Twój koszyk jest pusty.


 

Administratorem danych osobowych w świetle przepisów jest TRIGAR Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, adres: 61-561 Poznań, ul. Wierzbięcice 17, o numerze NIP: 7831744184. Inspektor Ochrony Danych dostępny jest pod tym samym adresem, kontakt iod@trigar.plZbierane dane (imię, nazwisko, adres, telefon i adres e-mail, historia zakupów) są niezbędne do realizacji Zamówienia Internetowego i obowiązku wynikającego z przepisów o rachunkowości jak i ciążącej potencjalnej odpowiedzialności cywilnoprawnej. Zgodnie z art. 6, ust.1 lit. b, f RODO. Niepodanie danych wiąże się z niemożnością zrealizowania zamówienia. Czas przechowywania danych osobowych zależny jest od terminu realizacji niezbędnych interesów prawnych spoczywających na firmie TRIGAR Sp. z o.o. Po upłynięciu zobowiązań dane zostaną usunięte. Czas ten wynosi maksymalnie 11 lat.

Dla zapewnienia realizacji zadań korzystamy z usług podmiotów zewnętrznych, którym możemy przekazywać Wasze dane osobowe, takim jak firmy realizujące dostawę towarów, dostawcę płatności, biuro księgowe, dostawcy oprogramowania usprawniające działalność firmy (programy księgowe) oraz firmy zapewniające usługi hostingowe, oraz podmiotom sprawdzającym jakość i zadowolenie z obsługi. Nasi Klienci jako podmiot danych mają prawo do dostępu do danych, sprostowania ich, tak by dane były zawsze aktualne,usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu do przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do PUODO

Kontakt w sprawie informacji o przetwarzaniu danych osobowych: iod@trigar.pl. Na wiadomości odpowiemy niezwłocznie, nie dłużej niż w okresie miesiąca od otrzymania wiadomości, a w uzasadnionych przypadkach do trzech miesięcy.

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl