieważ często ważymy się bezpośrednio po wstaniu z łóżka, pomysł na wyświetlanie prognozy pogody z pewnością będzie przydatny. 

Waga pracuje na czterech bateriach AAA, które powinny pozwolić na ok. 9 miesięcy pracy. 

Cena i premira wagi Garmin Index S2 

Waga Garmin Index S2 powinna być dostępna w sprzedaży w ostatnim kwartale tego roku. Sugerowana cena wyniesie 699zł.

Garmin Index S2

Produkty powiązane z artykułem

Komentarze do wpisu (0)

Popularne kategorie
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl